Skocz do zawartości

Poszukuje moda


wilkuwdz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

szukam moda w którego grałem w jakiejś paczce x lat temu, nie moge przestać o nim myśleć i nigdzie nie moge go znaleźć, jeśli ktoś kojarzy byłbym mega wdzięczny, chodzi mi o jedną lokacje, to była jakaś duża podziemna grota, do której trzeba bylo przedostać się labiryntem coś typu kopalnia, wewnątrz była wielka struktura (chyba nie ziemskiego pochodzenia), wielopiętrowa wieża z ziemi, w jej centrum była baza monolitu, żeby się do niej dostać trzeba było błądzić labiryntami po wielu piętrach i walczyć między innymi z bibliotekarzami (chyba taki jak na obrazku) i innymi mutantami, pamiętam to jak przez mgłę, bo nie byłem zbyt trzeźwy biegając tam, i do dziś przypomina mi się to miejsce w koszmarach, ta lokacja była straszniejsza niż oba laboratoria razem wzięte, mega chciałbym tam wrócić ale nie moge sobie przypomnieć co to był za mod (rysunek poglądowy XD) chyba była tam też winda? albo schody spiralne wewnątrz (możliwe że był to jakiś mod w paczce gunslinger?) były tam też teleporty jeszcze bardziej utrudniające ucieczkę.
312072259_1606735499786206_2830239544759
 
311622700_1606739569785799_6835104845093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilkuwdz - za chwilę moderator to przeniesie, bo zły dział, ale odpowiadając na Twoje pytanie - opis i rysunek przypominają lokację Labirynt, dostępną w kilku modach z tego działu: Mody na bazie Narodnaja Solianka. Generalnie na samej górze jest baza monolitu i "kondygnacje" jak te z twojego rysunku + pełno zwierzyny chcącej rozerwać gracza na wszelkie sposoby...lokacja pasuje mi najbardziej do opisu.

Przykładowy film, może odświeży ci pamięć?

 

Edytowane przez AntiCitizen
dodano film.
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AntiCitizen napisał:

@wilkuwdz - za chwilę moderator to przeniesie, bo zły dział, ale odpowiadając na Twoje pytanie - opis i rysunek przypominają lokację Labirynt, dostępną w kilku modach z tego działu: Mody na bazie Narodnaja Solianka. Generalnie na samej górze jest baza monolitu i "kondygnacje" jak te z twojego rysunku + pełno zwierzyny chcącej rozerwać gracza na wszelkie sposoby...lokacja pasuje mi najbardziej do opisu.

Przykładowy film, może odświeży ci pamięć?

 

Tak!!! to to miejsce! Dziękuje strasznie i przepraszam za zły dział, pierwszy raz jestem na forum i nie mogłem wymyśleć na jaki dział by to pasowało :c bardzo bardzo dziękuje, naprawde ciesze się że to widze bo przez chwilę już myślałem że zwariowałem i takie miejsce nie istniało xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilkuwdz NS2016 jest jednym z wielu modów, w którym występuje ta lokacja. Ja z kolei mogę powiedzieć o modzie Odrodzony 7.64 Duplikaty i modach OP. Ale te mody są modami bardzo wymagającymi, tak od gracza, jak i jego komputera. Napisz coś o swoich doświadczeniach z modami do stalkera. Wtedy łatwiej będzie znaleźć moda z Labiryntem i Kopalnią pod Twoje doświadczenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkuwdz - wpisujesz w google frazę: Сталкер моды с пещерой и лабиринтом

Mody z labiryntem i peczarą: seria NS i OP, seria NLC, seria Nowy arsenał, wielka strefa, wariant omega wersja 3.0, fotograf.

Tutaj masz namiar na tworzonego moda "Labirynt":

  https://ap-pro.ru/index/modding/labirintnewscreens120/

https://ap-pro.ru/index/modding/labirintnewscreens120/

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier wydaje mi sie że ten mod ogrywałem razem z Nowym arsenałem. nie chodziło mi o znalezienie konkretnego moda w który wtedy grałem, ale raczej potwierdzenie istnienia tej lokalizacji, żebym na przyszłość wiedział czego szukać jak będę dodawał sobie mody :D

 

Edytowane przez wilkuwdz
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilkuwdz Ja też nie miałem na myśli tego moda w jakiego kiedyś grałeś. Ale są mody w których występuje tylko Kopalnia, tylko Labirynt, ale i takie w których jest jedno i drugie. Są też różne miejsca z wejściem do nich. Jak się autorowi moda spodobało. Można dobierać sobie mody tak, aby nie wpaść na początku poznawania tych lokacji, od razu na ich połączenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.