Jump to content

Starika..

Weteran
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Przyjacielski

About Starika..

 • Rank
  Twardziel
 • Birthday 01/20/2001

Profile Information

 • Ruble
  240
 • Frakcja
  Monolit
 • Procesor
  i5 4460
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kordon
 • Broń Główna
  VSS Vintorez
 • RAM
  8
 • Karta graficzna
  GIGABYTE GeForce GTX 960 4GB
 • System operacyjny
  Windows 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drodzy stalkerzy i stalkerki. Podpowie mi ktoś może jak podnieść sobie wagę do jakiejkolwiek pozycji w repacku Cienia Czarnobyla? Addony jakie dodałem to ZRP, Autumn Aurora 2 HUD, i FoV switcher. Jakiekolwiek zmienianie pozycji w system i actor nie pomaga.
 2. @Adamczyk Zabijasz każdego wroga z ulepszonym Gaussem i kwestiami głosowymi najemników z podstawki. Nie ruszasz ZEROWEGO ani PIERWSZEGO, reszta jest do odstrzału. Plik zignoruj da się na spokojnie przejść podziemia bez tego.
 3. @kondotier Jak na razie nie mam jeszcze planów powrotu do Reborna, wrócę na pewno, ale na razie przerwa. Mam zamiar wziąć się za Anomaly i w końcu przekonać się do modów typu Misery etc.
 4. No dobrze, ale wydawało mi się, że widziałem twoje odpowiedzi w dyskusji Doppelgangera gdzie pisałeś, że w niego też grasz. Chyba, że coś pomyliłem.
 5. @Adamczyk Czy mi się zdaje czy ty troche skaczesz między Doppelgangerem i Artefaktami Śmierci w jednym momencie?
 6. @kondotier Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia, jak nie ma pieniędzy to pół bidy. Jak jest zdrowie i ludzie wokół to nigdy nie będzie aż tak źle.
 7. Bardzo pięknie dziękuję @kondotier za te słodkie życzenia. Tobie życzę również dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze. W ramach prezentu będziesz mi pomagał przy Źródle.
 8. Pierwszy Stalker pojawia się dopiero po wykonaniu danej misji, jest to chyba po przejściu przez Jantar albo przez Podziemia Agropromu. Niestety nie pamiętam co to było dokładnie, wie to albo @kondotier albo @Agrael albo @wariat.
 9. Zadania na przejmowania punktów nie mają większego wpływu na fabułę gry, dobrze jest je robić jeśli Ci się chce dla pewności, ale raczej nie ma takiej potrzeby. Zlecenia dla najemnika, które dostajesz od dowódców są obligatoryjne i wykonać musisz wszystkie czy tego chcesz czy nie.
 10. Kiedy babcia powie, że przystojny z Ciebie kawaler.
 11. @gawron Podczas instalacji spolszczenia kopiujemy do głównego folderu gamedata, jedynie GAMEDATĘ, która ukazana jest w folderze spolszczenia, nie kopiujemy folderu bin jak i jego zawartości z folderu ze spolszczeniem. Plik X.Ray musi pozostać ten sam po zakończeniu instalacji, nic z nim nie robimy!!! Autorem pomysłu nie jestem ja, jest nim @prozmus84 on przedstawił ten pomysł wcześniej w dyskusji.
 12. @Anton Gorodecki Ale dwa razy wszystko było w porządku przy instalacji, nagle za trzecim razem przy odpalonym antywirusie skasowałoby mi plik? Nie mówię, że niemożliwe aczkolwiek bardzo nielogiczne.
 13. @gawron Wybacz, ale instalacja moda zajmuje u mnie od dzisiaj miejsce 1 pośród najgorszych i najbardziej wadliwych kiedykolwiek. Nagle bez powodu po reinstallu plik x ray się nie instaluje w ogóle pomimo tego, że wcześniejsze dwa razy instalował się normalnie. Poprosiłbym żebyś napisał w przedstawieniu moda, aby nie podmieniać pliku x ray podczas instalacji spolszczenia, bo napisane to było dopiero daleko daleko niżej i naraża to na takie ekscesy przy instalacji jak u mnie.
 14. @gawron Bardzo dziękuję i pozdrawiam. EDIT: Wrzuciłem plik do binu, odpalam i tabuję się na sekudnkę do pulpitu aby przyciszyć system, z Bóg wie jakiego powodu gra znika mi z paska narzędzi wyłacza się samoczynnie a plik znika z folderu bin. Prosiłeś żeby nie strugać recenzenta, więc póki co się wstrzymam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity