Jump to content

Stanley

Weteran
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

About Stanley

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  76
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  intel core duo E4500
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Wintorez
 • RAM
  4Gb
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GT610
 • System operacyjny
  windows XP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzięki wielkie kol. vidkunsen. Mam nadzieję że polezie na moim XP 32-bit
 2. poprzednicy napisali, wkurzające łażenie w te i nazad, nie dopracowane kwesty, wylatujące z nikąd mutanty, brak logicznej fabuły. Natomiast podobają mi się konfiguracje terenów na lokacjach,takie jak w rzeczywistości. Mod ma duży potencjał. Jest swoistą ciekawostką wartą uwagi. Może autor coś wymyśli bo chyba warto. Jak na samodzielną pracę moderatora to naprawdę ją podziwiam i życzę autorowi dużo samozaparcia w tworzeniu innych oraz dopracowywania tego moda.
 3. ogólnie to nie polecam tego moda. Nie zoptymalizowany, chodzi jak kupa gówna, klatkowanie. Nie wielkie zmiany w stosunku do pierwowzoru, nie dopracowany i tyle.
 4. Narzędzia dla techników które znalazłem. Na Zatonie w Zakładzie Utylizacji na końcu rury na którą jest wejście po drabince po zachodniej stronie zakładu. W żelaznym Lesie pomiędzy betonowym słupem a ogrodzeniem na lewo od wejścia do laboratorium. Na Jupiterze w kompleksie przeciwlotniczym Wołkow pod tyłem UAZ-a przy stacji radarowej, W Prypeci w Porcie Rzecznym w części południowo-wschodniej (dokładnie nie pamiętam). Spersanonalizowany Wintorez na Jupiterze był dachu wieży na którą wchodzi się po żelaznych schodach.
 5. spolszczenie z serwera starkerteam gamedata\config\text\pol zawiera 12 plików xml natomiast z Priboy Ukryte Zagrożenie Full z Mega ma ich 50 ( o ile dobrze policzyłem) i należy wstawić to z Mega. Też miałem wylot na starcie ale z logiem. Po wstawieniu gamedaty z Mega gra chodzi.
 6. dzięki tom3kb teraz wszystko jasne. A co do "masz głowę i i ch.. to kombinuj " to w efekcie takiego kombinowania najczęściej wychodzą z niego bachory i 500+. Dzisiaj pobrałem ponownie z Mega i i jest w porządku natomiast wczoraj pobrałem takie coś:
 7. Instrukcja instalacji moda jest do d. Mamy np. gamedatę w trzech paczkach ale w jakiej wersji ? Następnie fixy do czego i do jakiej wersji czy tej gamedaty w wersji newiadomej. Link do moda na MEGA: https://mega.nz/#!64MlFYTY!7WRNm4zDuPX4eGZGk0FVoLkvcz487FcXmEDsSOWzz9g (Wszystko w jednej paczce) ściągnąłem i nie wiem co z tym robić bo tam są jakieś wersje nijak mające się do nazwy moda w tytule Сборка by Sam ver 5.1 - Remake Edition.rar .
 8. "Żądany plik nie istnieje. " na googledrive
 9. mod po prostu kupiasty. Takie latanie tam i z powrotem by znów ganiać w te same miejsca (tak mam na bagnach). Stalker uwiązany do jedynie prawomyślnej linii przechodzenia to dupa nie Stalker. Nie polecam. A mógłby być naprawdę fajny. Założenia wspaniałe a realizacja do bani.
 10. zrobiłem skanowanie i dalej jest to samo. Przypuszczam że problem jest we Framework i powinno to być w wersji 4.5 a XP już tej wersji nie przyjmuje tylko 4.0. Dziękuję za staranie się pomóc.
 11. Dziękuję kolegom za podpowiedzi. Próbowałem wszelakich możliwości z zainstalowaniami i przeinstalowaniami Visulal C++ oraz Net Framework lecz nic to nie daje. Prawdopodobnie system Win Xp 32 bit jest nie odpowiedni do tego moda.
 12. nie pogram raczej w toto na wejściu mam informację "Nie znaleziono punktu wejścia procedury strnlen w bibliotece msvcrt.dll" o co tu chodzi ??
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity