Jump to content
Waffen

Waffen Hybrid Pack

Recommended Posts

PLATFORMA:                           Call of Chernobyl 1.4.22

KATEGORIA:                            NIEOFICJALNY DODATEK

DATA PREMIERY:                    11.06.2017 

WERSJA JĘZYKOWA:               Polska       

AKTUALNA WERSJA:                Build 2.0 [27.10.2017] 

AUTOR:                                    Waffen [ModPack]

OPIS: W paczce zawierają się przeróżne mody. Paczka zawiera Arsenal Overhaul 3.1 [+lepsze celowniki] , DoctorX Dynamic Anomalies 1.3 , Outfit Addon 1.4.7 ,  Smurth's Dynamic Hud v3.2.2.8 , Namiot i latarnia , 33 nowych artefaktów , Full Simulation A-Life , dodatkowo tekstury 4k i trochę pomniejszych zmian [Wyłączony całkowicie cały HUD oprócz Hud-a masek z  Smurth's Dynamic Hud] . Mod ma na celu w znaczącym stopniu utrudnić rozgrywkę, jest w całości po polsku. Znane błędy : jeśli ktoś ma mniej niż 8gb ram i da jakość tekstur full mogą pojawić się wyloty do pulpitu że brakuje pamięci [ale jest w 100% stabilny]

INSTALACJA:  Rozpakowujemy pobrane archiwum, kopiujemy folder „gamedata” oraz „fsgame.ltx”* do katalogu instalacyjnego „Call of Chernobyl”.

*Plik "fsgame.ltx" z mojego Hybrid Pack-a jest wymagany by on działał                     

LINK:                                     1.Part1    https://mega.nz/#!Kt9nkQAR!nN_fa7zGEWmIZT7QXyOnN3Mll4zKwPYVdJKUlZzKNck

2.Part2    https://mega.nz/#!bhFEFarQ!X2ShkpitX9IguQVIkWYjeCBtn5achjloZg0JekQTudc

3.Fix UI error    https://mega.nz

4.Fsgame.ltx     https://mega.nz/#!W58VAA6A!spTAoKpO2KxSj1TYwllt5iQJ5pIhMzIbT4ukpQx7VJs

Dodatkowa Informacja:

Aby mieć pewność że gra się nie "skraszuje" powinno ustawić ustawienia tak jak na dołączonej grafice [rzeczy nie związane z hud-em i animacjami można wył. lub wł] , Będąc ukryty w wysokiej trawie NPC nie zauważą gracza [ale zwierzęta już tak]. Warto wpisać do konsoli "r__detail_density 0.4
r__detail_radius 200 "  [Uwaga ma to duży wpływ na fps na słabym pc]

Gdyby Celowniki wyglądały na zepsute :
  • Co każde zmienienie opcji grafiki wpisz w konsoli "texture_lod 1" i wczytaj ponownie grę.{zapis gry}
  • I nawet jak nie zmieniasz opcji grafiki to i tak wpisz "texture_lod 1" i wczytaj ponownie grę.{zapis gry}

Bez tytułu.png

4 godziny temu, Junx napisał:

@antrix A jeśli można zadać głupie pytanie, prócz kilku poprawek różni się czymś jeszcze od mojej wersji?

Jest w 100% stabilny , nie wymaga poprawek , zwiększona trudność [m.in.całkowicie wył HUD] , tekstury 4k i zachowana oryginalność [nie pasujące do stalkera według mnie "Nowe modele NPC'ów" które masz w swoim Hybrid packu]

ss_antrixpl_06-04-17_18-23-49_(l01_escape).jpg

ss_antrixpl_06-06-17_21-56-27_(l01_escape).jpg

ss_antrixpl_06-07-17_22-20-06_(l09_deadcity).jpg

Edited by antrix

Witam, myślę, że nie omieszkam nie wypróbować moda zwłaszcza, że standardowego Hybdrid packa obadałem wzdłuż i wszerz wszystkimi frakcjami (No, powiedzmy że większością. :cool:) Jak już dobrnę gdzieś to postaram się poszerzyć moją wypowiedź o spostrzeżenia.

Naprawdę nie mam nic przeciwko gdy ktoś używa moich tekstur, bo w końcu po to je robię by ludzie ich używali, ale był bym wdzięczny za mały tip/wiadomość o tym, bo kocham statystyki i po prostu spisuje kto i gdzie używa ich(wiem, to dziwny nawyk...) :D 

23 godziny temu, Paranoia napisał:

Naprawdę nie mam nic przeciwko gdy ktoś używa moich tekstur, bo w końcu po to je robię by ludzie ich używali, ale był bym wdzięczny za mały tip/wiadomość o tym, bo kocham statystyki i po prostu spisuje kto i gdzie używa ich(wiem, to dziwny nawyk...) :D 

mogłeś dopisać że to wymagane . Bo nie każdy o tym może wiedzieć ;D

Edited by antrix

2 godziny temu, anatol napisał:

Jak możesz to dokładnie opisz co zawiera aktualizacja.

" #1 Aktualizacja " zawiera Zmiany w Alife "Living Zone by Skelja" , możliwość Wyrzucania pieniędzy jako fizyczny obiekt , dodatkowo "DoctorX More Mutants 1.1"

" #2 Aktualizacja " Zawiera różnorodność w muzyce , w Bazach frakcji."Nowy" mutant niedźwiedź brunatny , tekstury rąk [dla kombinezonów także] w jakości HD  :D

Edited by antrix

Witam, nie da się wypakować celowników i aktualizacji tekstur, wyskakuje okienko że nie można otworzyć pliku jako archiwum.

Poza tym archiwum z gamedata po wypakowaniu waży  206 KB

Edited by LOWCAKOZ

to spróbuj WinRar-em

to pewnie chodzi o .rar5 [używałem do dużej kompresji pliku] przez WinRar będzie normalnie

Edited by antrix

@antrix

Jak wypuszczasz gdzieś jakieś mody i potem robisz aktualizację to wszystkie updaty dodawaj też do pierwszego postu żeby ludzie łatwo mogli je znaleźć i żeby nie ginęły w temacie. Ewentualnie jeśli np aktualizacja najnowsza zawiera to co było też w poprzednich (np aktualizacja 4 ma w sobie to co było w 1,2,3) to dodawaj link do najnowszego updatu. Chociaż jak patrzę po rozmiarach to u ciebie każdy patch jest ważny.

Prezentuje się bardzo przyzwoicie, kawał dobrej roboty.

Małe pytanko nie będzie się sypać jak usunę cały folder shaders (nie śmiejcie się z głupich pytań nie znam się za bardzo)??

Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wrzuciłem wszystkie  trzy foldery i dalej to samo.

Wydłużam listę: wintorez, gauss gun, L96A1, postrach kroczącej śmierci

HK G33G/1(do niego niestety nie mam teraz dojścia, aby potwierdzić jakaś poprawę)