Skocz do zawartości

2020: Podsumowanie


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

1AikoiYxsT0.jpg
Lada moment powitany nowy rok, ale czas najwyższy podsumować bieżący. Wydaje mi się, że udało nam się zrealizować całkiem sporo celów:

 

  • Poprawki w tematach. 

Cóż.. Wiele tematów z modami należało poprawić. Jest to zajęcie dość czasochłonne, ale jak najbardziej uzasadnione. Prace zostały rozpoczęte przy modyfikacjach przetłumaczonych, a obecnie zainteresowaliśmy się działem Modyfikacje do serii S.T.A.L.K.E.R.

Oczywiście zamierzamy kontynuować poprawę tematów. Myślę, że efekty naszej pracy już widać. 

  • 19 nowych spolszczeń.

Nie jest to zasługa naszej administracji, ale nieocenionych tłumaczy. To naprawdę dobry wynik i jest się z czego cieszyć. Miejmy nadzieję, że w 2021 roku ten poziom zostanie utrzymany. Oczywiście pod warunkiem, że będą pojawiać się ciekawe mody. Oto pełna lista przetłumaczonych produkcji: Mody roku 2020

  • Wirtualne Ruble

@portals już od dłuższego czasu pracował nad naszą wirtualną walutą - rublami. Udało mu się uporać z wieloma problemami technicznymi, dzięki czemu możemy nagradzać aktywnych użytkowników. Mamy już nawet pewien pomysł na wykorzystanie potencjału, jaki wiąże się z Rublami, ale o tym później. 

  • Aktywność

W tym roku przybyło nam sporo nowych użytkowników. To bardzo cieszy, bo daje motywację do dalszych działań i sprawia, że nasza praca jest doceniana. Zapewne sporą zasługę ma w tym nasz fanpage na Facebooku. Praktycznie każdego dnia pojawiają się na nim newsy ( głównie ze świata modów ). Można powiedzieć, że świetnie zastępuje nasz portal z lat 2011- 2015. A zresztą.. Statystyki nie kłamią: 

Najwięcej rejestracji odnotowaliśmy w sierpniu. 
Bez tytułu.png

 

I raczej Tyle. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem :063: W każdym razie raczej nie warto przynudzać takimi drobnymi nowościami, jak nowe frakcje czy naprawa automatycznego awansu użytkownika z rangi Turysta na Stalker. 

Mamy jednak ambitne plany co do 2021 :) 
 

  • Konkurs. 

Pamiętacie konkurs, który został zrealizowany trzy lata temu ? Do wygrania była kwota 700zł. ( Wielkie podziękowania dla @Buber :) ).
Rozmawiałem na ten temat z @portals dość krótko, ale bardzo chciałbym zrealizować pewien pomysł. Przedstawię wam jego dwie wersje. 

A) Zwyczajny konkurs na zasadzie tego, o którym wspomniałem. Jedna wielka mapa i bardzo dobrze ukryte schowki. Zwycięzca zgarnia pieniążki - oczywiście w konkursie nie brałaby udziału administracja. 

B) Drobne upominki dla naszej Elity forum oraz oczywiście Tłumaczy ( i nie tylko ). Osobiście wolałbym zrealizować tę wersję, bo nie chciałbym, aby ktoś poczuł się w jakiś sposób urażony. A jakie upominki ? Na przykład koszulka z logiem naszego forum oraz kubek z nadrukiem. 

Oczywiście temat konkursu wymaga głębszej dyskusji i gruntownego przeanalizowania. 

  • Wykorzystanie WR.

Wirtualne Ruble można wykorzystać do zrealizowania wielu celów. Chociażby.. kupna wirtualnych artefaktów / broni / figurek mutantów. Najbogatsi użytkownicy naszego forum będą mogli pochwalić się najdroższymi oraz najrzadszymi przedmiotami. Myślę, że pomysł dość ciekawy i z pewnością wprowadzi powiew świeżości. 

 

Dobrnęliśmy do końca. 
Jeżeli macie jakieś własne pomysły na rozwój naszej strony - wysłuchamy. W końcu każdy z nas tworzy to forum i jest jego częścią. 

Szczęśliwego nowego roku życzy Administracja ( @portals, @tom3kb, @apg2312 ) z Sekretarzem u boku, który przeprasza, jeżeli popełnia jakieś błędy :) 

  • Dodatnia 10
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.