Skocz do zawartości

Priboi Story 1.1 - dyskusja ogólna


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem ze znalezieniem dokumentów dotyczących jakiegoś projektu, maja się rzekomo znajdować w Barze (w opisie zadania pisze, iż papiery te posiadał szef Powinności i chcieli mu je ukraść bandyci, co jednak im się nie udało, więc schowali je gdzieś na terenie Baru). przeszukałem budynki i nic. Wie ktoś może, gdzie je znajdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem dokumentów dotyczących jakiegoś projektu,

W Barze znajdziesz część dokumentów w sejfie, który znajduje się w budynku, po prawej stronie, od posterunku przy wejściu do bazy Powinności. Wejście przez dach, rozsuń stoły i wyjdź. Wcześniej otwórz drzwi, od zewnątrz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę otworzyć pierwszych drzwi w laboratorium x18 w Dolinie Mroku. Zna ktoś może kod do nich (i do następnych bo z tego co pamiętam będą jeszcze jedne).

W pierwszej misji do laboratorium nie będzie kod dostępny bo jest niepotrzebny,musisz go szukać albo w czerwonym lesie albo Prypeci-jeśli ktoś poda Ci kod i tam zaglądniesz bez antywirusa to migiem kopyta wyciągniesz-jeśli się mylę to proszę poprawić (grałem z dobry rok temu i nie pamiętam już wszystkiego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\config\text\pol string_table_enc_codes - jak już ktoś pilnie potrzebuje,to tutaj są kody ale odbiera to przyjemność gry. Na pierwszej stronie dodałem link do wersji 1.0-jest to plik instalacyjny exe.Modyfikacja działa tylko na wersjach v1.0004 i v1.0005 i jest w wersji angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

W elektrowni odpada jest za dużo gości z svd, taktycznie trzeba podejść do zagadnienia. Teraz to całkowita klapa, było zwarcie i mam wysyp mutków, brak amunicji, mam tylko amunicję do svd. Macie jakiś pomysł jak wejść na teren elektrowni o ile monolitowców da rade odstrzelić to ze stadem zombi, burerów i himer jest już gorzej, nie pomaga nawet ucieczka. Tak na 80% procent gra od nowa. Macie jakiś inny pomysł jak uratować akcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wycofać się nie możesz? Najlepiej to staraj się pooddzielać od siebie mutków, przed zombiakami zwiej na jakieś podwyższenie, po czym dźgaj każdego nożem w głowę. Do pojedynczych burerów musisz podejść jak najbliżej i też staraj się zadawać ciosy nożem w głowę. Na chimery jest sposób, gdy podejdzie do Ciebie, zacznij krążyć dookoła niej, tnąc ją cały czas (a jeżeli chimery nie będą stanowiły przeszkody to po prostu uciekaj stamtąd). Trochę się napracujesz, wczytasz grę paręnaście razy, ale to chyba lepsze niż zaczynanie od nowa. Powodzenia ;) Albo (tak jak Kobal radzi) wczytaj poprzedni zapis (jeżeli nie masz to autosave pojawia się zawsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak próbowałem nawet wbiegłem na teren elektrowni ale na przeszkodzie staneły trzy kontrolery i niestety każda próba ucieczki to zgon. Gre wczytałem chyba ze 30 razy. Zacząłem nie od początku ale od wysypiska ide teraz do baru zrobić zakupy a potem rozegram to taktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak próbowałem nawet wbiegłem na teren elektrowni ale na przeszkodzie staneły trzy kontrolery i niestety każda próba ucieczki to zgon. Gre wczytałem chyba ze 30 razy. Zacząłem nie od początku ale od wysypiska ide teraz do baru zrobić zakupy a potem rozegram to taktycznie.

Trzy kontrolery w elektrowni w Priboiu ??? Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.