Jump to content

Pomoc z Anticheatem

Dr_Sztychowka
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnio zahaczyłem temat o amunicji ponieważ boję się gdziekolwiek iść żeby nie stracić dużo amunicji. Ja mam taki charakter że wszystko oszczędzam na czarną chwilę. I dlatego postanowiłem sobie trochę umilić rozgrywkę instalując "małego czita od Junxa". Tylko przed tym należy zdjąć antycheata. Już 2 dni ślęcze i próbuje coś zadziałać z postów na tym forum o właśnie zdejmowaniu tego antycheata ale jakoś mi koślawo idzie. Pan @Ignachinio mi mówił że to brak amunicji jest po to żeby nie mieć po 5000 sztuk amunicji jak będą silniejsi wrogowie, ale sobie tak pomyślałem żeby też trochę mieć. Także serdecznie proszę o pomoc w zdejmowaniu antycheata.

@Dr_Sztychowka Więc tak...

1. Zainstaluj czystą wersję OP-2.1.

2. Zainstaluj patch kumulatywny 8.2.

3. Uruchom grę, zobacz czy jest w wersji 8.2, uruchom nowa grę i zobacz czy wszystko działa.

4. Pobierz plik xrCore.dll (usuwa on antyczita) i podmień go w folderze "bin".

5. Pobierz gamedatę rozpakowanego patcha 8.2, wypakuj i folder "gamedata" wrzuć do folderu gry.

6. Uruchom grę i zobacz czy wszystko działa.

7. Jeśli wszystko działa, do folderu "gamedata" możesz wrzucać wybrane przez siebie usprawnienia.

Wszystkie pliki które są potrzebne ( i wiele innych, opcjonalnych) pobieramy stąd:

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

• Dodatnia 4

@Dr_SztychowkaJeżeli po zainstalowaniu czita od Junxa przy zabiciu wroga rangi mistrz gra będzie ci crashować to wejdź w plik wyszukaj "master" i jeżeli linijka będzie miała "min30 max4" to do 4 dodaj 0. Ja parę tygodni go dodałem i miałem taki problem, pobrałem też plik przed chwilą i zera nie ma więc daje rozwiązanie gdybyś miał taki sam problem. 

• Dodatnia 2

Wszystko zależy jak nią gospodarujesz :) Ja co prawda od razu gram na większej ilości ale :D na braki nie narzekam. Pod koniec gry potrafię mieć nawet i około 100000 pestek do kałacha po plecakach poupychane :)

Graj swoim tempem i zdobywaj co chcesz a wszystko CI się uda.

• Dodatnia 2