Skocz do zawartości

Poszukuję moda


lazybones89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzuciłem do gamedata do reszty modów. CS się odpala... ;-)

Na razie czyszczę bagna z renegatów i misje poboczne nie mają limitów, więc nie mogę sprawdzić czy mod działa. Ale już niedługo wyjdę w świat, i jeżeli będą kłopoty to się zgłoszę. Dzięki za pomoc :-D

[ Dodano: 2008-12-06, 19:37 ]

Ukończyłem niedawno Clear Sky i muszę przyznać że mod spisuje się praktycznie bez zarzutu.

Czas odebrania nagrody jest nieograniczony, tylko zauważyłem pewien mały błąd. Mianowicie,

czasami gdy wykonałem kilka zadań dla jednej frakcji, w PDA w misji odbierz nagrodę nie kumulowały się wartości nagród. Np: Mamy już do odebrania 3000 rubli od wolności, zabijamy dla nich mutanty, otrzymujemy komunikat misja wykonana i że nagroda czeka w bazie, a w PDA pisze, że dalej jest do odebrania 3000. Ale w bazie czeka tyle kasy na ile sobie zasłużyliśmy czyli powiedzmy 4500 rubli, i błąd nie przeszkadza zbytnio w rozgrywce. Jeszcze raz dziękuję za szybkie wykonanie moda :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Można zmodyfikować artefakty odciążajace tak aby przenosił wieksze obiażenia w pliku artefact.ltx np. parametry additional_inventory_weight = .... Tutaj wpisać ile kg odciążenia additional_inventory_weight2 = ..... tutaj ta sama wartość dla artefacków: Nocna Gwiazda Grafiti Złota rybka Ale można zmodyfikować kazdy inny np meduzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o zwiększoną realność, mnóstwo ulepszeń i przyjemność - Random Mod

Ułatwienie gry - Easy Start 2.0

Większość modów ze sobą koliduje, tak więc zdecyduj się na jeden lub porównaj pliki *.ltx programem WinMerge. Zalecam instalację wszystkich patchy po kolei (ekhm... są u nas na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.