Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, tom3kb napisał:

Raczej nie. Zobacz w menu gry czy na dole masz napisane Dead Air plus Hybrid coś tam coś tam wersja taka czy siaka. Jak jest to dobrze zainstalowałeś wszystko. Ten mod to "zmieniony" Dead Air więc jak włączysz Hybrida to dalej jest Dead Air "tylko" ze zmienionymi giwerkami, pancerzami itd.

U mnie jest Dead Air 0.98b pomimo rozpakowania Hybrida do folderu z Dead Air.

image.thumb.png.9dd71e5245e3b2aba2b6f139d6149a11.png

Edytowane przez majorthe1st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, zacząłem dopiero co grać w tą wersje hybrida i jest mega ! kawał dobrej roboty !

Tylko mam jeden problem, otóż w opcjach mam włączone pokazywanie oddziałów w PDA, a w grze włączając mapę jest pusto. Widziałem na YT filmiki i tam pokazywało. Coś trzeba zrobić jeszcze aby były widoczne oddziały?

 

Problem rozwiązany

https://stalkerteam.pl/topic/15382-brak-widocznych-oddziałów-na-mapie/?tab=comments#comment-182998

 

Edytowane przez Ledgic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 19:03, Ledgic napisał:

@majorthe1st źle wypakowałeś, zawartość Hybrid Remake włóż do folderu "gamedata".

@Zero-1 u mnie jest osobny slot na nóż i pistolet.

 ekwipunek.thumb.jpg.69eeab90414edbaf6cafefcdccc74ff9.jpg

Jest to jakiś mod? Ponieważ u mnie to wygląda jak na screenie. W Hybrid mój slot na nóż służy też na pistolety, ale nie na GSZ-a i PP-Scorpiona, które są obsługiwane przez ten drugi, "właściwy" slot na pistolety. Nie wiem czy to nie jest jakiś bug czy zamierzone, jak bug to chciałbym wiedzieć jak naprawić. Dodam że w "czystym" Dead Air ten problem nie występuje

 

stalker.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem sobie w Dead Air i hybrid 1.0. Po pewnym czasie rozgrywki gra zaczyna wywalać bardzo często. Zauważyłem że wywala kiedy: jak wczytam ostatni zapis gry to nic się nie dzieje ale kiedy wczytam np: po śmierci  zapis znowu wywala do pulpitu. To samo jest podczas tworzenia nowej gry. Chciałem też zmienić pogodę bo wszystko jest ustawione na słoneczne. Kiedy zmieniam też wywala. Ogarnąłem sobie pomysł na sprawdzenie błędu. Kiedy odpalam gre za pomocą administratora podczas ( wywalanki ) pokazuje się błąd:

Expression:

Function: invalid_parameter_handler

File :xrDebugNew.cpp

Line:987 

Description: Invalid parameter

stack trace:

0023:02C41DE xr Core.dll, xrDebug::fatal0

0023:023A95F1 xrCore.dll, CTimer::CTimer0

0023:023c7679 xrCore.dll, CInifile::save_as0

0023:05FDEEA0 xrGame.dll, CDialogHolder::operator=0

0023:05FE24CA xrGame.dll, CDialogHolder::operator=0

Powiedzcie mi co mam zrobić help

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Cześć.

Na początku wyrazy uznania i podziękowanie za stworzenie super moda. Zacząłem ogrywać Hybrida Remake oraz Hybrida Final. Obie różne ale obie super.

Przeglądając forum znalazłem linki do wersji 1.1 beta Hybrida Remake. Niestety link nr 2 jest "pusty". Mam prośbę o uaktualnienie linku nr 2, oraz umieszczenie linków na w zakładce pobieralnia.

Serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.