Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Gh0sTp napisał:

Ten Major od zadania na PDA kreta, coś się stanie jak zginie, bo jakoś nie chce specjalnie opuścić agropromu mimu upływy kilku godzin gry :D 

On będzie tam zawsze stał i nie można w tym modzie ubijać postaci bo wtedy fabuła się urwie

Jak pojawi się czerwony napis że zginęła ważna postać, od razu wczytuj starszy save

Chodzi ci o szerstiuka czy tego w tunelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten w tunelu jak zginie to masz PDA na własność i chyba fabuła przeskakuje dalej. Nie musisz kombinować z wódą dla tego sierżanta. Ale wybicie go graniczy z cudem. To doborowy SPECNAZ który zawsze celnie strzela :P

 

Czyli jest szansa że Janów nie będzie taki biedny :) super.

Zadania na przerwanie transakcji jakiś pomysł jak to zrobić?

Jupiter strzelam z dachu z Szepta pomimo trafienia koleś żyje dalej. A wojacy chowają się w śmigłowcu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gh0sTp napisał:

Ten mod zaczyna robić się nudny ... wchodzę do baru a tam sami czerwoni i prują do mnie jak na strzelnicy. Ma to związek że Major z tunelu dostał kulkę ? Sidor nie ma opcji dialogowej by naprawić relację. 

 

ss_jakub_09-04-19_18-51-52_(l05_bar).jpg

Pewnie tak, dlatego też większość osób płaci haracz i dostaje to PDA. Nikt tutaj chyba nie pociągnął nitki że morduje majora. Dzięki Tobie odkryliśmy co się stanie wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ignachinio napisał:

Ale jak wpadł? Przecież on znika.  :P Najlepiej jak oddasz mu PDA wyjdź z lokacji to spowoduje, że major nie będzie łaził po mapie.. Pewnie zauważył kogoś jak szedł i dlatego.

Jak dla mnie musisz wczytać przed rozmową z nim.

2h ponownego męczenia się. 

 

 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

Ale mi tu wszyscy nacisli kitu, że te działka takie mocne

Nie takie one mocne:D A ja Ci tylko zasugerowałem kalibry amunicji której nie potrzeba na to wiele:)

 

2 godziny temu, tom3kb napisał:

wystarcza na nie np 45 naboi 7.62x39 uz.

Ale tych dział jest tam kilkanaście, a nie każdy może mieć taki zapas ammo 7.62 jak Ty:) Ale wybacz jeśli wprowadziłem w błąd:happy:

@Gh0sTp Major Brażnikow ten z tunelu któremu dajesz PDA znika ze swoim oddziałem jak się oddalisz od niego na mniej więcej 50 metrów. Chyba coś Ci nie zatrybiło przy tym zadaniu. 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ignachinio napisał:

Dlatego gram na wersji 7.3 zero problemów.

Gram na wersji 8.0 ze spawnerem i było ok do czasu wgrania modyfikacji tutaj z forum na 24 arty na pasie. Pograłem dzień i zauważyłem problemy z tłumaczeniem, więc przywróciłem poprzednią wersję configa i potem co przejście na lokację/teleport = wylot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ignachinio napisał:

Głupie pytanie ale wolę zapytać, wgrałeś pod 8.0 czy pod 7.3 ten 24 pas?

Wersja nie była wymieniona więc założyłem że będzie działać, i działało. Mimo zrobienia kopii bezpieczeństwa folderu configa nic dało to nic. Mam stare zapisy, ale na prawdę nie chcę tyle od nowa grać :/ 

Chyba że ktoś zna magiczne sposoby by te zapisy jakoś naprawić

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ignachinio napisał:

Dlatego gram na wersji 7.3 zero problemów.

Tak ta wersja jest stabilna. Ale ja miałem na niej problem z Dimakiem. Po instalacji 8.0 problem zniknął.

Natomiast 8.0 nie przysporzyła mi żadnego problemu. 

Co do 8.2 to nic nie mogę powiedzieć bo go nie instalowałem więc nie wiem jakie zmiany wprowadza czy też jakie błędy usuwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.