Jump to content

Yossarian

Weteran
 • Content Count

  840
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Yossarian last won the day on June 25 2019

Yossarian had the most liked content!

Community Reputation

1855 Przyjacielski

2 Followers

About Yossarian

 • Rank
  Przewodnik

Profile Information

 • Ruble
  5008
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Satyra w krótkich majteczkach

Recent Profile Visitors

4166 profile views
 1. Mieczysław Pawlikowski (1920 - 1978) W czasie II Wojny Światowej bombardier w PSP na Zachodzie. Służył w polskich dywizjonach 300 i 301. Niezapomniany Zagłoba.
 2. In memory of... Teraz, tekst można uzupełnić o "... Romek L."
 3. @suchyyy1 taki urok tego moda, że na niektóre giwery celownika nie zamontujesz i już. A jeżeli chodzi o sam montaż celownika, to musisz mieć daną giwerę w garści, w inwentarzu klikasz PPM (prawym przyciskiem myszy) na celownik który chcesz zamontować i powinna się wtedy ukazać opcja - "zainstaluj" lub - "zamontuj". Nie pamiętam dokładnie która. To wszystko.
 4. "Kiedy przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz..."
 5. Z dnia na dzień, nic specjalnie się nie zmieni. Przez 3 lata będzie jeszcze, jak wspomniałeś metku, Extended Security Update - płatne wsparcie. Ale już teraz niemicrosoftowi specjaliści stworzyli skrypty pozwalające, tak jak w przypadku XP-ka o którym wspomniał @Sierioża, na "ręczne" dodawanie poprawek które się ukażą. Nie będę tutaj się rozpisywał na temat legalności takiego rozwiązania, bo nie to jest istotą sprawy. Z czasem programy, przeglądarki, sterowniki nie będą już aktualizowane pod kątem tego systemu. Ale znam osoby użytkujące XP-ka do tej pory, z ostatnimi wersjami wspomnianych wcześniej softów jakie na nim działały i działają nadal. Co do samego antywirusa, mam podobne zdanie i podejście jak @Sierioża, Nie wchodzić tam gdzie nie trzeba, nie otwierać podejrzanych plików - to najskuteczniejsze zabezpieczenie. Jedyny poważny problem może zaistnieć wtedy, gdy ktoś "wyczyści" nam bankowe konto. Bo "super - zabezpieczenia" dostarczane wraz z kolejnymi łatkami systemowymi, są wymagane przez banki - "W razie kradzieży środków z konta lub problemów z nieautoryzowanymi transakcjami, bank może powołać się na art. 46 ust 3 ustawy o usługach płatniczych. Według zapisu, to płatnik odpowiada za nieautoryzowane transakcje płatnicze w pełnej wysokości, jeżeli doprowadził do nich umyślnie albo w wyniku umyślnego lub będącego skutkiem rażącego niedbalstwa naruszenia co najmniej jednej z obowiązków instrumentu płatniczego." Cokolwiek to znaczy, bo wiadomo, że będą robić wszystko, by zrzucić z siebie odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Co do Windows 10 to 3x próbowałem się do niego przekonać i 3x się od niego odbiłem. Dla mnie (podkreślam - DLA MNIE) to wiecznie niedorobiony mega - badziew. Użytkuję teraz W8.1 i jestem z niego zadowolony.
 6. Ćwiczenie pozycji najazdowej, lub... Zawody w "stawianiu kloca" na czas
 7. @cez137 Zrobiłeś coś pożytecznego, bo wychwyciłeś nieścisłość w opisie instalacji. Był to stary opis, który pozwoliłem sobie poprawić, by nie wprowadzał w błąd. Tak na marginesie. Wydawało mi się, że zacząłem ogarniać zależności (przynajmniej podstawy) configów, grzebiąc trochę przy Jenocie. Ale ten mod uświadomił mi, jaki malutki pikuś ze mnie w tej materii
 8. @cez137 Teraz wujek weźmie Cię za rączkę i wytłumaczy dwie sprawy. To co podałeś to nie jest treść przyczyny wylotu. Dla przykładu treść fatal error będzie wyglądać tak: "Expression : fatal error Function : CInifile::Load File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp Line : 274 Description : <no expression> Arguments : Duplicate section 'wpn_ak74_m1' found." Najprościej uzyskać go w następujący sposób. Gdy zobaczysz czarny ekran, zielonego żuczka i gra powie pa, pa przenosząc Cię na pulpit, klikasz PPM (prawy przycisk myszy) na pulpicie, z otworzonego menu wybierasz Nowy --> dokument tekstowy. Otwierasz go (dokument), klikasz w nim PPM i wybierasz opcję "wklej". Z automatu powinno Ci zamieścić treść loga. Czasami zdarza się, że log jest pusty, niestety to już są uroki x-raya. Po drugie - najprawdopodobniej jesteś na początku gry, pewnie jeszcze na Kardonie. Przejście na Bagna uaktywnia się po wykonaniu pewnej sekwencji zadań związanych z fabułą moda. To samo by z Bagien dostać się na Zaton. Teraz zapisz to sobie w kajeciku i podziękuj wujkowi. Podsumowując - chodzi o to byś nauczył się, iż najpierw trzeba znaleźć informacje dotyczącą rozwiązanie problemu samemu. Nie dlatego, że tutaj nikt Ci nie pomoże. Wręcz przeciwnie, jak już pewnie zdążyłeś zauważyć większość osób na forum, bezinteresownie służy pomocą. Wiadomo też, że każdemu może się zdarzyć zapomnieć o jakimś, nawet elementarnym, aspekcie rozgrywki. Ale ciągłe zadawanie pytań na poziomie świeżo zazielenionego wiosennego listka przez kogoś, kto ma na forum tytuł weterana wygląda - średnio, delikatnie mówiąc. Może masz akurat taki sposób bycia. Nie wiem, nie znam Cię. Jednak na dłuższą metę takie zachowanie może irytować. Zgodnie z tym pytaniem: "Co lepiej otrzymać - wędkę, czy rybę?", dzisiaj otrzymałeś rybę. Ale zastanów się czy korzystanie z wędki nie jest bardziej satysfakcjonujące.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity