Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zrobił tak w ostateczności.

Zainstalował czystego moda gdzieś byle nie na dysku systemowym w programfiles.

Potem zajrzał do opcji i zmienił język, czcionkę itd to co potrzeba.

Jeśli się dało to bym Zamknął i uruchomił  grę, potem nawet zaczął grać. Jak jest po polsku to bym wrzucił patcha 6.2 i znowu zajrzał do menu czy gra jest po polsku i tak z kolejnymi patchami, aż do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ignachinio napisał:

A z innej beczki grę możesz włączyć? Rozgrywkę nie menu?

Tak, kilka razy to zrobiłem, za każdym razem od razu ginę bo zanim odzyskuję kontrole nad postacią zabijają mnie psy. Nie dość że nie da się zmienić języka to gra oszukuje i jest niegrywalna, nie pozostaje mi chyna nic innego jak wywalić i ocenić ją uczciwie na 0/10

2 minuty temu, tom3kb napisał:

Ja bym zrobił tak w ostateczności.

Zainstalował czystego moda gdzieś byle nie na dysku systemowym w programfiles.

Potem zajrzał do opcji i zmienił język, czcionkę itd to co potrzeba.

Jeśli się dało to bym Zamknął i uruchomił od nowa grę, nawet zaczął nową grę. Jak jest po polsku to bym wrzucił patcha 6.2 i znowu zajrzał do menu czy gra jest po polsku i tak z kolejnymi patchami, aż do końca.

próbowałem nawet po wrzuceniu moda ze spolszczeniem olać resztę. Nic to nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm Zainstaluj sobie patch 7.3 potem 8.0. W menu ustaw język polski a resztę ustaw na central europe czy jakoś tak tam było. Zapisz ustawienia i wyjdz z gry. Ten rosyjski komunikat mówi właśnie, że wprowadzone zmiany wejdą w życie po ponownym uruchomieniu gry.

6 godzin temu, Ignachinio napisał:

Z innej beczki, czy SKAT-15M potrzebuje tej czarnej energii czy nie?

Nie używałem tego pancerza, ale czarna energia chyba jest potrzebna aby działały bloki ulepszeń do niego.

@Zwinny 

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Tak, dopiero po napisaniu poprzedniego posta zobaczyłem, że zrobił nowy temat o spolszczeniu:happy: Nie ma sensu wałkować podwójnie.

@Sarkazm Jak zrobisz tak jak napisałem wyżej i dalej będziesz miał problemy, to pisz w tamtym temacie albo do mnie na PW, coś zaradzimy. Bo to dziwne jest trochę, że spośród dość dużego grona graczy tylko Ty jeden masz taki problem ze spolszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tom3kb napisał:

@Sarkazm spawnery to nie moja bajka, nie używam, tylko uważaj tu z tymi ułatwiaczami do moda, wrzucaj pod odpowiednie wersje moda i nie za dużo tych różnych cheatów żebyś sobie moda nie zrypał.

chciałem tylko spawner bo dobrze wiem z innych modów że czasami się przydaje jak gra się zesra i nie zadziała jak trzeba. Kogo mam zapytać o ten spawner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tom3kb napisał:

@SarkazmA wejdź sobie do opcji moda bo tam też są takie różne cheaty wbudowane już przez twórców, np chwilowa nieśmiertelność itp zobacz co jest bo może ci się czasem przydać.

Mi bardziej chodzi o spawnowanie przedmiotów, np. jest zadanie by przynieść to i to,  a owy przedmiot się nie respi, albo jest gdzieś wbity w glebe i nie zabierzesz go, i myk leci spawner. Takie pierdoły jak god mode tylko zabijają klimat, no chyba że gra wpadnie na coś głupiego

 

 

W menu pojawił się też czerwony napis Developer Mode ale nadal nie wiem jak odpalić ten spawner. Może coś źle robie?

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal gamedatę z gry. 

Pobierz i wrzuć do gry gamedatę rozpakowanego patcha 8.2.

Pobierz i wrzuć do katalogu bin zczitowany silnik pod wersję 8.2.

Na to wrzuć spawner.

I powinno śmigać. Aby odpalić spawner, podczas gry naciśnij esc a potem s.

Wszystko co do pobrania możesz znależć tutaj https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

Możesz tam też znalezć czit na usunięcie napisu dev mode.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.