Skocz do zawartości

Teleportacja BEZ OGRANICZEŃ


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wkurzało mnie, że do teleportacji urządzeniem które uruchomione finalnie otrzymujemy od Sacharowa (potrzebny jest art Bateryjka) działa tylko dwa razy i potrzebujemy nowej Bateryjki. Raz, że nie mam recepty na Bateryjkę a dwa ile byłoby ich potrzeba żeby szybko przenosić się między lokacjami. Myślę, że jestem teraz w okolicy połowy moda i jak na razie znalazłem słownie JEDNĄ Bateryjkę...
Trochę pogrzebałem w plikach i teraz można podróżować po aktywnych w urządzeniu lokacjach bez ograniczeń :)


123.thumb.jpg.53ed50682e098a97b979c9ef6b71ce7a.jpg

 

Oczywiście jedna Bateryjka jest potrzebna ;) 
Jeśli ktoś chce skorzystać z mojej modyfikacji wystarczy podmienić pliki teleport_menu.script i spawn_level_changer.script (ścieżka gamedata/scripts) na moje:

teleport_menu.script 

spawn_level_changer.script



Szczodrej Zony STALKERZY :) 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja rozważałem dodanie Bateryjki do inwentarza Sacharowa. Ostatecznie jednak zrezygnowałem z tego pomysłu i korzystałem z transmutacji.

Ogólnie miałem ich trochę ponad 20. Używałem oszczędnie, chyba nawet za bardzo, bo po finale miałem jeszcze z tego co pamiętam 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - Podmieniłem pliki, ale bez skutku. Teleport dalej zjada Bateryjkę na każdą teleportację. Czy to działa, jak ma się tylko jedną w inwentarzu?

I jeszcze takie coś.

Od Siaka za zadanie dostałem receptę na Bateryjkę z Gwiazdy wieczornej. Ale jej nie mam w żadnym z trzech wykazów. Gdzie jej szukać?

Czy po jakimś zadaniu pojawią się teleporty na Jupiter i z powrotem, bez przechodzenia przez tunele?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - daję sava. Do sprawdzenia masz 3 Bateryjki.

1925 na radarze.sav

1925 na radarze.dds

Ja będę grał dalej, idę do Warlabu, tak że nie musisz się śpieszyć.

Receptę na Przekształcanie Gwiazdy w Bateryjkę dostałem za przyniesienie mu dyplomatki z X18.

Masz sava przed rozliczeniem tego zadania.

1904 siak.sav

1904 siak.dds

A tu plik jaki pobrałem i wkleiłem. Porównałem z moim oryginalnym i jest w nim tylko jedna zmiana false na true, czy też odwrotnie, na samym początku pliku.

teleport_menu.script

Znalazłem odpowiedź o teleport z Jupitera. Otwiera go uczony, po przyniesieniu mu dokumentów w sejfie w zakładzie. Prowadzi do Przystani w Zach. Prypeci.

 

DODANO. Pobiorę na nowo i wrzucę do moda.

DODANO2 : Pobrałem na nowo tego poprawionego, wkleiłem i dalej mi zjada Bateryjki.

Czy ktoś jeszcze skorzystał z tego fixa? Działa u was?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.