Skocz do zawartości

stalker zew czarnobyla


Stalker69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zainstalowałem zew czarnobyla wszystko śmiga no ale język angielski. A więc pobieram to wasze tłumaczenie czyli patch i polonizację. Tylko wystąpił mały problem: otwieram folder z patchem kopiuję pliki się tam znajdujące, usuwam te o tej samej nazwie z folderu CoCa i wkładam te z patcha jeszcze nie włożyłem plików z polonizacji. Odpalam jeszcze raz CoCa i wyskakuje mi błąd: ,,Unhandled exeption occured. See log for details'' ktoś wie co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz polonizację CoCa (https://stalkerteam.pl/topic/8376-call-of-chernobyl-1422-polonizacja-instalacja-linki/) do Call Of Pripyat (Zew Prypeci)? Jak chcesz polonizację do Call Of Pripyat jest tutaj:

https://stalkerteam.pl/topic/295-pełne-spolszczenie-do-cop/

a tutaj jest lepsza (moim zdaniem ale nie tylko) nieoficjalne:
https://stalkerteam.pl/topic/7125-polonizacja-stalker-zew-prypeci-by-trikster-plaargath/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker69

Nie kasuj żadnych plików w folderze CoCa przed patchowaniem, jak będziesz instalował/kopiował pliki  patcha i spolszczenia to zapyta cię windows czy podmienić te o tych samych nazwach to się zgadzasz. Bo jak sam będziesz kasował najpierw to możesz wywalić za dużo.

Tak samo z plikami spolszczenia CoCka zrób kopiuj i zgódź się na  podmianę plików.

Upewnij się, że pobierasz Cocka 1.4.12 i na to patcza 1.4.22, a nie ze czasem na 1.5r6 wrzucasz.

Tu się sprawdza logi błędów:

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker69

Był tu taki błąd wygląda na brak pliku  i rada od robiącego polonizację żeby pobrać jeszcze raz. Ale człowiek z problemem już się potem nie odezwał co z reguły oznacza, że problem rozwiązany ;)

Ja bym sprawdzał po kolei.

Pobrał jeszcze raz patcha i polonizację.

Jeśli czysty CoC chodzi to potem wyrzuciłbym patch 1.4.22 odpalił grę, chwilę pograł czy jest ok.

Na koniec wrzuciłbym spolszczenie, może nawet najpierw bym zerknął czy  jest w nim ten plik, o który krzyczy error.

No zawsze jest też szansa, że coś źle wrzucasz nie tam gdzie trzeba ale mało prawdopodobne po paru próbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.