Jump to content

Artefakt "Pilot"


Bololek
 Share

Recommended Posts

Mam problem ponieważ na początku gry nie zebrałem tej kartki w obozie wojskowym którą dajemy potem Skidanowi i nie mam questa na jego skrytkę, a nie mogę wejść do tego obozu bo snajper odrazu daje kulkę w łeb.

A więc czy istnieje jakiś god mode do złotej kuli albo coś co by mogło pomóc wejść do tego obozu ew. czy dało by radę zespawnować jakoś ten artefakt. Jeżeli żadna opcja nie zadziała to czy ten artefakt będzie koniecznie potrzebny do końca rozgrywki?

Aktualnie skończyłem obrzeża i nie widzi mi się zaczynać gry od początku.

Pozdrowionka z Zony

Edited by Bololek
Link to comment
Share on other sites

@Bololek  Już kilku graczy przewiozło się na kombinowaniu na początku moda. Nie radzę dodawać nic spawnerami. Radzę zacząć moda od nowa, bo za daleko jeszcze nie zaszedłeś. To da Ci gwarancję, że po dłuższej grze, nie utkniesz z braku czegoś tam.

Jest wiele porad, jak tę część moda przeprowadzić. To są wszystko zbędne kombinowania. Nie ma najmniejszego sensu wyrzucania z inwentarza, aby po ucieczce to zabierać. Wszystko co będzie nam potrzebne, szybko dostaniemy od moda. Będąc w areszcie, zabierz dokument, oraz koniecznie morfinę, której nie używaj. Jest inny lek "nasercowy", który pomoże oszukać wojaka. Morfina będzie potrzebna trochę później dla kwestowego NPCa. Uciec można spokojnie w miejscu, gdzie przeważnie był wychodek. Tam dodano fragment wentylacji umożliwiający przeskoczenie płotu i dotarcie do zwalonego drzewa tak, aby snajperzy nas nie zobaczyli. Czy w ustawieniach masz odptaszkowane zapisywanie tylko w bezpiecznych miejscach? To umożliwi Ci zapisy "po drodze", aby nie zaczynać od początku.

Tak samo nie zastosuj się do rady Skidana na nie użycie artefaktu dla niego. Nic złego Cię nie spotka, a art jest potrzebny przy wielu sytuacjach w dalszej części gry.

Tak samo nie lekceważ samopału. Jak jeszcze zrobisz sobie do niego tę lepszą amunicję, stanie się on bronią nie do pogardzenia, nawet jak już będziesz miał AK czy strzelby. Naboje z soli które znajdziesz, są tak samo skuteczne jak śrut.

Porada dość obszerna, ale jak skorzystasz, dobrze na tym wyjdziesz.

  • Dodatnia 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity