Skocz do zawartości

Trikster

Doświadczony tłumacz
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Trikster w dniu 26 Wrzesień 2016

Użytkownicy przyznają Trikster punkty reputacji!

Reputacja

172 Przyjacielski

1 obserwujący

O Trikster

 • Tytuł
  Twardziel

Informacje

 • Ruble
  9491
 • Płeć
  Nie podana

Ostatnie wizyty

1 304 wyświetleń profilu
 1. Trikster

  Oficjalna polonizacja Lost Alpha DC pod patch 1.4005

  Dzięki. Część błędów faktycznie może wynikać z instalacji DLC, ale i tak warto sprawdzić, więc jak będziesz mieć kolejne screeny, możesz zapodać. Jeszcze pomyślę, kiedy wydać łatkę, bo teraz u mnie krucho z czasem. Pewnie dopiero po majówce.
 2. Trikster

  Oficjalna polonizacja Lost Alpha DC pod patch 1.4005

  Jeśli ktoś znalazł jakieś literówki czy inne błędy, byłbym wdzięczny za informację. W najbliższym czasie chciałbym wydać update do polonizacji.
 3. Oto oficjalna polonizacja do S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha: http://www.mediafire.com/file/sejn1dlc5cph1mk/S.T.A.L.K.E.R.%20Lost%20Alpha%20oficjalna%20polonizacja%20pod%20patcha%201.4005.rar Instrukcja instalacji: 1. Pobieramy polonizację. 2. Wypakowujemy katalog gamedata do głównego katalogu S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha z już zainstalowanym patchem 1.4005. 3. Na wszelki wypadek można usunąć user.ltx, żeby uniknąć problemów z wyświetlaniem się polskich czcionek (gra następnie sama utworzy plik user.ltx). 4. Otwieramy plik credits.txt, czytamy dokładnie i dziękujemy po kolei wszystkim osobom biorącym udział w tłumaczeniu. 5. Uruchamiamy grę i zmieniamy język rozgrywki w menu („Options” -> „Gameplay” -> „Language”) na Polish [pol]. 6. Gramy i cieszymy się grą w naszym pięknym języku. 7. Najlepiej zacząć nową grę, żeby wszystko poprawnie działało. Plik z naszego serwera : https://zone.stalkerteam.pl/file/277 Szczególne podziękowania dla Voldiego, który wykonał lwią część roboty związanej z redakcją i korektą.
 4. Witam. jeśli można, to poproszę o spolszczenie do "lost alfa" 14005. Pozdrawiam Paweł Krupa

 5. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Dezo wypuścili oficjalnie patcha 1.4005, ale w Extended Packu (http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/extended-pack-for-lostalpha-dc-14005) zawarty jest dodatkowo patch 1.4006. Jest on jednak nie do końca oficjalny, stąd spolszczenie jest dostosowane do 1.4005.
 6. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Chodzi Ci o spolszczenie? Jest na razie w fazie beta testów, pewnie niedługo opublikuję pełną wersję, jeśli nie będzie uwag.
 7. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Nie, ta polonizacja to ostatni mój wkład do Stalkera, przynajmniej na jakiś (dłuższy) czas.
 8. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Ktoś chętny do beta-testów polonizacji najnowszego patcha? Beta będzie gotowa za parę dni.
 9. Super, dzięki wielkie! Tej electry nie mogę znaleźć plikach (polskich i angielskich). Jakbyś mógł, rzuć okiem, czy problem dotyczy tylko tej anomalii czy wszystkich. Ta sama sprawa przy "Dark Stalkers". Wydaje mi się, że problemem może być to, że część rzeczy do przetłumaczenia znajduje się nie w plikach tekstowych, tylko gdzieś indziej (skrypty, ltxy). Dezo pisali, że naprawili to, ale widać, że chyba im nie wyszło.
 10. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  O tym, że grzebią, to słychać od maja, kiedy wydali 1.4002, bo od razu gracze znaleźli bugi. Lepiej, żeby spolszczenie ukazało się teraz, bo nie wiadomo, ile będziemy jeszcze czekać.
 11. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Za sugestią Kondotiera umieszczam na forum wersję beta polonizacji. Łapcie: http://www.mediafire.com/file/tcxkcx5pkcyldpd/LA+DC+PL+1.4002.rar Aktualne linki są następujące: http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-1 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-2 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-3 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-4 http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/lost-alpha-developers-cut-v14002-developers-cut Instrukcja instalacji: 1. Lost Alpha 1.3000. 2. Lost Alpha DC 1.4002. 3. Polonizacja. Niedługo powinien pojawić się odpowiedni temat do zgłaszania błędów w tłumaczeniu.
 12. Proszę, żeby osoby, które pobrały polonizację z odpowiedniego tematu, wstawiały tu screeny z błędami lub (jeśli to niemożliwe) podawały informacje, które umożliwią mi znalezienie błędu. Dzięki!
 13. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  Ktoś chętny do potestowania polonizacji LA? Jeśli tak, proszę o wiadomość prywatną.
 14. Trikster

  Lost Alpha Developer's Cut - pobieranie, instalacja

  No, wracamy do tematu spolszczenia, bo chyba nie ma sensu czekać na kolejnego patcha, o którym na razie nic nie słychać. Postaram się, żeby spolszczenie wyszło w tym miesiącu, ale to zależy od tego, jak bardzo będę obłożony robotą.
 15. Trikster

  MISERY 2.2

  Super, dzięki!
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord