Jump to content

Trikster

Doświadczony tłumacz
 • Posts

  221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Trikster last won the day on April 17 2018

Trikster had the most liked content!

3 Followers

About Trikster

Profile Information

 • Ruble
  14708
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

2,462 profile views

Trikster's Achievements

Przemytnik

Przemytnik (7/21)

 • Odznaka za przetłumaczenie 2-10 modyfikacji Rare
 • Odznaka za przetłumaczenie 1 modyfikacji Rare

Recent Badges

187

Reputation

 1. Potwierdzam, nie będę zajmować się tłumaczeniem LA DC, ale może w końcu uda mi się przejść tego moda, skoro wywalili iluminatów (i chwała im za to).
 2. No chciałbym jak najszybciej, ale niekoniecznie "na już", połowa października będzie ujdzie. Zastanawiam się też nad tym zestawem od x-kom: https://www.x-kom.pl/p/424892-desktop-x-kom-g4m3r-500-i7-8700-gtx1070ti-16gb-256gb1tb-wx.html Co myślicie?
 3. Dziękuję wszystkim pięknie! Przez weekend zapoznam się z Waszymi propozycjami i podejmę jakąś decyzję. Dzięki raz jeszcze!
 4. Świetnie, dzięki za pomoc. Ogólnie myślałem też nad i7-8700K, ale też nie chcę wykroczyć poza budżet, bo jeszcze do tego monitor, fotel i akcesoria typu myszka i klawiatura. Myślicie, że warto i zmienić niektóre części na tańsze, czy zostać przy 8400? @MnieciuSuper, będę bardzo wdzięczny!
 5. Przymierzam się w najbliższym czasie do nabycia nowego komputera stacjonarnego, ale zupełnie nie wiem, jak się za to wziąć. Wolałbym uniknąć kupowania zestawu, przy czym problem mam taki, że nie znam się na komponentach. Budżet mam całkiem spory, ok. 7000 zł (plus monitor). Udało mi się wybrać coś takiego: https://www.morele.net/configurator/redirect/371566 Tylko że mam pewności, czy warto kupować na morelach. Liczyłbym na Wasze opinie. Dzięki.
 6. Dzięki. Część błędów faktycznie może wynikać z instalacji DLC, ale i tak warto sprawdzić, więc jak będziesz mieć kolejne screeny, możesz zapodać. Jeszcze pomyślę, kiedy wydać łatkę, bo teraz u mnie krucho z czasem. Pewnie dopiero po majówce.
 7. Jeśli ktoś znalazł jakieś literówki czy inne błędy, byłbym wdzięczny za informację. W najbliższym czasie chciałbym wydać update do polonizacji.
 8. Oto oficjalna polonizacja do S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha: http://www.mediafire.com/file/sejn1dlc5cph1mk/S.T.A.L.K.E.R.%20Lost%20Alpha%20oficjalna%20polonizacja%20pod%20patcha%201.4005.rar Instrukcja instalacji: 1. Pobieramy polonizację. 2. Wypakowujemy katalog gamedata do głównego katalogu S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha z już zainstalowanym patchem 1.4005. 3. Na wszelki wypadek można usunąć user.ltx, żeby uniknąć problemów z wyświetlaniem się polskich czcionek (gra następnie sama utworzy plik user.ltx). 4. Otwieramy plik credits.txt, czytamy dokładnie i dziękujemy po kolei wszystkim osobom biorącym udział w tłumaczeniu. 5. Uruchamiamy grę i zmieniamy język rozgrywki w menu („Options” -> „Gameplay” -> „Language”) na Polish [pol]. 6. Gramy i cieszymy się grą w naszym pięknym języku. 7. Najlepiej zacząć nową grę, żeby wszystko poprawnie działało. Plik z naszego serwera : https://zone.stalkerteam.pl/file/277 Szczególne podziękowania dla Voldiego, który wykonał lwią część roboty związanej z redakcją i korektą.
 9. Witam. jeśli można, to poproszę o spolszczenie do "lost alfa" 14005. Pozdrawiam Paweł Krupa

 10. Dezo wypuścili oficjalnie patcha 1.4005, ale w Extended Packu (http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/extended-pack-for-lostalpha-dc-14005) zawarty jest dodatkowo patch 1.4006. Jest on jednak nie do końca oficjalny, stąd spolszczenie jest dostosowane do 1.4005.
 11. Chodzi Ci o spolszczenie? Jest na razie w fazie beta testów, pewnie niedługo opublikuję pełną wersję, jeśli nie będzie uwag.
 12. Nie, ta polonizacja to ostatni mój wkład do Stalkera, przynajmniej na jakiś (dłuższy) czas.
 13. Ktoś chętny do beta-testów polonizacji najnowszego patcha? Beta będzie gotowa za parę dni.
 14. Super, dzięki wielkie! Tej electry nie mogę znaleźć plikach (polskich i angielskich). Jakbyś mógł, rzuć okiem, czy problem dotyczy tylko tej anomalii czy wszystkich. Ta sama sprawa przy "Dark Stalkers". Wydaje mi się, że problemem może być to, że część rzeczy do przetłumaczenia znajduje się nie w plikach tekstowych, tylko gdzieś indziej (skrypty, ltxy). Dezo pisali, że naprawili to, ale widać, że chyba im nie wyszło.
 15. O tym, że grzebią, to słychać od maja, kiedy wydali 1.4002, bo od razu gracze znaleźli bugi. Lepiej, żeby spolszczenie ukazało się teraz, bo nie wiadomo, ile będziemy jeszcze czekać.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity