Jump to content

Prośba w temacie zwiększenia udźwigu

Recommended Posts

Witam, mam prośbę, dla przypomnienia gram w SoC i mam zagwozdkę, gamedata nie jest tradycyjna tylko rozpakowana na ileś tam plików i nie umiem zwiększyć udźwigu, kombinuję jak koń pod górę ale bez efektu. W tradycyjnej czy normalnej gamedacie to umiem zrobić w rozpakowanej nie, proszę o podpowiedź.

Dziękuję za grzeczność.

No i nie poszalałem, jak mam to pobrać?, pobieram i mam pusty Trainer i pisze mi, że ścieżka jest nie prawidłowa.

Przepraszam za głupie pytanie, co mam teraz zrobić z Trainerem?.

Linki do trainerów:

https://www.ggmania.com/cheat.php3?cheat=22716

https://www.gamecopyworld.com/games/pc_stalker_shadow_of_chernobyl.shtml

Odpalasz grę, podstawkę lub z modem podstawkę, jak masz główny ekran to wciskasz jednocześnie alt + tab i masz odpalić teraz (trainer ma tylko .exe) masz opalać na numerycznej z prawej strony to co chcesz mieć - zawsze jest instrukcja do trainera co i jak możesz zrobić.

W razie problemow dajesz znać na forum i przyjadę do ciebie z Wrocławia i ci odpalę w/w trainer/trainery.

• Positive 1

Bardzo dziękuję, vidkunsen pozwolę sobie odpowiedzieć Ci też z przymrużeniem oka, wcale nie miał byś daleko, A4 z Wrocławia do Katowic to jak rzut beretem a i kozaka byśmy zaliczyli a może i dwa bo ja szanuję ludzi uczynnych. Oldman ja potrafię zwiększyć udźwig gdy jest gamedata powiedzmy tradycyjna tzn. gdy są foldery gamedata/config/creatures, w sytuacji gdy gamedata jest rozpakowana już nie.

Pozdrawiam

• Positive 1

10 godzin temu, bolo napisał:

Oldman ja potrafię zwiększyć udźwig gdy jest gamedata powiedzmy tradycyjna tzn. gdy są foldery gamedata/config/creatures, w sytuacji gdy gamedata jest rozpakowana już nie.

Właściwie to jest na odwrót..
Gdy gra jest spakowana w paczki .db i w folderze gamedata nie ma nic to gra korzysta z paczek .db.
Natomiast w sytuacji gdy w folderze gamedata pojawiają się foldery np. config
to gra pomija paczki .db

Na prawdę nie wiem na czym polaga problem...    

Oldman wybacz ale nie każdy jest tak dobry w tych sprawach jak Ty, jak jest tradycyjna gamedata to zmieniam parametry w poszczególnych plikach i po sprawie, natomiast gdy gamedata jest ; rozbita; to nie umiem otworzyć tych plików ( nie wiem jakim programem ), nie wiem gdzie szukać itp. Może to i śmieszne ale prawdziwe, dlatego proszę o pomoc gdy mam problemy.

@bolo  Tę sprawę zwiększania udźwigu w podstawkach ( a także poprawiania kondycji GG ) wałkowano wiele razy. Sam nie musisz ekstrachować plików podstawki, a wystarczy wziąć gotowca i wkleić do kat. głównego gry. Znajdziesz takie w dziale Tutoriale i poradniki. Ja aktualnie nie mam "dziewiczych" plików actor.ltx i system.ltx, to ich wstawić nie mogę. A te z modów które mam, są tak poprzerabiane, że mogą tylko namieszać.

• Positive 1

3 godziny temu, bolo napisał:

Oldman wybacz ale nie każdy jest tak dobry w tych sprawach jak Ty, jak jest tradycyjna gamedata to zmieniam parametry w poszczególnych plikach i po sprawie, natomiast gdy gamedata jest ; rozbita; to nie umiem otworzyć tych plików ( nie wiem jakim programem ), nie wiem gdzie szukać itp. Może to i śmieszne ale prawdziwe, dlatego proszę o pomoc gdy mam problemy.

Nie chodziło mi o to czy wiesz dużo czy mało..
Tylko nie moge zrozumieć co dla Ciebie znaczy gamedata rozbita.
Pomyślałem, że możesz wstawić zrzut ekranujak to wygląda u Ciebie w folderze i może wtedy będe mógł pomóc.     

Przykładowo u mnie folder z gra wygląda tak:
Snap18.thumb.jpg.882600ff182368cd578245dffc4cc293.jpg 

a folder config gdzie są pliki potrzebne do edycji udźwigu wygląda tak:
Snap20.thumb.jpg.63bb6cd17a2350d8e517699ba98e533f.jpg 

Jak to wygląda u Ciebie?

• Positive 2

@bolo  A skąd ty wziąłeś te aż 4 gamedaty? Ona w modzie ma być tylko jedna. W środku zawiera wszystko co potrzebne. A tak jak masz, to jedna przeszkadza drugiej i gra głupieje. I ja też, bo jakim cudem katalogi o tej samej nazwie są obok siebie. Jakiego moda sobie dodałeś? Bo oryginalna gra gamedaty nie ma.