Skocz do zawartości

"Porównywarka" przeładowań broni między grami Call of Duty Modern Warfare, a STALKER Gunslinger


Skryty

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyśleć, że mod Gunslinger do S.T.A.L.K.E.R-a-a Zewu Prypeci i nie tylko (dostosowanie do innych części serii S.T.A.L.K.E.R i modyfikacji) mógłby śmiało konkurować z wysokobudżetowymi projektami gier FPS pod względem wizualizacji broni i ich animacji. :D 

 

 

Edytowane przez Skryty
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu twórców ostatnio robi w swoich grach typu COD czy nowy BF animacje w moim odczuciu nieco zbyt drewniane, zbyt sztywne, bez płynności - dla mnie wygląda to nieco nienaturalnie.

Pomijając fakt, że animacje z nowego Modern Warfare wyglądają tak, jakby trwało trzęsienie ziemi, strasznie tym ekranem rzuca.

W tym porównaniu zdecydowanie preferuję Gunslingera - aczkolwiek i on ma rzeczy, które mi do końca nie siedzą (animacje przeładowywania w AK74, Abakanie czy "Wałku" i Wintorezie).

Ze współczesnych gier to animacje które mi się faktycznie podobają i względem których nie miałbym większych zastrzeżeń widziałem chyba tylko w Tarkovie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się :)

Animacje gunslingera są takie powolne i nudne..

w CoDzie za to widać tą taką agresywność przy ładowaniu i fajnie to wygląda. 

Często narzekam na te animacje w paczkach broni bo czasami przez to to aż szkoda w ogóle z czegoś strzelać jeżeli ma lipna animacje. Ja bym bardziej porównał Boomsticks and Sharpsticks. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że strasznie podniecam się dźwiękami i animacjami, przeładowywania i rozładowywania broni, do tego dodajmy wymodelowane bronie które wyglądają epicko, razem z efektami wystrzału i odrzutu , jednym słowem,  jaram się. Wyznaję zasadę że grafika nie jest najważniejsza , ale muszę powiedzieć że coś jest w powiedzeniu, "Apetyt rośnie w miarę jedzenia" , i bez modowania w różnych produkcjach czuję  jakoby czegoś mu brakowało.  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kamilxx2 napisał:

Zauważyłem że strasznie podniecam się dźwiękami 

Ja osobiście rzadko zwracam uwagę na dźwięk, jeżeli już to odgłosy wystrzałów. Ale jak tylko zauważam, że dźwięk np. przeładowania nie jest zsynchronizowany z animacją przeładowania, to przysłowiowy ból dupy sięga u mnie rozmiary przeciętnej galaktyki :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie @Suseł , pomyśleć też o innym modzie, a raczej add-one do Anomalii, a też zwraca na siebie uwagę zawartością. Szkoda też, że nie ma porównania przeładowania broni z dodatku do Anomaly jakim jest boomsticks and sharpsticks, a innymi grami spoza uniwersum S.T.AL.K.E.R-a. Może się mylę i porównania takowe istnieją w formie materiału na YT. Co do Escape From Tarkov @ArNie  - za to ktoś wrzucał filmiki na YT, jak to wygląda ze strony BaS do Anomaly, a Escape From Tarkov. Zawsze to coś. :)

 

 

Edytowane przez Skryty
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.