Skocz do zawartości

F.O.T.O.G.R.A.F.


ramzes12041993

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś odczytać i mi powiedzieć co zrobić z tym błędem. Zrobiłem tak jak było w instrukcji a tu takie coś, proszę o podpowiedź 

 

* Detected CPU: GenuineIntel P3 family, F6/M12/S3, 2396.00 mhz, 19-clk 'rdtsc'
* CPU Features: RDTSC, MMX, SSE, SSE2

Initializing File System...
using fs-ltx fsgame.ltx
FS: 37635 files cached, 6993Kb memory used.
Init FileSystem 1.565467 sec
'xrCore' build 3116, Aug 15 2007

 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'wpn_m16'
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'wpn_m16'

Błąd wskazuje na brak pliku w_m16.ltx (folder ...config/weapons/). Skopiuj sobie z instalki moda ów plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu inny problem się zrobił, włączyłem grę i mi wywalił taki błąd więc zmieniłem z eng na rus tak jak było napisane, po prostu o tym wcześniej zapomniałem, po zmianie dalej ten sam błąd wychodzi, sprawdziłem w plikach i ów plik jest którego rzekomo brakuje , lecz jest tylko dla wersji eng ale gdy zmieniłem na rus i sprawdziłem to dla wersji rus nie było tego pliku lecz był podobny bez tego mp na końcu, poniżej wrzucam log tego błędu. Do końca nie wiem jakie pliki i gdzie wrzucić jezeli chodzi o rusyfikator, chodzi tu o tą wersję F.O.T.O.G.R.A.F. + weapons mod, próbuję to rozgryść ale na razie bez skutku 

Expression    : fatal error
Function      : CStringTable::Load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
Line          : 53
Description   : <no expression>
Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus

 

A po za tym w tym modzie nie widzę polonizacji a jest w kategorii spolszczonych modów, ktoś mi to wytlumaczy ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzes12041993  - Tak raz na zawsze. Aby mieć moda z prawidłowo działającą polonizacją, należy ściśle stosować się do opisu instalacji z #1.

Można stosować różne dodatki, ale jak w tym opisie zostały dopuszczone. Dodatki powodują powstanie nowej wersji moda ( choćbyś dodał tylko jeden karabin ), która nie ma odzwierciedlenia w spolszczeniu. Skutkuje to w najlepszym przypadku robalami, a wyloty są wielce prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.