Jump to content

Tłumiki

Zigi
 Share

Recommended Posts

Więc tak: ja gram na rozdzielczości 1600x1200 u u mnie tłumik jakoś się mieści ale ogólnie jest problem bo zajmuje dwa sloty a u Ciebie 
jest 1,5. Spróbuj zwiększyć rozdzielczość na największą jaką masz i wtedy załóż tłumik.
ss_oldman_01-06-18_13-56-22_(l01_escape).thumb.jpg.8eb107b4cf79f2bfcaf58a9cd7b027b5.jpg      

ss_oldman_01-06-18_13-56-40_(l01_escape).thumb.jpg.a371c524904cebf77c999e4d16cc0365.jpg

U mnie po założeniu tłumika całą ikona broni przesuwa się w dół:

tlumik ok.dds
tlumik ok.sav

Edited by kazik

@WujekJar - w tym modzie, aby do broni podczepiać dodatki, najpierw trzeba "przeczytać" instrukcję. To takie karteczki z kołem zębatym. Znajdujemy je w schowkach, albo musimy kupić u handlarzy. Aby "przeczytać, dajemy użyj mając ją w inwentarzu i ona znika. Są oddzielne na broń rosyjską i NATOwską. Robiłeś takie coś? Bo tego na twoim savie widać nie będzie, a właśnie może być przyczyną wylotu.

A cudze savy z błędami, o czym się przekonałem na poprzedniej instalacji, pozostawiają ślady w modzie i później są problemy z grą. Mam świeżą instalację i nie chcę sobie jej zabagnić.

DODANO: A ten tłumik z inwentarza, to jest chyba tylko do AK74u. Nie wiem jak u @kazik się "zamontował"

Teraz, kondotier napisał:

@WujekJar - w tym modzie, aby do broni podczepiać dodatki, najpierw trzeba "przeczytać" instrukcję. To takie karteczki z kołem zębatym. Znajdujemy je w schowkach, albo musimy kupić u handlarzy. Aby "przeczytać, dajemy użyj mając ją w inwentarzu i ona znika. Są oddzielne na broń rosyjską i NATOwską. Robiłeś takie coś? Bo tego na twoim savie widać nie będzie, a właśnie może być przyczyną wylotu.

A cudze savy z błędami, o czym się przekonałem na poprzedniej instalacji, pozostawiają ślady w modzie i później są problemy z grą. Mam świeżą instalację i nie chcę sobie jej zabagnić.

@kondotier chyba znalazłem przyczynę problemu... Co do instrukcji gdyby @WujekJarjej nie miał nie byłoby opcji założenia tłumika.