Jump to content

Problem z posterunkiem na Kordonie


Recommended Posts

Witam. Mam problem w związku z questem "Lekarstwo dla Akim" i "Dług Sidorowicza". Podczas ataku na bazę pojawiają się na niej żołnierze, którzy są nieśmiertelni, nie pomagają granaty czy oczywiście wielokrotnie trafienie z Knights MR25. Ominąłem BTR-y i śmigłowce.. Wyczytałem gdzieś, że może to być grupa Buustego, która w późniejszej rozgrywce może być mi pomocna, ale po przybliżeniu z lornetki wszyscy "świecą się" na czerwono.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Nie pamiętam tego zadania na lekarstwo Akima, możesz powiedzieć konkretniej? 

Co do posterunku, miałeś już zadanie od Sidora na zdobycie walizki z posterunku? Jak zabierasz walizkę to wtedy pojawia się Buusty z ekipą. Łatwo ich poznać, bo mają wypasione czarne egzy. Włącz sobie rozpoznawanie celu i popatrz z daleka czy to faktycznie Buusty. Jeśli są na czerwono to musisz powtórzyć bo faktycznie będą jeszcze potrzebni.

 

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Tam jest ostra nawalanka :)więc możliwe, że ich poraniłeś albo i któregoś zabiłeś, nie pamiętam czy cała ekipa jest nieśmiertelna, czy tylko ci ważni npce. I może zmienili się na wrogów.

Tak czy siak musisz cofnąć się w zapisie jak napisał wcześniej wariat.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

No wiadomo, że dwa różne :)

Ale ja też jak już mam iść na jakąś lokację/miejscówkę to staram się tam wybierać gdy mam kilka zadań żeby nie tracić czasu.

No i też na posterunek wybrałem się dopiero jak Akim mnie tam wysłał, a zadanie od Sida to wisiało i wisiało praktycznie od początku moda :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli sobie znacząco utrudniłeś :P Bo leki są mega prostym zadaniem tak samo jak te magiczne mikroukłady. Też nikt tego nie pilnuje :)

Ale co kto lubi :)

 

Pytanko przejście Radar DM przy tych drzwiach w DM coś się respi czy można je brać bez problemu i strachu, że za chwilę w miejscu drzwi będzie schowek...

O strzelbie wiem :)

Link to comment
Share on other sites

@Ignachinio Na 100% nie wiem, ale raczej nie. Ta skrzynka w której znajdujesz TOZ-a na szrapnele, do tej skrzynki można dojść nawet jak teleport działa. (zresztą tego obrzyna znalazłem jak teleport był już aktywny, więc to sprawdzona informacja). Ta druga skrzynka po drugiej stronie... nie pamiętam czy da się do niej dojść z aktywnym teleportem, ale na pewno wiem, że nie dostałem od nikogo namiaru na ten schowek, więc nigdy nie sprawdzałem. Dla pewności zrób sobie zapis, uaktywnij teleport i sam zobacz czy da się go dostać mając aktywne przejście. Będziesz miał wtedy pewność. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.