Skocz do zawartości

Odrodzony Artefakty Śmierci Dlaczego ginie mi Azot skoro jest uratowany


FilmisterPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie mam pytanie a właściwie duży problem,zadymę w Limańsku przeszedłem,było ciężko jak diabli ale dalem radę,nie dostaję  zadania po zadymie od Azota na ten cały karabin,jak z nim rozmawiam on mowi tak i tutaj kil;ka screenow :   I tyle w temacie z nim nie daje mi tego zadania na ten karabin a jak idę tam do lasu w czołgu znajduję 1500 pocisków do mojego ckmu jaki kupiłem u Najemników,i tutaj glowna sprawa czy Azot ma być żywy do końca jakiegoś tam czasu wiem bo widziałem się wz nim w Limańsku a właściwie jak wołał bym z drzewa zeskoczył ale ja mogłem tylko wyjść w teleport( Jantar te bagno na przeciw Jajogłowych) i tyle.

xrEngine 15-03-2020 19-44-59-426.png

xrEngine 15-03-2020 19-45-18-884.png

xrEngine 15-03-2020 19-45-23-799.png

xrEngine 15-03-2020 19-45-32-764.png

xrEngine 15-03-2020 19-45-42-999.png

xrEngine 15-03-2020 19-45-49-934.png

xrEngine 15-03-2020 19-45-54-722.png

xrEngine 15-03-2020 19-46-20-397.png

xrEngine 15-03-2020 19-46-29-962.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL Jak Azot nie chce dać żadnego zadania to do diabła z nim. Zadanie na karabin strażnika czasu i na pda Szramy dostaniesz od naukowca na placu budowy w Limańsku.

A jak byłeś w gastronomie w Limańsku tym teleportem z bagna na Jantarze, to ta gadka ze skakaniem z drzewa była z Pilotem a nie z Azotem.

Do Limańska pierwszy raz dostaniesz się z CEA po uratowaniu St Relocka i rozmowie z Pierwszym. Wtedy będziesz mógł porozmawiać z Pilotem i znależć ojca Anieli, Galeckiego.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratujesz mi życie Kolego,masz u mnie Kozaka na wzmocnienie przed koronavirusem.Dużo zdrowia i bardzo dziękuję za wyjęcie mego tyłka z bagna bo już myślalem że zapisami cofać się trzeba będzie. Anielię już znalazlem mam film z tego na kanale nawwet wypróbowałem gdzie ona prowadzi ale nie ma sensu za nią iść.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie na ten karabin jest "losowe", dać ci je może każdy npc który jest dowódcą oddziału. Czyli możesz je dostać od najemników w rudym lesie, od powinności albo azota. To te zadania na przynieś mi coś bo samemu mi się nie chce, któreś z nich w kolejności może być tym z przyniesieniem jakiegoś pda/fleszki. Czyli latasz po rudym i pytasz dowódców czy nie mają zadania, jest w rudym na przyniesienie pda z ciała co leży w jaskini powinności, tam na dole z anomaliami.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOS A no tak, chodzi Ci o zadanie na ten karabin m60 co znajdujemy w czołgu. Taa już kojarzę że było takie zadanie. To nawet powinność, stalkerzy albo najemnicy mogą dać. 

Ja myślałem że chodzi o zadanie na karabin gaussa strażnika czasu czy jakoś tak, takie zadanie też jest i daje nam je duplikat o-zona na budowie w Limańsku, a tą broń też znajdujemy w okolicy czołgu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL  Rób inne zadania, nie upieraj się przy Azocie. Miałem gry, gdy ginął mi zanim przekroczył most, a to nie przeszkodziło grać dalej. Mod jest - jak chyba zorientowałeś się podczas początkowego lotu nad bagnami - zrobiony dla gry różnymi frakcjamii. Pozwala też po drodze zmieniać frakcje. Dlatego przy Azocie jest tyle możliwości, niezależnych od tego co wcześniej zrobiłeś. Teraz dwie rzeczy które koniecznie musisz zrobić ( o ile którejś jeszcze nie zrobiłeś ), to dotrzeć do Limanska ( piwnica ) i przez niego na CEA uratować St.Re.Locka, a następnie drugi raz do Limanska jako miasta i uratowć Chaleckiego, dotrzeć do Pilota ( jak to zrobić masz dokładnie opisane w dyskusji ) , zabrać go na budowę i porozmawiać z o'ZONAMI. A dalej to już droga do finału wiodąca prze Bagna.

W temacie jakby co, masz wstawione zapisy awaryjne w podziemiach, gdybyś nie zdążył na czas dotrzeć do Zerowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Kontodier ale raczej już Frakcji zmieniać nie ma co bo po co chyba że w playliście zapodam materiał taki przykładowy żeby ludzie zobaczyli jak to jest grać po zmianie innej Frakcji a co do Azota nie uparłem się tylko zmartwiło mnie to że jest to glowna lub jedna z głownych postaci w modzie i będę musiał się zapisami jak i odcinkami cofać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL  Wcześniej już była rozmowa, jakich frakcji się trzymać. Bo nie sądzę, abyś np. mógł wiele zdziałać jako bandyta. Jednak zapamiętaj, że w są dwa momenty w finalnej grze, w których zmiana frakcji jest obowiązkowa. Raz na Monolit, a potem na Wolnego. Można pozostać przy Monolicie, ale wtedy gra na Zatonie wygląda kuriozalnie. Siły Monolitu zwalczają Monolitowca :007: , który chce uratować z'ONĘ.

Tak, że raczej "na pokaz" nie kombinuj, graj tak aby osiągnąć cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz poważnie z tym Monolitowcem :) A co do bandziorów nigdy za nimi nie przepadałem. A wracając do Monolitu jak mnie widzą walą ze wszystkiego co  mają pod ręką,jest sado maso i to fest ale do finału mi pewnie jeszcze daleko bo mam dopiero 2 fleszki i 8 lub 9 Pda a chcę jeszcze jakieś zadania porobić,nie mam egzoszkieletu choć wyglądam jak jednoosobowa armia.  A tak nawiasem Ile Ty Kontodier masz lat,zawsze mnie to ciekawilo,przepraszam że pytam  :)

Edytowane przez FilmisterPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL I jeszcze długo do ciebie Monolit będzie walił. Napisałem Ci wykonanie jakich zadań jest determinantem popchnięcia fabuły. PDA i fleszki to coś w rodzaju poradnika, w nich masz podpowiedzi. Za wyjątkiem PDA Czarnego Żorża, które jest itemem scenariuszowym.

Istotne natomiast jest znalezienie wszystkich fleszek na estakadzie, bo to punkty w których się znajdują, otwierają potrzebne teleporty.

A przystąpienie do Monolitu i wykonanie zadania likwidacji bazy Czystego Nieba na bagnach ( do ostatniego żywego stworzenia, nawet psa ) pozwoli Ci na wejście do podziemi Prypeci, a z nich na finalny Zaton. Ten Monolitowiec który cię przekabaci, to Ziga, w domach za budową w Limansku. Powrót do Wolnych, zaś Pierwszy Stalker.

A co dotyczy mojego wieku. Już kiedyś o to pytałeś i dostałeś odpowiedź. A że nie robię z tego żadnej tajemnicy, mam go podanego w profilu, dałem swoje aktualne zdjęcia do Działu "Nasze zdjęcia" bo byli "niewierni", to powtórzę: w styczniu skończyłem 76 lat. Słownie: siedemdziesiątsześć. Tego conajmniej i tobie życzę.

Dlatego teraz siedzę w "areszcie domowym" , nałożonym przez "chińską grypę". :klnie:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Tobie za cenne rady i w sumie to ja mam 43 lata ale według mojego wieku do Ciebie to jest pikuś,mam syna który ma 19 lat idzie na pilotamaturę chyba wszyscy w domu przejdą heh,tak mi się zdaje.Jeszcze raz dziękuję Panu za rady i wielki szacunek i cierpliwość oraz duży wkład w Pańskie umiejętności co Pan tutaj robi oraz ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kondotier zmienił(a) tytuł na Odrodzony Artefakty Śmierci Dlaczego ginie mi Azot skoro jest uratowany

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.