Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Ignachinio napisał:

Koniec zadań od Prima. Jestem na wyspie zebrałem te super artefakty i taki bug ktoś coś?

Bez tytułu.png

Wstaw sejwa 

 

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

@boberm @kondotier @wariat coś poradzicie na mój błąd?

Ponawiam propozycję. 
Wstaw sejwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i on save :)

save probny.sav

 

Wydaje mi się, że problemem jest któryś z artów. Gdy teleportowałem się poza lokację (na inną) Wystąpił ten sam błąd. Może silnik gry nie wyrabia gdy dostaje tyle rzeczy do przeliczenia.

Myślę nad tym co napisał @OldMan że jakiś skrypt jest zepsuty. Grzebałem w pliku actor jak komponowałem z przysiadem czy to może być powodem wysypu, że jakaś liczba się nie zgadza? Podeśle ktoś plik actor?

A może ten plik o którym jest mowa jest uszkodzony? I trzeba go podmienić?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

FATAL ERROR
[21.10.19 10:01:20.584]  
[21.10.19 10:01:20.584] [error]Expression    : 0
[21.10.19 10:01:20.584] [error]Function      : CUICellContainer::FindFreeCell
[21.10.19 10:01:20.584] [error]File          : ui\UIDragDropListEx.cpp
[21.10.19 10:01:20.584] [error]Line          : 1073
[21.10.19 10:01:20.584] [error]Description   : there are no free room to place item

 

Gra się odpala ale po chwili mam wylot, według loga masz pewnie cheat na artefakty a ja nie i gra się buguje bo nie ma u mnie slotów do założenia ich na pas, zdejmij je i wstaw jeszcze raz save 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny widzisz mówiłem Ci, że nasze wersje 7.3 się od Siebie różnią :(

@wariat dziękuje zadziałało. Znaczy się odpaliłem wróciłem do szpitala i na razie wylotu brak. Jesteś wielki, zauważyłem że teraz mam osiągniecie coś czego wcześniej nie dostałem. Może dlatego, że jakiś art był w teksturach i to powodowało wylot..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podniesieniu artu Słoneczny blask trzeba było poczekać parę minut i dopiero dostawało sie sms od informatora i to osiągnięcie. Wtedy też zadanie się zalicza.

Ps: Jak wróciłeś do Szpitala, to tam na górze u podstawy okrągłego generatora jest do zabrania ręczny teleport do Szpitala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - Dzięki za rady... Co do modernizacji broni itp, to mniej więcej kumam jak to się robi - nauczyłem się tego kiedyś na innych modach - ale w tym akurat modzie mam z tym problem.  Ściągnąłem te rozpakowane pliki, wstawiłem do gry, ale niczego mi to nie zmieniło poza wytświetleniem czerwonego napisu na ekranie. Owszem, czytałem opisy dotyczące tego problemu, ale  - jak na razie - nie udało mi się z tym uporać. Ściągałem jeszcze jakieś tam dodatkowe pliki, ale po trzykrotnym ściągnięciu za każdym razem wszystkie pliki LTX mam tam zupełnie puste - nie wiem dlaczego. Jak będę miał więcej czasu, to w końcu sobie z tym JAKOŚ poradzę.  Na razie, to chyba najbardziej dokuczliwy jest problem udźwigu. Weźmie się podstawowe oporządzenie, śpiwór, ze dwie giwery, trochę amunicji do nich, jakieś żarcie, skafander i parę apteczek - a nasz delikwent  JUŻ ledwie zipie. Udało mi się zdobyć egzo, które daje + 80 kg, ale wystarczy że mnie szczur w tyłek ugryzie a tych dodatkowych kilogramów ubywa w zastraszającym tempie. No a do naprawy trzeba nie tylko kasy, ale i czarnej energii, która niestety na drzewach nie rośnie... 

Poszukam tego fiksa na naprawy o którym wspomniałeś - jeszcze raz dzięki... :brandy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - Dzięki za te pliki, ale coś jest NIE TAK... Nie wiem o co w tym chodzi, ale co ściągnę jakieś pliki do tego moda,  to jest z nimi jakiś problem. Już któryś raz ściągam pliki - teraz właśnie pobrałem te od Ciebie - i wszystkie pliki LTX są tam zupełnie puste... 0 kb... Na dodatek, przy rozpakowywaniu, zarówno WinRAR, jak i 7z stale wynajduje mi setki - DOSŁOWNIE, SETKI - błędów w rozpakowywanych plikach. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Samego tego moda też ściągałem coś ze cztery razy, bo stale, od samego początku były z nim jakieś problemy - to całe sterty błędów, to braki jakichś plików, bibliotek i cholera wie czego jeszcze. Z innymi modami jakoś nigdy żadnych takich cudów nie miałem. Ktoś mi tu kiedyś sugerował, że problem może tkwić w moim internecie - ale jakoś to do mnie nie przemawia, bo skoro wszystko inne przechodzi BEZ problemów ???

Cóż, wychodzi na to, że albo MASOCHIZM - albo ŻEGNAJ MODZIE. (Przynajmniej NA RAZIE...) W każdym razie dzięki wielkie za szczere, dobre chęci... Dopóki czegoś nie wymyślę, albo mnie przy tym modzie szlag nie trafi, to spróbuję na razie jeszcze pograć tak, jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Smok napisał:

@boberm  Jak będę miał więcej czasu, to w końcu sobie z tym JAKOŚ poradzę.  Na razie, to chyba najbardziej dokuczliwy jest problem udźwigu. Weźmie się podstawowe oporządzenie, śpiwór, ze dwie giwery, trochę amunicji do nich, jakieś żarcie, skafander i parę apteczek - a nasz delikwent  JUŻ ledwie zipie. Udało mi się zdobyć egzo, które daje + 80 kg, ale wystarczy że mnie szczur w tyłek ugryzie a tych dodatkowych kilogramów ubywa w zastraszającym tempie. No a do naprawy trzeba nie tylko kasy, ale i czarnej energii, która niestety na drzewach nie rośnie... 

 

Do końca moda będziesz miał sytuacje, że dzięki artom jesteś w stanie każdego potwora (oprócz patyczaka) położyć nożem i nic ci się nie dzieje. Za to byle bandyta z pistoletem zdejmuje cię z kilometra (szczególnie po ciężkim boju ostatni zawsze ma mord w oczach i to wykonuje). A mod bardzo fajny ( na moje narzekanie nie patrz ja tam mam ) :)

Kolejny bug przy próbie rozmowy z kimkolwiek w barze.

erer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Miałem takie problemy kiedy grałem na 7.3  ale zapisem zrobionym w wersji 8.2, wtedy rozmowa z kimkolwiek albo zabijanie mutantów, wszystko dawało wyloty z tym samym błędem "engine crush". Może to przez to że grasz na zapisie wariata 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to to powoduje. Oki dzięki za radę.

[22.10.19 09:51:34.841] FATAL ERROR
[22.10.19 09:51:34.841]  
[22.10.19 09:51:34.841] [error]Expression    : fatal error
[22.10.19 09:51:34.841] [error]Function      : CInfoPortion::load_shared
[22.10.19 09:51:34.841] [error]File          : InfoPortion.cpp
[22.10.19 09:51:34.841] [error]Line          : 128
[22.10.19 09:51:34.841] [error]Description   : <no expression>
[22.10.19 09:51:34.841] [error]Arguments     : ENGINE Crush! See log for detail!
[22.10.19 09:51:34.841]  

w logach takie cudo. W takim razie chyba te wyspy trzeba będzie olać...

 

Chyba, że idzie przejść z wersji 7.3 na 8.2 kiedy komputer jej nie widzi. Ktoś pomoże?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.