Skocz do zawartości

DOLINA MROKU - POSZUKIWANIA WORPAŁA/MOGILNIKI


fixman0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem a w zasadzie chciałbym wiedzieć czy dopiero będę go miał. Chodzi o zadanie w dolinie mroku, gdzie wychodzimy na dźwig znajdujemy notatki Worpała i zaczynamy misję z poszukiwaniami go. Docieramy na farmę w Dolinie Mroku gdzie znajduje się mogilnik, tam 2 typów chce zdobyć skrzynie z urządzeniem usuwającym anomalie która znajduje się przy spychaczu. Tutaj pojawia sie mój problem, najpierw powiedziałem że nie oddam skrzyni i zabiłem ich a po tej czynności niestety skrzynki otworzyć się już nie da, gra się zbugowała mimo użycia klucza nie da się jej otworzyć. 

Czy mogę coś zrobić żeby uratować jeszcze tego questa? W którymś temacie na forum czytałem że nie dokończenie tego zadania gdy mamy je zaczęte uniemożliwia w pewnym momencie posunięcie do przodu fabuły( !) To właśnie moje główne pytanie czy faktycznie jeśli nie zaczne gry od nowa lub nie dokończę tego questa i utknie on w tym momencie to faktycznie w pewnym momencie fabuła nie puści mnie dalej ? 

Za każdą pomoc z góry dziękuję :sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety przeczytałem za późno a nie mam już save'a z początku lokacji :( Dolinę mroku wykonałem chyba całą (zdobyłem tą część do pojazdu i odwiedziłem budowę  z Sieriogą), jedyne zadanie jakie mi tam pozostało to właśnie przeszukanie fermy ale ono jest zbugowane. Czy jeżeli to zadanie nie zostanie wykonane to w pewnym momencie gry nie będę mógł przejść na którąś z dalszych lokacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fixman0 z tego co ja pamiętam to nie robiłem tych zadań na schowki Worpała.

Na niektórych lokacjach były dość długie i rozbudowane zadania ale to były questy poboczne.

Jeszcze dla pewności można poczekać trochę co @kondotier powie w tym temacie bo on chyba tam dobrze znał tą sprawę.

Moim zdaniem to był tylko quest poboczny i najwyżej stracisz trochę gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fixman0 napisał:

Czy jeżeli to zadanie nie zostanie wykonane to w pewnym momencie gry nie będę mógł przejść na którąś z dalszych lokacji? 

Dawno grałem w tego moda ale z tego co pamiętam pominięcie lub nie dokończenie tego wątku nie zblokuje fabuły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.