Skocz do zawartości

Prośba w temacie zwiększenia udźwigu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę, dla przypomnienia gram w SoC i mam zagwozdkę, gamedata nie jest tradycyjna tylko rozpakowana na ileś tam plików i nie umiem zwiększyć udźwigu, kombinuję jak koń pod górę ale bez efektu. W tradycyjnej czy normalnej gamedacie to umiem zrobić w rozpakowanej nie, proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                    Dziękuję za grzeczność.

                     No i nie poszalałem, jak mam to pobrać?, pobieram i mam pusty Trainer i pisze mi, że ścieżka jest nie prawidłowa.

Przepraszam za głupie pytanie, co mam teraz zrobić z Trainerem?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do trainerów:

https://www.ggmania.com/cheat.php3?cheat=22716

https://www.gamecopyworld.com/games/pc_stalker_shadow_of_chernobyl.shtml

Odpalasz grę, podstawkę lub z modem podstawkę, jak masz główny ekran to wciskasz jednocześnie alt + tab i masz odpalić teraz (trainer ma tylko .exe) masz opalać na numerycznej z prawej strony to co chcesz mieć - zawsze jest instrukcja do trainera co i jak możesz zrobić.

W razie problemow dajesz znać na forum i przyjadę do ciebie z Wrocławia i ci odpalę w/w trainer/trainery.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, vidkunsen pozwolę sobie odpowiedzieć Ci też z przymrużeniem oka, wcale nie miał byś daleko, A4 z Wrocławia do Katowic to jak rzut beretem a i kozaka byśmy zaliczyli a może i dwa bo ja szanuję ludzi uczynnych. Oldman ja potrafię zwiększyć udźwig gdy jest gamedata powiedzmy tradycyjna tzn. gdy są foldery gamedata/config/creatures, w sytuacji gdy gamedata jest rozpakowana już nie.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bolo napisał:

 Oldman ja potrafię zwiększyć udźwig gdy jest gamedata powiedzmy tradycyjna tzn. gdy są foldery gamedata/config/creatures, w sytuacji gdy gamedata jest rozpakowana już nie.

Właściwie to jest na odwrót..
Gdy gra jest spakowana w paczki .db i w folderze gamedata nie ma nic to gra korzysta z paczek .db.
Natomiast w sytuacji gdy w folderze gamedata pojawiają się foldery np. config
to gra pomija paczki .db

Na prawdę nie wiem na czym polaga problem...    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldman wybacz ale nie każdy jest tak dobry w tych sprawach jak Ty, jak jest tradycyjna gamedata to zmieniam parametry w poszczególnych plikach i po sprawie, natomiast gdy gamedata jest ; rozbita; to nie umiem otworzyć tych plików ( nie wiem jakim programem ), nie wiem gdzie szukać itp. Może to i śmieszne ale prawdziwe, dlatego proszę o pomoc gdy mam problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo  Tę sprawę zwiększania udźwigu w podstawkach ( a także poprawiania kondycji GG ) wałkowano wiele razy. Sam nie musisz ekstrachować plików podstawki, a wystarczy wziąć gotowca i wkleić do kat. głównego gry. Znajdziesz takie w dziale Tutoriale i poradniki. Ja aktualnie nie mam "dziewiczych" plików actor.ltx i system.ltx, to ich wstawić nie mogę. A te z modów które mam, są tak poprzerabiane, że mogą tylko namieszać.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bolo napisał:

Oldman wybacz ale nie każdy jest tak dobry w tych sprawach jak Ty, jak jest tradycyjna gamedata to zmieniam parametry w poszczególnych plikach i po sprawie, natomiast gdy gamedata jest ; rozbita; to nie umiem otworzyć tych plików ( nie wiem jakim programem ), nie wiem gdzie szukać itp. Może to i śmieszne ale prawdziwe, dlatego proszę o pomoc gdy mam problemy.

Nie chodziło mi o to czy wiesz dużo czy mało..
Tylko nie moge zrozumieć co dla Ciebie znaczy gamedata rozbita.
Pomyślałem, że możesz wstawić zrzut ekranujak to wygląda u Ciebie w folderze i może wtedy będe mógł pomóc.     

Przykładowo u mnie folder z gra wygląda tak:
Snap18.thumb.jpg.882600ff182368cd578245dffc4cc293.jpg 

a folder config gdzie są pliki potrzebne do edycji udźwigu wygląda tak:
Snap20.thumb.jpg.63bb6cd17a2350d8e517699ba98e533f.jpg 

Jak to wygląda u Ciebie?

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo  A skąd ty wziąłeś te aż 4 gamedaty? Ona w modzie ma być tylko jedna. W środku zawiera wszystko co potrzebne. A tak jak masz, to jedna przeszkadza drugiej i gra głupieje. I ja też, bo jakim cudem katalogi o tej samej nazwie są obok siebie. Jakiego moda sobie dodałeś? Bo oryginalna gra gamedaty nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.