Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Ignachinio napisał:

@wariat a orientujesz się co jeszcze muszę zrobić, bo jestem w nocy i Siaka :P i nie mogę wsiąść  tego zadania a mam zarówno młot jak i czarny kombinezon monolitu...

Jak masz wszystko - a masz jak czytałem - to  idziesz do lasu , szukasz gościa ( jest w okolicach smigłowca) , walisz młotem w łeb . Zadanie jako takie ni jest widoczne w zadaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Jest szansa ze Sowa przeżyje. A nawet jak zginie, to w pózniejszej grze spotkasz go żywego jako handlarza na Skadowsku. Mi się wydaje że powinien zginąć, bo wtedy zabierasz fleszkę i znajdujesz jego schowek, poza tym on o tym pózniej Ci mówi na Skadowsku.

@tom3kb Te osiagnięcia to chyba za zadania cykliczne u danych npc-ów? W 2.1 tez tych osiągnięć pełno, mam ponad 100 a jeszcze wielu nie zdobyłem:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wariat napisał:

@Zwinny Powiedz z czym masz problemy i wstaw zapis, zobaczę u siebie czy da się coś z tym zrobić.

Nie wiem co zrobić żeby nowe zadania dostać do wykonywania, z tych aktywnych nie mogę zabić cienia monolitu bo nie mam potrzebnych składników na embrion, w zadaniu ucieczka z zony nie mam jednego artefaktu 

 

ja_quicksave.sav ja_quicksave.dds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny U mnie najemnik Siwy też nie pojawił się na Dziczy. A potrzebne Ci jego pda. Masz kasę więc możesz w menu kupić ten kwestowy przedmiot, to się nazywa siv_pda. 

A robiłeś fabułę kryształowych czaszek? Po zebraniu wszystkich dostajesz receptę na embrion Cienia monolitu. Receptę na embrion monolitowca masz, zrób go i wrzuć w anomalię dym z ogniska na 7 godzin, będzie embrion Cienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wariat napisał:

@Zwinny U mnie najemnik Siwy też nie pojawił się na Dziczy. A potrzebne Ci jego pda. Masz kasę więc możesz w menu kupić ten kwestowy przedmiot, to się nazywa siv_pda. 

A robiłeś fabułę kryształowych czaszek? Po zebraniu wszystkich dostajesz receptę na embrion Cienia monolitu. Receptę na embrion monolitowca masz, zrób go i wrzuć w anomalię dym z ogniska na 7 godzin, będzie embrion Cienia.

 

Nie mogę nic wpisywać w to pole, fabuły kryształowych czaszek nie robiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.