Jump to content

kamilxx2

Stalker
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

About kamilxx2

Profile Information

 • Ruble
  42
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  AMD Ryzen 5 3400G @ 3.70 GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AS Wał
 • RAM
  16 GB
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GTX 950
 • System operacyjny
  Windows 10 64 - bit
 • O mnie
  The longer you live... The more you realize that reality is just made of pain, suffering and emptiness...

  Madara Uchiha

Recent Profile Visitors

968 profile views

kamilxx2's Achievements

Turysta

Turysta (2/21)

13

Reputation

 1. Chyba nie ma , ale możesz użyć programu cheat engine.
 2. @Anton Gorodecki Na plus fabuła , spodobał mi się fajnie wykreowany bohater , rozmowy z postaciami których dialogi fajnie się czytało, nowe arty były fajne , nie uważam moda za niewartego zagrania tylko są pewne elementy które mnie strasznie wpieniały , które powodowały ze dostawałem kurwicy.
 3. Skończyłem moda , ale wędruje to najbardziej wkurzających modów , wkurza......., nie dziwie się że autor napisał żeby nie strugać krytyka , przeszedłem moda prawie na 100%, wszystkie zadania oprócz ostatniego na końcu gry żeby szukać schowka gospodarza , i wiem że najlepiej dla mojej psychiki będzie omijać mody od tego twórcy. Ile można nawalać potworów na mapie , jeszcze z innych gier które są gąbkami na pociski, i respawny grupy wrogów koło ciebie(zona mnie lubi). Oraz szukanie schówków , dziękuję panie za ruskie poradniki, w mojej opinii jest też zepsuta ekonomia, jest to tylko moja skromna opinia ze mod jest dziwny , przy którym kląłem na autora w połowie gry jak wiedziałem czym się je tego stalkera.
 4. @kondotier Nawet po restarcie komputera to samo, brak odpowiedzi @kondotier udało się , uruchomiłem moda , ale jestem zbyt głupi aby zrozumieć co ma piernik do wiatraka , co muszę zrobić aby uruchomić moda ? , odłączyć internet.
 5. Annomaly odinstalowałem(usuwając cały folder) ale dzisiaj postanowiłem ze spróbuje jeszcze raz i napotykam problem, gra się nie odpala, żadnego crasha , żadnego loga, tylko brak odpowiedzi, miał ktoś podobny problem ?.
 6. @Hrothgar Jak skończysz moda daj znać czy miałeś z nim problemy, bo poprzednie posty mówią o wylotach.
 7. Skończony mod, Bohater został fajnie wykreowany , na plus jest fajnie poprowadzona historia , szkoda tylko ze musiały mnie spotykać problemy modem jak martwi npc, i wyloty bez loga tylko w barze, jedynie to naprawdę mogę się przyczepić do pozostawionych zadań z podstawki ( nie wierzę , ze ma to związek z zakończeniem), @gawron tak samo brawo za tłumaczenie i za składankę , bo czysta wersja cieniu Czarnobyla razi , nie tylko graficzne ale tez gameplay , tylko nie zrozumiałem zakończenia.
 8. Jestem właśnie na jantarze, jednak na lokacji bar, okazało się mam jednego wroga samotnika, zabić go nie mogę w samoobronie, bo cały Obóz się wścieka, trochę przypomina mi to sytuacje z agropromem, tam mamy iść do dowódcy, jednak oni byli wrogo nastawieni do mnie, wiec myślałem ze cos się spieprzyło i nagle po wróceniu na wysypisko, cała gra stała się wrogiem(samotnicy, Powinność ), tu pomógł poradnik ruski ze trzeba lecieć to kreta , potem znaleźć dezertera i rozmowa z wojskiem i było wszystko dobrze, dlatego się spytam czy czegoś w barze nie zepsułem ze jeden stalker jest do mnie wrogo nastawiony ,drugie pytanie mam o Sacharowa, kazał znaleźć ekologa koło rozbitego helikoptera, przy nim znalazłem dziennik, który aktywował misje (spytaj się Sacharowa o co chodzi z tym liściem) chyba tak nazywa się bliski przyjaciel ,jednak Sacharow zleca tylko udanie się to labu, brak opcji dialogowej Odnośnie dziennika.
 9. @gawron Dzięki za plik, działa ,mimo iż to nic takiego to jednak jakoś lepiej , i tak samo dzięki za pomoc z wylotem, musiałem w ogóle zostawić wysypisko bo jeśli nie biegłem od razu do doliny mroku, był tylko wylot, czy jeszcze modzie mogą zdarzyć się sytuacje że tak samo zginie jakaś ważna postać ,czy po prostu Wielkiego pecha, wystarczyło by że ważni npc byli by nieśmiertelni, potrafi to bardzo irytować. @cez137 Zadanie powinno zniknąć ,Fajny Wilk, żadnej nagrody za uratowanie mu życia,
 10. Dostaje dziwny wylot przy próbie dostania się z Wysypiska do Doliny Mroku. FATAL ERROR [error]Expression : e_parent [error]Function : xrServer::Process_event_reject [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\xrServer_process_event_reject.cpp [error]Line : 11 [error]Description : parent not found. id_parent=43776 id_entity=43784 frame=80548 stack trace:
 11. Mam szybkie pytanie , czy modzie jest możliwość sprzętu naprawy ? . Mam też dziwną przypadłość ze Informacje z amunicją wchodzą mi na pasek zdrowia, , czy mogę to jakoś naprawić ? Oraz pytane do moderacji, czy nie lepiej wrzucić już moda na dział , przetłumaczone ?, bo potem mody spolszczone będą w dwóch działach naraz i powstaną nieporozumienia, bo zniknie kiedyś ogłoszenie na głównej stronie.
 12. Sama gra czysta bez żadnych dodatków , niszczy save na lokacji Laboratorium , Co sam autor napisał, po zakończeniu gry zainstalowałem addony i przeszedłem moda jeszcze raz bez wylotów na lokacji szpital i Lokator. Czysta gra call of pripay , daje mi crash, log memory, w internecie przeczytałem ze gra nie obsługuje więcej ram, mam 8 gb ram , dopiero fixa na Stalker-COP 3GB RAM for all versions , dodatek idealnie działał (czysta wersja call of pripay) Własnie o to chodzi ze np dany dodatek nie ma żadnych oficjalnych gotowych bajerów graficznych , i teraz mi chodzi czy jest więcej dodatków jakie ty podałeś , i czy można znałeś obszerny poradnik jak samodzielnie dostosować (odpada ruski) , daje przykład absolute nature.(bo tylko go znam)
 13. Tak samo grałem na DX11 + plus twoje dodatki które podałeś mi do moda Dead City Breakthrough v2.3 , I nie było wylotów na lokacji szpital i Lokator. tylko jak na lokacji laboratorium chciałem wczytać save bo zostałem zabity, okazywało się ze gra przy wczytywaniu save dawała crash , przypomnij sobie, gdzie była pijawka, burer i kontroler , a jedyny save który działa jest z początku lokacji.(dla mnie tak działało) Mam tez pytanie nie związane z modem, ale odnośnie samodzielnego modowania modów , podałeś mi takie pliki -Grass Draw distances (tutaj muszę zastosować 3GB RAM) bo jest crash memory bez fixa -Console Controlled FOV -NPC из Remake 2.0 I teraz mam pytanie czy mógłbyś mi powiedzieć czy mogę jeszcze jakieś sam instalować addony graficzne do modów ,lub jest forum z pomocom jak instalować adaptacje np absolute nature lub atmosfer bo samodzielne instalacje do call of pripyat ( na modzie) daje crasha. Nie znam się na tym kompletnie, najpierw było po prostu instalacja całego moda i granie . potem instalacje addony ( addona ) ? (graficzne) , a jak nie ma mod żadnych fajerwerków graficznych, chciałbym się nauczyć co mogę sam zrobić dalej.
 14. Przyjemny krótki mod , na pochwale zasługują animacje ,cutscenki ,czy nowe bronie z celownikami , lokacje są klimatyczne szczególnie lab X7 ,ale , wyloty bez loga w laboratorium bo pijawka , kontroler, burer , zabił mnie , i zaczynaj lokacje od nowa , bo save oczywiście nie działa, albo końcówka moda i co się dzieje ? , walka z przeciwnikami którzy kolejny raz respią się na twoich oczach i kolejny błąd, po zabici ostatniego wojaka, moja postać jest połączona umysłem z wrogiem, umiera,i tak kilka razy, pełne hp, przeciwnik umiera , i GG pada na ziemie, szkoda tylko ze nie ma pokazanej przemiany kota (mam na myśli charakter) (epilog postacji ).
 15. W grach artefakty są niewidoczne i potrzeba detektora żeby je znaleźć (czyste niebo i zew prypeci) jednak zawsze mnie zastanawiało , dlaczego artefakty są niewidoczne i dlaczego dzięki detektorom można zobaczyć artefakt, rozumiem ze detektor pokazuje czy są jakieś artefakty w amonali ale jak sprawia ze są widzialne ,czy jest to tylko w grach ten element zastosowany , a np w książkach artefakty są widoczne jak w cieniu Czarnobyla i detector je wykrywa (artefakty są słabo widoczne). Nie pamiętam żeby w grach było wytłumaczone i google nie znalazło odpowiedzi na pytanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity