Jump to content

"Porównywarka" przeładowań broni między grami Call of Duty Modern Warfare, a STALKER Gunslinger


Skryty
 Share

Recommended Posts

Pomyśleć, że mod Gunslinger do S.T.A.L.K.E.R-a-a Zewu Prypeci i nie tylko (dostosowanie do innych części serii S.T.A.L.K.E.R i modyfikacji) mógłby śmiało konkurować z wysokobudżetowymi projektami gier FPS pod względem wizualizacji broni i ich animacji. :D 

 

 

Edited by Skryty
  • Dodatnia 7
Link to comment
Share on other sites

Wielu twórców ostatnio robi w swoich grach typu COD czy nowy BF animacje w moim odczuciu nieco zbyt drewniane, zbyt sztywne, bez płynności - dla mnie wygląda to nieco nienaturalnie.

Pomijając fakt, że animacje z nowego Modern Warfare wyglądają tak, jakby trwało trzęsienie ziemi, strasznie tym ekranem rzuca.

W tym porównaniu zdecydowanie preferuję Gunslingera - aczkolwiek i on ma rzeczy, które mi do końca nie siedzą (animacje przeładowywania w AK74, Abakanie czy "Wałku" i Wintorezie).

Ze współczesnych gier to animacje które mi się faktycznie podobają i względem których nie miałbym większych zastrzeżeń widziałem chyba tylko w Tarkovie.

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Nie zgodzę się :)

Animacje gunslingera są takie powolne i nudne..

w CoDzie za to widać tą taką agresywność przy ładowaniu i fajnie to wygląda. 

Często narzekam na te animacje w paczkach broni bo czasami przez to to aż szkoda w ogóle z czegoś strzelać jeżeli ma lipna animacje. Ja bym bardziej porównał Boomsticks and Sharpsticks. 

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Zauważyłem że strasznie podniecam się dźwiękami i animacjami, przeładowywania i rozładowywania broni, do tego dodajmy wymodelowane bronie które wyglądają epicko, razem z efektami wystrzału i odrzutu , jednym słowem,  jaram się. Wyznaję zasadę że grafika nie jest najważniejsza , ale muszę powiedzieć że coś jest w powiedzeniu, "Apetyt rośnie w miarę jedzenia" , i bez modowania w różnych produkcjach czuję  jakoby czegoś mu brakowało.  

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, kamilxx2 napisał:

Zauważyłem że strasznie podniecam się dźwiękami 

Ja osobiście rzadko zwracam uwagę na dźwięk, jeżeli już to odgłosy wystrzałów. Ale jak tylko zauważam, że dźwięk np. przeładowania nie jest zsynchronizowany z animacją przeładowania, to przysłowiowy ból dupy sięga u mnie rozmiary przeciętnej galaktyki :D

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Faktycznie @Suseł , pomyśleć też o innym modzie, a raczej add-one do Anomalii, a też zwraca na siebie uwagę zawartością. Szkoda też, że nie ma porównania przeładowania broni z dodatku do Anomaly jakim jest boomsticks and sharpsticks, a innymi grami spoza uniwersum S.T.AL.K.E.R-a. Może się mylę i porównania takowe istnieją w formie materiału na YT. Co do Escape From Tarkov @ArNie  - za to ktoś wrzucał filmiki na YT, jak to wygląda ze strony BaS do Anomaly, a Escape From Tarkov. Zawsze to coś. :)

 

 

Edited by Skryty
  • Dodatnia 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity