Jump to content

Starika..

Stalker
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Starika..

 1. Drodzy stalkerzy i stalkerki. Podpowie mi ktoś może jak podnieść sobie wagę do jakiejkolwiek pozycji w repacku Cienia Czarnobyla? Addony jakie dodałem to ZRP, Autumn Aurora 2 HUD, i FoV switcher. Jakiekolwiek zmienianie pozycji w system i actor nie pomaga.
 2. @Adamczyk Zabijasz każdego wroga z ulepszonym Gaussem i kwestiami głosowymi najemników z podstawki. Nie ruszasz ZEROWEGO ani PIERWSZEGO, reszta jest do odstrzału. Plik zignoruj da się na spokojnie przejść podziemia bez tego.
 3. @kondotier Jak na razie nie mam jeszcze planów powrotu do Reborna, wrócę na pewno, ale na razie przerwa. Mam zamiar wziąć się za Anomaly i w końcu przekonać się do modów typu Misery etc.
 4. No dobrze, ale wydawało mi się, że widziałem twoje odpowiedzi w dyskusji Doppelgangera gdzie pisałeś, że w niego też grasz. Chyba, że coś pomyliłem.
 5. @Adamczyk Czy mi się zdaje czy ty troche skaczesz między Doppelgangerem i Artefaktami Śmierci w jednym momencie?
 6. @kondotier Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia, jak nie ma pieniędzy to pół bidy. Jak jest zdrowie i ludzie wokół to nigdy nie będzie aż tak źle.
 7. Bardzo pięknie dziękuję @kondotier za te słodkie życzenia. Tobie życzę również dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze. W ramach prezentu będziesz mi pomagał przy Źródle.
 8. Pierwszy Stalker pojawia się dopiero po wykonaniu danej misji, jest to chyba po przejściu przez Jantar albo przez Podziemia Agropromu. Niestety nie pamiętam co to było dokładnie, wie to albo @kondotier albo @Agrael albo @wariat.
 9. Zadania na przejmowania punktów nie mają większego wpływu na fabułę gry, dobrze jest je robić jeśli Ci się chce dla pewności, ale raczej nie ma takiej potrzeby. Zlecenia dla najemnika, które dostajesz od dowódców są obligatoryjne i wykonać musisz wszystkie czy tego chcesz czy nie.
 10. Kiedy babcia powie, że przystojny z Ciebie kawaler.
 11. @gawron Podczas instalacji spolszczenia kopiujemy do głównego folderu gamedata, jedynie GAMEDATĘ, która ukazana jest w folderze spolszczenia, nie kopiujemy folderu bin jak i jego zawartości z folderu ze spolszczeniem. Plik X.Ray musi pozostać ten sam po zakończeniu instalacji, nic z nim nie robimy!!! Autorem pomysłu nie jestem ja, jest nim @prozmus84 on przedstawił ten pomysł wcześniej w dyskusji.
 12. @Anton Gorodecki Ale dwa razy wszystko było w porządku przy instalacji, nagle za trzecim razem przy odpalonym antywirusie skasowałoby mi plik? Nie mówię, że niemożliwe aczkolwiek bardzo nielogiczne.
 13. @gawron Wybacz, ale instalacja moda zajmuje u mnie od dzisiaj miejsce 1 pośród najgorszych i najbardziej wadliwych kiedykolwiek. Nagle bez powodu po reinstallu plik x ray się nie instaluje w ogóle pomimo tego, że wcześniejsze dwa razy instalował się normalnie. Poprosiłbym żebyś napisał w przedstawieniu moda, aby nie podmieniać pliku x ray podczas instalacji spolszczenia, bo napisane to było dopiero daleko daleko niżej i naraża to na takie ekscesy przy instalacji jak u mnie.
 14. @gawron Bardzo dziękuję i pozdrawiam. EDIT: Wrzuciłem plik do binu, odpalam i tabuję się na sekudnkę do pulpitu aby przyciszyć system, z Bóg wie jakiego powodu gra znika mi z paska narzędzi wyłacza się samoczynnie a plik znika z folderu bin. Prosiłeś żeby nie strugać recenzenta, więc póki co się wstrzymam.
 15. Mógłbym poprosić o plik X RAY z binu? Wrzuciłem ten ze spolszczenia i teraz gra nie chce się odpalić. Przy każdej próbie odpalenia wywala bug trapa.
 16. @kondotier Narazie od REBORNA przerwa, Źródło będzie robione prędzej czy później i tu masz moje słowo. Na razie zdecydowałem, że dla odmiany ogram w Piekle Psy Jak będę stawiał Źródło to dam znać.
 17. Witam Gdyby ktoś chciał jeszcze kiedykolwiek zabrać się za tego moda to tutaj wklejam pordanik, niestety jest on z rosyjskojęzycznej strony, więc ciężko będzie się odnaleźć. Polecam skorzystać z tłumacza stron na polski, google to oferuje. https://ap-pro.ru/forums/topic/1791-igraem-reborn/ https://www.youtube.com/watch?v=XZrSk9Cvxzo&list=PLCde9_fyVh9JfRmfWzoBjkUo_i4YD7X2X Szczególne podziękowania dla Quote'a z ap-pro.ru oraz LIQIDATORA za udostępnione materiały pomocnicze. Powodzenia
 18. Drogi Antonie NLC to jednak troszeczke bądź bardzo inna koncepcja niż Misery, głownie dlatego do mnie przemawia, ponieważ dostaje się jeszcze nowsze rozwinięcia gameplayowe względem Misery. Mody na bazie nędzy to albo Call of Chernobyl + Misery albo podstawka Stalkera na modzie Misery. Moim zdaniem totalna nuda, która wymaga od gracza żeby zmagał się w większości przypadków z niedoborem wyposażenia, a nie tak jak np w REBORNACH z trudnymi zadaniami, trudnymi przeciwnikami, zawiłym scenariuszem itd itd. To nie o to chodzi, że ja boję się poziomu trudności, najzywczajniej w świecie nie ma
 19. Nie wiem panowie jak u was, ale u mnie odruch wymiotny o ile mogę tak to nazwać powoduje każdy mod na bazie MISERY/Last Day czyli każdy Anomaly nie Anomaly, oraz mody na bazie Gunslinger po wątpliwej przyjemności grania w SGM + Gunslinger. Misery nie znoszę, bo nie pojmuję jak ludzi może podniecać gra w STALKERA na całkowitych ochłapach przez większość czasu. Jakby - to jest gra i nie ważne czego byśmy nie zrobili żeby podnieść realizm to nigdy nie będzie realne życie i nadal pozostanie doświadczeniem z gry. Co do Gunslinger - wydajność nie przekraczająca stałych 60 klatek na sekundę na statyk
 20. Przede wszystkim życzę zdrowia w tak niepewnych czasach. Oraz samych
 21. @kondotier Źródła tak szybko nie zacznę, może gdzieś w przyszłym tygodniu albo za dwa, jeszcze nie wiem. Na razie krótka przerwa bo REBORNY bardzo męczą jakby nie było. Zobaczymy co będzie potem i jak będzie mi szło, na pewno jeszczę się odezwę. I tak będziesz mnie za rączkę prowadził : D
 22. @kondotier "Dlatego, więc Wiepr w dłoń Grawi-gun w slot pistoletowy, cofka w zapisach i dłubiemy z nadzieją aż scenariusz zaskoczy". Te słowa kierowałem do Ciebie i do twojego przejścia przez Źródło .
 23. @kondotier Oj oj wiesz co Ci powiem? Ktoś kiedyś powiedział mi słowa, które wziąłem sobie bardzo do serca, słowa z których korzystam nie tylko w Stalkerze ale jak i w codziennym życiu, kiedy to do załatwienia jakiejś wymagającej sprawy tak aby się nie poddawać. Mianowicie były to słowa "Zostawić moda w takim momencie to jak wziąć dziewuchę do łóżka ściągnąć jej majtki i powiedzieć, że dziękujesz i wyjść" i tą osobą byłeś ty. Dlatego, więc Wiepr w dłoń Grawi-gun w slot pistoletowy, cofka w zapisach i dłubiemy z nadzieją aż scenariusz "zaskoczy". Powodzenia!
 24. Szkoda, albowiem zaintrygował mnie koncept ukrytych lokacji pod chmurami w modyfikacjach Stalkera. Nowatorski i oryginalny pomysł.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity