Skocz do zawartości

Pierwszy gameplay z Call of Duty: Black Ops 4


mkk7

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzona premiera gry zapowiedzianej na 12 października, PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Niestety nie będzie kampanii, którą ma zastąpić battle royale (ogromna mapa z możliwością korzystania z broni i postaci z wcześniejszych części), będzie również dostępny tryb multiplayer i zombi.

Akcja gry osadzona między Black Ops 2 i Black Ops 3, brak egzoszkieletów i regeneracji zdrowia. Postawiono na taktykę, specjaliści z różnymi umiejętnościami, broń do rozbudowy o dodatki dla konkretnego modelu.

Zwiastun trybu multiplayer.

Zwiastun battle royale.

Tryb zombi.

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnieciu I bardzo dobrze, że coraz więcej tego BR się pojawia, bo im więcej tego będzie, tym bardziej ludzie będą mieli tego dość i ten wrzód na ciele gatunku wreszcie odpadnie i zginie w męczarniach. Ostanie się przy nim tylko grupa zajadłych "fanów", plujących na wszystko inne, a sam gatunek BR stanie się tym, czym stał się Minecraft: memem.

 

Co do Fortnite, jest sukcesem tylko z 3 powodów:

1. Gra jest darmowa

2. Jest pompowana wszędzie i przez wszystkich: streamerzy (przede wszystkim Ninja, który przed pojawieniem się Fortnite BR - tak, Fortnite nie miał na początku tego trybu - był typowym małym streamerem co miał tam z 300-400 subów na twitchu), sportowcy itp. itd.

3. Gra jest skierowana do tak zwanych casuali - osób nie zainteresowanych hardcorowym graniem, tylko dla zabawy. Dzięki temu takie osoby mają łatwiejsze wejście do gry.

Fortnite sam w sobie jest grą średnią, jeśli nie powiedzieć że słabą: w 90% gra polega na losowości (tak zwane RNG), jest tylko jedna mapa (i kij z tego, że coś do niej od czasu do czasu dodają, jak to wciąż to samo - PUBG też nie cierpię, ale mogę im przyznać, że chociaż te 2 nowe mapy dodali) i Fortnite, tak jak każde BR, nie ma absolutnie żadnego systemu progresji = brak powodu by grać w to na dłuższą metę, gra nie jest też w żaden sposób kompetytywna (wspomniana losowość, o której nie może być mowy w grze skłaniającej się w kierunku kompetytywnym). To już nawet Kał Of Druty, które jest żartem od czasu Ghosts, ma ten system progresji z odblokowywaniem nowych broni, dodatków czy kamuflaży (nadal nic w porównaniu do tego co oferował Battlefield 4 wraz z DLC), a nawet taki CSGO jest grą stworzoną z myślą o grze kompetytywnej, wymagającej odpowiednio wyrobionego skilla, żeby mieć szanse w starciu z lepszymi graczami (i nie mówię tutaj o tych nędznych matchmakingach, tylko o różnych ligach internetowych, typu FaceIT czy ESEA). A o tym, co oferuje R6 Siege to już nawet nie wspominam.

Podsumowując: niech się dzieci cieszą streamami u Ninjy i wszędobylstwem Fortnite'a i gier BR, bo ja temu gatunkowi daję jeszcze 2 lata, i to optymistycznie patrząc. Po 2 latach - to zdechnie. Szybko, lecz zarazem w męczarniach.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 2, była pierwszą grą w jaką grałem na komputerze. Byłem zachwycony, zwłaszcza grafiką. W porównaniu do PlayStation różnica była olbrzymia. Próbowałem grać w następne tytuły z tej serii, ale jakoś mi nie podchodziły i w końcu straciłem zainteresowanie tą grą.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, brak kampanii bo twórcą się nie chce wymyśleć  mądrej fabuły. Tryb BR to sieciówka gdzie każdy walczy z każdym i zdobywa punkty. Nie lubię takich płytkich gier. CoD spada ale tego chcę publika. Kasa się liczy, ludzie kupią płytkiego gniota a potem zapłacą kolejną kasę za mnóstwo drogich DLC.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, brak kampanii w tym tytule to dla mnie porażka. Najlepiej zrobić jedną mapę, może i graficznie ładną, nie martwić się fabułą i dorzucić coś z poprzednich części. Marka zrobi swoje i jelenie to kupią, ważne że małym kosztem dobry zysk, kasa się będzie zgadzać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.