Skocz do zawartości

Ulubiony mutant ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z LDino ...Kontroler to jedyny mutek ,przed którym czuje respekt ..reszta to pionki do odstrza?u ze ?rutówki.

Nie wiem czemu go respektowa? skoro jest tak s?aby ?e zabijam go no?em :) .Lubie go tylko za krzywy ryj :) .A je?eli chodzi o ulubionego mutanta to lubie wszystkie oprócz dzików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czemu go respektowa? skoro jest tak s?aby ?e zabijam go no?em ;) .Lubie go tylko za krzywy ryj :D .A je?eli chodzi o ulubionego mutanta to lubie wszystkie oprócz dzików.

Ja tez jakos dzikow nie lubie...

A ulubiony mutant- pijawka. Najlepszy humanoidalny stwor, poza tym takie sa najstraszniejsze. W dodatku czuje w nich cos ludzkiego, sa bardzo zwierzece a zarazem ludzkie... wiem, ze to gra, ale jakas dziwna magia od nich emanuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Do klimatu to najlepiej pasuj? dziki,psy i nibypsy ale je?li chodzi o to który mutant wzbudza respekt to napewno b?dzie kontroler i pijawka jednak w?tpie ?eby po eksplozji atomowej mog?o si? stworzy? co? takiego.A lubi? najbardziej zombie ale te bez karabinów(te z modów) wolno chodz?,maj? smieszne ryje,j?cz? tak jak by chcieli zwali? stolca ale nie mog?.A najfajniejsze jest to ?e czasem my?le ?e jest trupem a on po paru sekundach wstaje i mnie straszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Uwielbiam kasowa? snorki w locie (w trakcie skoku). Najwi?ksze wyzwanie to oczywi?cie jest jak si? ma Obrzyna, albo Bora - jedno chybienie i jak si? nie zd??y dobi? no?em, to po ptokach.

Najbardziej nie cierpi? natomiast walki z "mentalistami" czyli z burkami i kontrolerami. Szczególnie nieprzyjemne na otwartych przestrzeniach. Pami?tam jak raz ko?o Janowa (ko?o namiotu turysty) o ?wicie dopad?y mnie 2 Burery - giwer? zacn? z r?k wytr?ci?y, a jak ucieka?em to wdepn??em w elektr?, która doko?czy?a dzie?a. ?ona z kuchni wo?a?a i pyta?a, czy nic mi nie jest :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubi? walk? z kontrolerem lud burerem. Robi? zapis przed, bo nie zawsze si? uda ich podej?? na kuckach. I jak jestem w dobrej odleg?o?ci, to na banzaja biegn? i z bliska, z obrzyna lub innej dwururki, prosto w czap?. Wiem, ?e to nie humanitarne, ale skuteczne. A na mutanta w tej grze, to mój s?siad jak si? nawali, nadawa?by si? w stu procentach, bo robi sie brzydal do pot?gi entej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ?e odkopujecie temat :P Ju? si? w tu wypowiada?em ale ?e by?o to dawno to troch? si? w moich pogl?dach zmieni?o :D A wi?c :

"Ja ljubjlu" pseudopsy, nibypsy mi?sacze zombie i koty - te najbardziej Nawet dziki ju? polubi?em :D

Natomiast "ja nie ljublju" tuszkanów za to ?e s? ma?e upierdliwe i ci??ko je trafi? , bibliotekarzy bo s? strasznie cie?kie do zabicia i szczurów bo lataj? mi pod nogami i gryz? mi buty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.