Jump to content

Stanley

Weteran
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Ruble
  99
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  intel core duo E4500
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Wintorez
 • RAM
  4Gb
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GT610
 • System operacyjny
  windows XP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Stanley's Achievements

Wędrowiec

Wędrowiec (4/21)

21

Reputation

 1. borykam się z tm modem. Niedopracowań ma mnóstwo, albo może pobrałem jakąś niedopracowaną wersję. Nie wiem jak skorzystać z artefaktu do teleportacji. W barze jak strzelam do dziada z kluczem komendanta zakładu to za każdym razem mam wylot. Olałem to i poszedłem na Jantar. po przejściach w X-16 doczłapałem się do tunelu i tam nie mogę przejść anomalii chyba grawitacyjnej. Prawdopodobnie jak powstała na pierwszym wejściu na Jantar to tam być musi, Czyli było by powtarzanie ponownego wejścia na Jantar poprzez X-16 z nie wiadomo jaką nową anomalią w tym tunelu. (Hugh miał elektrę) Kiedyś przechodziłem wcześniejszą wersję i jakoś się dało. Teraz raczej to kupa.
 2. z tym wintarem mam ten sam problem czyli ze strzelania d.. Następnie w Prypeci za każdym razem wylot którego nie mogę obejść. Ale mogę podpowiedzieć jak zdobyć kasę u Sułtana na Przedzoniu. Sprzedajemy artefakty Chemika po 35700 następnie odkupujemy po 20000 i ponownie sprzedajemy, odkupujemy itd.
 3. Znalazłem w internecie ciekawy sposób aby rosyjskie "robaczki" plików tekstowych były wyświetlane poprawnie: 1. Otwieramy edytor rejestrow: "START -> Uruchom... ->regedit" i zatwierdzamy klikajac w "OK" 2. Otwieramy odpowiedni klucz rejestru: "HKEY_LOCAL_MACHINE -> SYSTEM -> CurrentControlSet -> Control -> Nls -> CodePage" 3. Podswietlamy, aktywujemy rejestr "CodePage", a prawym oknie edytora zmieniamy nastepujace wartosci: "1250 REG_SZ c_1250.nls" na "1250 REG_SZ c_1251.nls" "1252 REG_SZ c_1252.nls" na "1252 REG_SZ c_1251.nls" Działa na XP. UWAGA: w niektórych aplikacjach występuje brak polskich czcionek. W razie konieczności przywrócić zapisy w rejestrze.
 4. pobrałem Oblivion Lost Remake 2.5 fix 46 ze strony i jestem naprawdę mile zaskoczony. Wyloty tylko z powodu przepełnienia pamięci przy długim graniu. Nie ma wylotów Fatal Error. W sumie to cała odrębna gra a nie mod, zdecydowanie polecam. Tak winny wyglądać mody a nie jak jakaś kupa co rusz wyskakująca na pulpit.
 5. dzięki wielkie kol. vidkunsen. Mam nadzieję że polezie na moim XP 32-bit
 6. poprzednicy napisali, wkurzające łażenie w te i nazad, nie dopracowane kwesty, wylatujące z nikąd mutanty, brak logicznej fabuły. Natomiast podobają mi się konfiguracje terenów na lokacjach,takie jak w rzeczywistości. Mod ma duży potencjał. Jest swoistą ciekawostką wartą uwagi. Może autor coś wymyśli bo chyba warto. Jak na samodzielną pracę moderatora to naprawdę ją podziwiam i życzę autorowi dużo samozaparcia w tworzeniu innych oraz dopracowywania tego moda.
 7. ogólnie to nie polecam tego moda. Nie zoptymalizowany, chodzi jak kupa gówna, klatkowanie. Nie wielkie zmiany w stosunku do pierwowzoru, nie dopracowany i tyle.
 8. Narzędzia dla techników które znalazłem. Na Zatonie w Zakładzie Utylizacji na końcu rury na którą jest wejście po drabince po zachodniej stronie zakładu. W żelaznym Lesie pomiędzy betonowym słupem a ogrodzeniem na lewo od wejścia do laboratorium. Na Jupiterze w kompleksie przeciwlotniczym Wołkow pod tyłem UAZ-a przy stacji radarowej, W Prypeci w Porcie Rzecznym w części południowo-wschodniej (dokładnie nie pamiętam). Spersanonalizowany Wintorez na Jupiterze był dachu wieży na którą wchodzi się po żelaznych schodach.
 9. spolszczenie z serwera starkerteam gamedata\config\text\pol zawiera 12 plików xml natomiast z Priboy Ukryte Zagrożenie Full z Mega ma ich 50 ( o ile dobrze policzyłem) i należy wstawić to z Mega. Też miałem wylot na starcie ale z logiem. Po wstawieniu gamedaty z Mega gra chodzi.
 10. dzięki tom3kb teraz wszystko jasne. A co do "masz głowę i i ch.. to kombinuj " to w efekcie takiego kombinowania najczęściej wychodzą z niego bachory i 500+. Dzisiaj pobrałem ponownie z Mega i i jest w porządku natomiast wczoraj pobrałem takie coś:
 11. Instrukcja instalacji moda jest do d. Mamy np. gamedatę w trzech paczkach ale w jakiej wersji ? Następnie fixy do czego i do jakiej wersji czy tej gamedaty w wersji newiadomej. Link do moda na MEGA: https://mega.nz/#!64MlFYTY!7WRNm4zDuPX4eGZGk0FVoLkvcz487FcXmEDsSOWzz9g (Wszystko w jednej paczce) ściągnąłem i nie wiem co z tym robić bo tam są jakieś wersje nijak mające się do nazwy moda w tytule Сборка by Sam ver 5.1 - Remake Edition.rar .
 12. czy ten mod działa na win XP 32 bit ? i czy może są inne linki do ściągnięcia moda ?.
 13. "Żądany plik nie istnieje. " na googledrive
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity