Jump to content

Top 5 najlepszych modów września


Pancerniak
 Share

Recommended Posts

@tom3kb Grałem w jedną wersję NLC przez kilka godzin. Potem przestałem, bo jednak laptop z urwaną matrycą mógłby działać... gorzej. Nie jest to łatwy kawałek chleba, szczególnie dla takiego "nooba" jak ja, ale niezmiennie uważam, że modziwo warte spolszczenia - założę się, że i u nas zyskałby sławę.

Pozostaje tylko kwestia ilości zmian między poszczególnymi wersjami. Jeśli jest ich dużo, to tłumaczenie będzie robotą głupiego.

Co do rankingu, to bądź co bądź dziwi mnie taka popularność Ostatniego Stalkera, ale może to kwestia tego, że nigdy nie byłem jakimś specjalnie oddanym fanem Zaurusa.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Sierioża napisał:

Co do rankingu, to bądź co bądź dziwi mnie taka popularność Ostatniego Stalkera, ale może to kwestia tego, że nigdy nie byłem jakimś specjalnie oddanym fanem Zaurusa.

A ja to akurat rozumiem :) Ja tam pierwszych części jakoś też bardzo nie lubiłem i za wysoko nie oceniałem (szczególnie wykonania)

Cytat

Trylogia apokalipsa (jak całość 7/10) poszczególne części:

1. Apokalipsa 6/10

2. Poszukiwacze 7/10

3. Powinność. Filozofia wojny. 8/10

 

Upadła gwiazda. Honor Najemnika. 9/10

ale podobał mi się rozwój każdej kolejnej części i jak rozwija się i łączy fabuła, także czekam na ewentualna polonizację i chyba wreszcie (mam nadzieję) ostateczny koniec tej serii i historii.

Link to comment
Share on other sites

Ostatni Stalker jest ciekawym i atrakcyjnym przez odrobinę "mistycyzmu" modem. Szkoda jednak że autor wybrał takie zakończenie. Wg mnie, to chyba brakło mu czasu albo cierpliwości. Coś w końcówce moda nie wyszło. Niektóre z zadań, np. szukanie Leszego urwało się bez sensu. Na Generatorach nadal na niebie jest "kosmiczna" kopuła, choć powinna zniknąć już w Upadłej Gwieździe. Wyjście z Generatorów też jest takie nijakie. I teraz zaczyna się problem z wykonaniem ostatniego zadania. Jak na razie, nikomu nie udało się go wykonać. Ja sam byłem bliski szczęścia, ale mod "ukradł" mi część znalezionych spec artów. A na dodatek zacząłem mieć problemy z ilością pamięci ( mam 16GB RAM i drugie tyle wymiany ). Piszę o tym w temacie.

Wg autora moda, coś ma się wyjaśnić we freeplayu, tylko nie wiadomo kiedy on się zaczyna. Ale problem z niedosytem można rozwiązać, bo ma się modową możliwość zrobienia tego, z czym się w modzie pojawiliśmy. Zdecydowaną wolą opuszczenia Strefy. Mamy paszporty i "przewodnika". Więc Praszczaj Zona !!!

Link to comment
Share on other sites

@tom3kb Upadła Gwiazda miała z początku lekko paranoiczny klimat, co było bardzo fajne, ale kuloodporne wyrodki tak mnie wyprowadziły z równowagi, że do dzisiaj tego nie skończyłem. I jasne, fabularnie jest super, ale z każdą kolejną częścią wszystko coraz bardziej "odjeżdża" i z prostego fabularnego moda z odrobiną mistycyzmu, robi się po prostu przekombinowane.

Co nie zmienia faktu, że po polsku pewnie zagram - przynajmniej spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity