Jump to content

Starika..

Turysta
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Przyjacielski

About Starika..

Profile Information

 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  i5 4460
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kordon
 • Broń Główna
  VSS Vintorez
 • RAM
  8
 • Karta graficzna
  GIGABYTE GeForce GTX 960 4GB
 • System operacyjny
  Windows 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Yakudo Jest to bardzo typowy błąd graficzny dla Stalkera i raczej nie leży po twojej stronie. Spróbuj się pobawić oświetleniami, najlepiej dla twojej karty będzie wyglądać to dla DX10. Pozmieniaj troche ustawienia oświetlenia i sprawdź najlepiej w słonecznej pogodzie.
 2. @Agrael Jeszcze raz bardzo dziękuję za podesłany zapis. Pozwoliłem sobie jednakże odrobinkę go podrasować .
 3. @kondotier No przecież muszę jakoś się ponownie uzbroić, członkowie drużyny Z są bardzo dobrze uzbrojeni i mają sporo wyposażenia. I tak teraz to nie jest istotne bo teleport Limańsk -> Rudy Las jest dla mnie nieaktywny, więc muszę zabrać się za ogarnianie zapisów, które wysłał mi Agrael.
 4. HAHAHAH po przeczytaniu drugiego zdania prawie się popłakałem. Właśnie cofnąłem się w zapisach na Jantar żeby wytłuc jak najwięcej drużyn Z, trzeba ponownie zarobić.
 5. @kondotier @Agrael @wariat Czy jak gadam ze Strielokiem na estakadzie elektrownii ma on mieć dla mnie artefakt śmierci czy to występuje tylko w Another Way?
 6. @kondotier Teraz chyba czas na pójście po artefakt śmierci na CnPP do Streloka. Jaki teleport tam prowadzi?
 7. @kondotier I tak muszę skorzystać z zapisu Agraela bo ani teleport na wysepce Jantaru nie działa ani nie działa teleport w tunelu do Limańska. A co do zabrania pendrive'a inną drogą to porobię przy następnej okazji zrzuty ekranu i pokażę co i jak.
 8. Panowie.. sukces Ja oczywiście wiem, że to nie rozwiązuje problemu brakujących teleportów, ale pogadałem z rosyjsko języcznym forumowiczem i polecił mi takie szperanie omijając teleporty. LIQUIDATOR polecił mi pogrzebanie w folderze "patches" ale czekam na dalsze jego instrukcje. A Tobie @Agrael dziękuję za zapisy, i nie spokojnie nie obraziłem się najzwyczajniej w świecie mod daje w kość, albo to ja zrobiłem coś na opak. Takie jest życie.
 9. Obrazek opublikowany wcześniej przez @kamil190 Ja: Idę wziąć prysznic. Ojciec: Ale oddaj potem. Ja i Ojciec:
 10. @kondotier Masz rację podziele się. Oczywiście jeśli coś się rozwiąże.
 11. @kondotier No teraz to już nie będę go ciągał tu i tam skoro mi odpisał na mailu, Jawnie mu napisałem o kontakcie głosowym, zobaczymy co odpisze. Jeśli sobie życzysz żeby kontakt w tym temacie pozostawał na forum to nie widzę problemu w pokazaniu sposobu w jakim rozwiązał się problem.
 12. Pamiętajcie o hard save'ach żeby wam kiedyś moda nie wykrzaczyło.
 13. @kondotier Ale nie było go na tym forum od marca.
 14. @kondotier Napisałem do LIQUIDATORA, o dziwo odpisał odrazu i przy użyciu bardzo dobrego angielskiego. Rozmawiam również z członkiem forum ap-pro.ru, też mi odpisał, może uda spotkać się z LIQUIDATOREM np na discordzie czy teamspeaku. Podobno jest specem i testerem Rebornów, więc zobaczymy co powie.
 15. @Agrael Poprosiłbym Cię o zapis jak jesteś w podziemiach Agropromu, zobaczymy może na twoim zapisie zadziała wszystko tak jak powinno. Nie będę odpuszczał kiedy to mod robi mnie w chu** a ja zrobiłem wszystko dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity