Skocz do zawartości

Los Zony 0.8.1


Gość Diegtiariow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diegtiariow

1689320405_.jpg.6bf23cc6e6fc6b305af6a1d90e73633b.jpg

Tytuł oryginalny: Судьба Зоны 0.8.1
Twórca: Zander_driver
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data premiery aktualizacji: 31 grudnia 2020r.
Autor spolszczenia: 

 

OPIS:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

SCREENY:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

WIDEO:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

LINKI DO POBRANIA:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

INSTALACJA:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

ŹRÓDŁA:

        AMK Team         VK – Wikipedia, wolna encyklopedia     AP-PRO.RU | Новости Stalker | Скачать моды Stalker | S.T.A.L.K.E.R. 2 | Сталкер моды

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych informacji odnośnie rozgrywki z https://ap-pro.ru/forums/topic/2212-sudba-zony-08-inoe-predstavlenie-chzo/ (tekst w j. rosyjskim):

  Pokaż ukrytą zawartość

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  W dniu 31.12.2020 o 16:34, Anton Gorodecki napisał(a):

Pograłeś trochę dłużej? Wyszedłeś z pierwszej lokacji? Jak ci się podoba ładowanie magazynków i system ekwipunku?

Rozwiń  

Za długo nie pograłem, z 2-3 godz i wstępnie powiem że warty uwagi, trzeba się tylko przyzwyczaić do niektórych nowości

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@vidkunsen masz ukończyć pierwsze zadanie treningowe "Стать сталкером/ zostać stalkerem" w nim ci wyjaśniają niby wszystko odnośnie nowych mechanik w modzie.

W ogóle obejrzałem sobie jakieś filmiki i bajerancki ten ekwipunek w tym modzie :D

A zerknij jeszcze tutaj:

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Wędrowiec znasz zasady. Gdyby istniało spolszczenie, to zapewne byłoby w #1. Co do angielskiej wersji językowej, to takowa nie istnieje. No, chyba że o czymś nie wiem:063:

Swego czasu (wersja 0.8.0.9) miałem to spolszczyć, ale stan techniczny moda był dość... Kłopotliwy. Ponadto autor dość często wydaje aktualizacje (raz nawet porzucił pracę nad modem, ale potem do niego wrócił).

Co do samego moda, to jest bardzo trudny. Większość lokacji (poza Przedzoniem) zalanych jest w mniejszym lub większym stopniu przez promieniowanie. Nie ma co się na nie pchać bez dobrej odzieży ochronnej i artów. Im dalej na Północ, tym jest ciężej, ale w czasie jednego wypadu można złowić takie arty (o ile uda ci się z nimi wrócić), dzięki którym zapewnisz sobie fundusze na dobrą broń i kombinezon.

Arty pojawiają się losowo, więc równie dobrze w czasie takiej ryzykownej wyprawy możesz złowić jakieś "płotki". Nie ma łupów w schowkach, więc praktycznie w Zonę ruszamy jedynie po arty. Broń i odzież ochronna z NPC jest w opłakanym stanie (mówię oczywiście o najwyższym poziomie trudności). Linie fabularne istnieją, ale są ubogie (coś pokroju tych, obecnych w Demosfenie).

Jest dużo zabawy z kieszeniami i ładownicami. Jeśli ktoś nie grał w mody z serii NLC, to na początku może trudno mu być się w tym odnaleźć.

Może kiedyś, kiedy powstanie stabilna wersja i autor w końcu przestanie w niej grzebać, to pomyślimy o spolszczeniu.

ss_piec_07-20-21_16-05-05_predbannik.jpg  

Po siedmiu bitych godzinach okupionych wieloma trudami "dorobiłem się" takiego szpeju:rolleyes:

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Gość zmienił(a) tytuł na Los Zony 0.8.1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.