Skocz do zawartości

Niebo, woda i pogoda ;) / Небо, вода, погода, туманы, аномалии, дым


Rekomendowane odpowiedzi

J5wpV36n5l0.jpg

Tytuł: Небо, вода, погода, туманы, аномалии, дым

Tytuł polski: Niebo, woda i pogoda ;)

Wymagania: Lost Alpha DC v1.4005/1.4006

Autor: różni z modów Misery, Atmosfear 3 itd

Adaptacja: Валера Кондратенко, Muzlo Stalker

Data premiery: 24.05.2018r.

Opis: 

Mod podmieniający tekstury nieba, wody, anomalii, mgły, dymu itd.

Instalacja: 

Spoiler

Wrzucamy paczkę do folderu mods w głównym katalogu LA DC.

Linki do pobrania: 

Spoiler

Mod: KLIK

Screeny:

Spoiler

8JnzaU7Bnfk.jpgvxQdH1I-3CU.jpga7z-WKCKMDw.jpguhUSr43d8gw.jpg4WFxXxkInWA.jpgrc2kYGqCNf4.jpgAl2IZohTGxE.jpgWpc9VN8m1ig.jpg

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w Lost Alpha DC, bo ciągle brakuje mi czasu. Kiedyś jednak zagram i stąd moje pytanie. Czy ta Lost Alpha DC jest tak kiepsko zrobiona, że potrzebuje tyle modyfikacji i dodatków? Ot, choćby ten zmieniający - Niebo, wodę, pogodę, mgłę, anomalie i dym. Czy inne - noże, mutanty, ikony. To jak to jest? Czy to oryginalne jest takie kiepskie, że trzeba było to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat bawię się LADC v.1.4004, bo nie chciało mi się ściągać nowszych. Te zaproponowane zmiany, to jak do każdego innego moda. Autor poprawek tak by chciał LA widzieć w sposób subiektywny. Ale wtedy LA przestaje być buildową.

Ja nie widzę problemów z grafiką. Jedyne co mnie denerwuje, to takie efekty jak przy filmowaniu, czy robienia zdjęć pod słońce. Akurat nie mam takiego screena z całą gamą efektów, ale ten co wstawiam też to pokazuje.

Wygląd mutantów                                                                                     i budowli.

ss_administrator_04-05-18_17-06-50_(la01_escape).thumb.jpg.49d3fce2134d05da24b1dcf0473e964f.jpgss_administrator_04-05-18_17-55-50_(la01_escape).thumb.jpg.107d3502b6883788416136837a6326c8.jpg

W czasie deszczu i w nocy, też nie jest źle. Widać na obu, że niebo i chmury są jak należy.

Stalkerzy i wnętrza.                                                             Efekty patrzenia pod słońce. Często dochodzą jeszcze jakby promienie

ss_administrator_05-25-18_21-43-09_(la07_military).thumb.jpg.d100996041b4575372b6897bc5684116.jpgss_administrator_05-25-18_18-27-44_(la17_outskirts).thumb.jpg.c0a4ba3f70aa8e9fa3d7c27a419a209a.jpg

Nie mam pojęcia jakie zmiany wprowadziły 1.4005 i 1.4006.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modziki co tu wrzucam to praktycznie takie pierdółki pod konkretne wymagania. Ktoś lubi mgły i brązy, szarości to wrzuca coś z teksturami z Misery. Ktoś lubi słoneczko i ładną pogodę to wrzuca paczkę z Atmosfear.

Dla mnie na pewno na 120% trzeba grać w LA DC z DLC (Extended Pack) bez tego nie ma co odpalać LA.

Gram sobie od jakiegoś czasu i jak czyste LA było zj*#&ne to LA DC z DLC jest bardzo fajne. Na razie nie chcę za bardzo się rozpisywać ale jak nie będę miał krytycznych errorów to moge dać na koniec 7-8/10 spokojnie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.