Skocz do zawartości

Brak dialogu z Brownem


PainChiller

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gatzek napisał:

@PainChiller @worshiper - a zadanie na zdobycie antyradów dla Borii Sierowa macie? Bez tego nie pojawi się dialog z Brownem

Tak, mam

Do tego momentu wszystko było grane tak jak NPC w dialogach posyłali, więc sytuacje że coś pominąłem można wykluczyć.

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller nie musisz :) W tej wersji Fotografa część zadań ma drobne zmiany więc granie 'pamięć" albo z poradnikiem @cichego może powodować właśnie takie problemy. Taka podpowiedź - masz zdobyć antyradady więc dokąd najpierw się udasz? Kto może je mieć poza wojskiem na jedynej lokacji, do której masz dostęp w tej fazie gry?

Jeśli nie chce Ci się pogłówkować i samemu wpaść na trop to poniżej solucja :)

Spoiler

Idź do Sidorowicza i z nim pogadaj najpierw.

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, jeśli grasz w tą wersję to porozglądaj się czy zauważysz anomalię 'żarka' (nie wiem jak ona została przetłumaczona). To ta co strzela płomieniem w górę. W mojej wersji gry ona nie wystąpiła i przez to miałem problem z zakończeniem zadania dla Krugłowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ta ale głowy nie dam. Jak będziesz robił zadanie na anomalie dla Krugłowa to okaże się czy u Ciebie też jakiś rodzaj anomalii się nie zespawnował.

35 minut temu, PainChiller napisał:

No, powiem Ci że bym na to nie wpadł, zwłaszcza że wszystkie dialogi nawet nie sugerowały by o tym pomyśleć lecz by wybrać się do wojska. Dzięki za pomoc zatem :v

 

Oj nie czyta się uważnie dialogów tylko przelatuje je się wzrokiem :D Rozmowa z Borią:

Sprawa dość prosta. Pilnie potrzebuję dziesięć antyradów, jest poważny zleceniodawca, a tu nie mam skąd wziąć takiej ilości. Wiem, że antyrady na pewno mają wojskowi na ukraińskiej bazie, która znajduje się niedaleko stąd. Wojskowi niezbyt lubią miejscowych, więc tam posłać nie mam kogo, a ty tu jesteś nowy i na poważnego gościa wyglądasz. Może z tobą zechcą rozmawiać. A może gdzieś indziej zdobędziesz preparaty? Ta stara kutwa Sidorowicz, oby oparszywiał, może wiedzieć skąd je zdobyć. Krótko mówiąc, sam zdecydujesz. To jak, zgadzasz się?

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.