Jump to content

Problem z Menadżer Zadań

kondotier
 Share

Recommended Posts

Pytanie kieruję do wszystkich, ale szczególnie do tych, co już poznali wszystkie, albo prawie wszystkie bolączki wieku dziecięcego WIN10.

Mój problem polega na tym, że grając na WIN7, w razie zawieszenia się moda bezproblemowo mogłem przejść do Menadżera Zadań. Teraz na WIN10, nie dość, że mody które na WIN7 chodziły bez zawieszań, teraz się zawieszają, to po wybraniu klawiszami Ctrl+Alt+Del okna z opcją wyboru Menadżera, kiedy go wywołuję, to okno wyboru mi nie znika. Menadżer jest wywołany, ale pod spodem. Obojętne, czy kliknę myszą w jego przycisk, czy Enterem na podświetleniu przycisku. Jest to upierdliwa sytuacja, bo mogę wyjść z moda tylko poprzez restart komputera.

Mam 16 GB RAM i połowę tego w pliku wymiany.

Co i gdzie zmienić? Ma ktoś jakiś pomysł, lub skieruje mnie na gotowe podpowiedzi w internecie?

@Protean U Ciebie działa, u mnie nie, dlatego pytam. Okno menadżera widzę tylko gdy trzymam równocześnie oba klawisze, ale obraz zawieszonej gry nie znika, Menadżer jest na nim.

Puszczenie Tab, powoduje zniknięcie okna menadżera. Poza Alt+CtrL+Del i Ctrl+Shift+ESc nie mogę wywołać, bo pasek zadań jest schowany pod obrazem.

@boberm  Na pewno wypróbuję, ale na razie nie mam na czym. Mam kosmiczną próżnię w modach do grania.

A jedyny nowy, Historia Kajdana 2 zrobił mi kawał z uruchamianiem. Dziwnw, bo Historia Kajdana, poszła bezproblemowo.

Wszystkie te problemy jakie mam, dzieją się od przejścia na WIN10. Dlatego szukam przyczyn, takiego zachowania się systemu. Bo chyba nowa karta graficzna, tego nie powoduje.