Skocz do zawartości

Problemy fabularne i techniczne oraz nieporozumienia w modyfikacji : OGSR: Gunslinger Addon (OBT) .


kamilxx2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Brak tekstury broni pkm od kopacza „Digger Yura”, w momencie oddania broni stalkerowi ( koło areny ) który ma broń naprawić występuje wylot.

Can't find model file 'weapons\pkm\pkm.ogf'.'

 

2. W lokacji Agroprom można znaleźć dezertera którego trzeba odprowadzić na kordon , w starszej wersji podąża za nami , w nowszej (gunslinger) powiedział tylko żeby samemu iść do Sidorowicza , a on dołączy , guzik prawda , nadal siedzi w tym samym miejscu, w przyczepie na bagienkach koło bazy wojskowej.

 

3. Zawyżone ceny u handlarzy, po najechaniu kursorem na dany przedmiot wyświetlana się cena, jednak po wybraniu handlarz podwaja cenę dwukrotnie, bez Gunslinger taka sytuacja nie występuje, ruskie zagrajmy, tak ma być?

 

Edytowane przez kamilxx2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamilxx2 zmienił(a) tytuł na Problemy fabularne i techniczne oraz nieporozumienia w modyfikacji : OGSR: Gunslinger Addon (OBT) .

@kamilxx2 Kilka odpowiedzi na Twoje pytania:

1. W zasadzie to dziwna sprawa bo ja nie miałem żadnego wylotu, tym bardziej, że w tym modzie PKM Jury zajmuje bardzo ciężko zmodyfikowany L85, chyba że w nowszych łatkach autorzy coś sknocili.

2. U mnie było tak samo, ale jeżeli mnie pamięć nie myli to odprowadzanie Dezertera do Sidorowicza to była jedna z tych najbardziej irytujących misji w OGSR bo Dezerter agrował się na każdego mutanta w bliskiej nam okolicy przez co dopóki go nie ubiliśmy, a on go nie oskórował lub w przypadku wrogiego NPC - nie przeszukał ciała, to nie chciał iść dalej - podejrzewam, że dlatego autorzy zmienili dialog i to, że Dezertera nie trzeba zaprowadzać do Sidora.

3. Tu sytuacja jest dość podobna - najpewniej przez ingerencję autorów w ceny, te się nie zgadzają. Owszem, można by sprawdzić każdy przedmiot dostępny do kupienia w modzie i poprawić ceny w plikach tak żeby się zgadzały, ale raz że przedmiotów jest naprawdę dużo i ogarnięcie tego zajęło by trochę czasu, a dwa - autorzy jeszcze prac nie skończyli, więc możliwe, że to poprawią. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205

1. Znalazłem wpisy od ludzi co mieli takie same problemy ale odpowiedzi nigdzie nie prowadzą.

Посмотри вот этот файл в папке дунамикс      веапонс.   Папка  Пкм.

i moja ulubiona perełka 

- Удаляй вонючий спавнер который поставил...

-Я спавнером вообще не пользуюсь

-Иди это пожалуйста кому то другому расскажи, проблему разобрали все именно из за спавнера сделанного на коленке

-Обязательно расскажу!!! Спасибо за бесполезную помощь!

 

2. Jak należy wykonać zadanie z dezerterem, mam ruszyć dalej z fabułą, bo byłem na terenie baru a on nadal siedział w przyczepie i w zadaniu miałem pogadać z Sidorowiczem, brak opcji dialogowej.

 

Potem oczywiście musiałem natrafić na kolejną dziwną sytuacje jak za naprawę pancerza od grzechu(pokojowe wykonanie zadania na atp) w stanie 95% chciał 5k, wkurzyłem się i skasowałem moda razem z zapisami, więc muszę przechodzić od nowa, pamiętasz może u kogo można ulepszać uzbrojenie?  bo staruszek na kordonie już nie robi, przynajmniej dla mnie.

 

Dzięki za pomoc

Edytowane przez kamilxx2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.