Skocz do zawartości

Nowe Call of Duty: Modern Warfare.


mkk7

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera nowego Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziana na 25 października, platformy to: PC, Xbox One i PlayStation 4.

Gra ma dostać nowy silnik graficzny (fotorealistyczne wrażenia, renderowanie PBR, oświetlenie wolumetryczne i technologia ray tracing). audio ma dostać pełne wsparcie Dolby ATMOS.

Akcja ma być wciągająca i osadzona we współczesności w ramach której będziemy wykonywać tajne operacje w różnych zakątkach świata, dostępna będzie kampania (podobno bardzo ważna dla twórców), kooperacja i tryb multiplayer (najprawdopodobniej zrezygnowano z trybu battle royale i zombi).

Call of Duty: Modern Warfare będzie wspierać tryb cross-play (możliwość wspólnej gry, grających na PC i konsolach).

Brak przepustki sezonowej, wszystkie nowości udostępniane będą za darmo.

Źródło: Call of Duty

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyły im się nawet nazwy w generatorze, to musieli wrócić do podtytułu sprzed ponad dekady. Proponuję zamiast "Modern Warfare" "Modern Modern Warfare". Za parę lat dla symetrii mogą dać w nowej części "Modern Modern Warfare Warfare". Następnie "Modern Modern Modern Warfare Warfare", "Modern Modern Modern Warfare Warfare Warfare" i tak dalej, i tak dalej...

"(...) Spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam" :D Tak mi się skojarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał remaster Call of Duty z dodatkiem United Offensive lub Call of Duty 2, czyli moich ulubionych części, które ciągle sobie ogrywam niż kolejne Modern Warfare z fabułą rodem z filmów Michaela Baya.

Po trailerze widać, że znów wiele scen przeniesiono żywcem ze znanych filmów.  Jeśli ktoś z was oglądał całkiem fajny film "13 godzin: Tajna misja w Bengazi" to powinien od razu skojarzyć około połowę scen z tej zapowiedzi. Dla mnie Call of Duty zakończyło się na Black Ops... Jak zaczęły się walki z jetpackami biegając po ścianach i walki z robotami czy w kosmosie to dałem sobie spokój z tą serią.  Co prawda WWII przetrawiłem, bo wracali do mojej ulubionej epoki, ale i ta część nie urywała czterech liter jak wcześniejsze części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem CODa nie jest to, że są wybuchy jak w filmach M. Baya, nie jest to, że odwalamy tam takie akcje, że normalny Navy SEAL to by się przy tym poskładał w 10 sekund, nie jest problemem nawet powykręcana i nieraz przegięta do granic możliwości fabuła.

Problemem jest to, że ta gra wychodzi co roku z, na dobrą sprawę, małą ilością zmian. W ostatnich latach to chyba główną zmianą były wspomniane przez Feru jetpacki i bieganie po ścianach - tylko co z tego, skoro ogólny feeling gry jest ten sam?

Jak chcą "naprawić" markę to niech na dobry początek dadzą jej chwilę odetchnąć - jej i nam.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 1 + dodatki, 2 , 3 - na psx 2, 4 tzw warfare i dałem sobie spokój po ujrzeniu "realizmu" gry gdzie "podobno fachowcy doradzali", kolejna liniowa sztampa, topos jak w filmach z hollywoodu - brak pomysłu to starocie odświeżają.

p.s. ostatnio zobaczyłem "odświeżony horror z lat 80-tych "Smętarz dla zwierzaków" "- nawet nie dodali cyfry 2, liczą na brak pamięci widzów tak samo jak w powielanych niczym Ford T filmach i grach rodem z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego krótkiego trailer'u wnioskuję, że ta część będzie bardzo podobna do Call Of Duty 4: Modern Warfare. Wiele graczy ( w tym ja) uważa ją za najlepszą część tej serii, więc nie zdziwię się, że zrobią coś w tym stylu jak pierwsza część.

Fajnie, gdyby do multi wrzucili mapy właśnie z COD4: MW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.