Jump to content

Stanley

Weteran
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

About Stanley

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  50
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  intel core duo E4500
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Wintorez
 • RAM
  4Gb
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GT610
 • System operacyjny
  windows XP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ogólnie to nie polecam tego moda. Nie zoptymalizowany, chodzi jak kupa gówna, klatkowanie. Nie wielkie zmiany w stosunku do pierwowzoru, nie dopracowany i tyle.
 2. Narzędzia dla techników które znalazłem. Na Zatonie w Zakładzie Utylizacji na końcu rury na którą jest wejście po drabince po zachodniej stronie zakładu. W żelaznym Lesie pomiędzy betonowym słupem a ogrodzeniem na lewo od wejścia do laboratorium. Na Jupiterze w kompleksie przeciwlotniczym Wołkow pod tyłem UAZ-a przy stacji radarowej, W Prypeci w Porcie Rzecznym w części południowo-wschodniej (dokładnie nie pamiętam). Spersanonalizowany Wintorez na Jupiterze był dachu wieży na którą wchodzi się po żelaznych schodach.
 3. spolszczenie z serwera starkerteam gamedata\config\text\pol zawiera 12 plików xml natomiast z Priboy Ukryte Zagrożenie Full z Mega ma ich 50 ( o ile dobrze policzyłem) i należy wstawić to z Mega. Też miałem wylot na starcie ale z logiem. Po wstawieniu gamedaty z Mega gra chodzi.
 4. dzięki tom3kb teraz wszystko jasne. A co do "masz głowę i i ch.. to kombinuj " to w efekcie takiego kombinowania najczęściej wychodzą z niego bachory i 500+. Dzisiaj pobrałem ponownie z Mega i i jest w porządku natomiast wczoraj pobrałem takie coś:
 5. Instrukcja instalacji moda jest do d. Mamy np. gamedatę w trzech paczkach ale w jakiej wersji ? Następnie fixy do czego i do jakiej wersji czy tej gamedaty w wersji newiadomej. Link do moda na MEGA: https://mega.nz/#!64MlFYTY!7WRNm4zDuPX4eGZGk0FVoLkvcz487FcXmEDsSOWzz9g (Wszystko w jednej paczce) ściągnąłem i nie wiem co z tym robić bo tam są jakieś wersje nijak mające się do nazwy moda w tytule Сборка by Sam ver 5.1 - Remake Edition.rar .
 6. czy ten mod działa na win XP 32 bit ? i czy może są inne linki do ściągnięcia moda ?.
 7. "Żądany plik nie istnieje. " na googledrive
 8. mod po prostu kupiasty. Takie latanie tam i z powrotem by znów ganiać w te same miejsca (tak mam na bagnach). Stalker uwiązany do jedynie prawomyślnej linii przechodzenia to dupa nie Stalker. Nie polecam. A mógłby być naprawdę fajny. Założenia wspaniałe a realizacja do bani.
 9. zrobiłem skanowanie i dalej jest to samo. Przypuszczam że problem jest we Framework i powinno to być w wersji 4.5 a XP już tej wersji nie przyjmuje tylko 4.0. Dziękuję za staranie się pomóc.
 10. Dziękuję kolegom za podpowiedzi. Próbowałem wszelakich możliwości z zainstalowaniami i przeinstalowaniami Visulal C++ oraz Net Framework lecz nic to nie daje. Prawdopodobnie system Win Xp 32 bit jest nie odpowiedni do tego moda.
 11. nie pogram raczej w toto na wejściu mam informację "Nie znaleziono punktu wejścia procedury strnlen w bibliotece msvcrt.dll" o co tu chodzi ??
 12. Też mam pytanie odnośnie innych lokacji jak standardowe z SoC z podstawki. Czy tam są jakieś zadania oprócz mnóstwa zombiaków, bandytów, żołnierstwa, najemników oraz watach różnej zwierzyny i oczywiście wszystko na nas polujące ". Czy to tylko takie tylko ciekawostki nie warte w sumie zachodu przechodzenia ?
 13. OSTATNI STALKER Cześć - mam ten sam problem co Ty podczas wkładania 5 kontenera, zmieniłem nazwę db9 i zaliczyło  ale dalej po zabiciu snajperów za chwilę (albo na kolejnej lokalizacji) miałem wylot. Jak przywróciłem  na Wysypisku db9 to także wylot . Może masz sejwa z Sortowni po tej rozmowie o snajperce

 14. Zainstalowałem LA na dysku niesystemowym, dowaliłem polonizację lecz próba uruchomienia Cofigurator.exe kończy się informacją "D\Lost Alfa \S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha DC\LostAlphaCofigurator.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32". Wobec tego moje pytanie czy działa toto na WinXP 32bit Sp3 ? . Jeżeli nie to należałoby o tym fakcie poinformować. Próba uruchomienia bezpośrednio z pliku XR_3DA.exe kończy się informacją błędem "Cannot find file gamedata\config\system.ltx. Reinstalling applications may fix this problem." Ma to jak mniemam związek z konfiguratorem który taki plik winien założyć. Wiele modów przeszedłem ale z tym chyba bardzo wiele rzeczy jest coś nie tak co sądzę po postach innych kolegów. Może mam za małe IQ co zdecydowanie zasugerowane jest na początku tego wątku aczkolwiek co dla jednego jest oczywiste dla innych takim być nie musi i są zmuszani do oraz mają dziką chęć twórców .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity