Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa to o to Ci chodzi:) To jest stalker Pietrow:) Faktycznie, mamy z nim ciekawą, nawet trochę śmieszną pogawędkę:)

Trzeba u Sidora opłacać składki. Pietrow pojawi się w wiosce jak wybierzesz składkę by pomóc kontrolerom. Ale żeby u Sidora pojawiła się opcja składek, musisz mieć parę milionów na koncie. Chyba jest wymagane osiągnięcie Numizmatyk, czyli musisz nazbierać 5 milionów RU. Wtedy u Sidora pojawia się dialog że Ci smutno, masz za dużo siana i takie tam śmieszne rzeczy. Te składki też są kosmiczne, myślałem, że ze śmiechu zejdę.:biggrin:

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten likier dla Kuznietzowa gdzie znajdę? Wiem, że ktoś wrzucił tutaj filmik ale nie mogę go odszukać... :(

 

Dawanie flaszek temu kontrolerowi na bagnach coś daje? Ile trzeba dać aby cokolwiek się tam pojawiło?

Na Jupiterze znalazłem walizkę ale potrzebuję do niej drugi kluczyk kto go posiada?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny O proszę, a ja myślałem że więcej. Chociaż w pózniejszej części gry bywałem u Sidora dosyć rzadko, mogłem ten dialog u niego przeoczyć. Tak więc @suchyyy1 sorki za wprowadzenie w błąd.:huh:

@Ignachinio Ja tego małego kontrolera olałem bo nie chciało mi się specjalnie co 12 godzin latać am z gorzałą dla małego pijaka. Co ja kelner czy co:biggrin:

Jak znalazłeś walizkę, to powinieneś mieć jeden kluczyk, ten od Aaza. A drugi znajdziesz w Cementowni. przeszukaj dokładnie biurko. I uważaj na działka.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wariat napisał:

Ta wódka dla tego kontrolera na bagnach? Nie wiem, ja tego nie robiłem więc nic nie mogę powiedzieć. Może @boberm będzie coś o tym wiedział:happy:

Ten maluch wciaga sukcesywnie  co 12 godzin ( plus/minus) po połówce. I trwa to dosyć długo- przeplatane informacjami o schowkach tak co 10 butelek . Finalnie dostajesz podziękowanie w formie schowka ( kilku schowków ) i info o przyszłym rewanzu. Generalnie opłaca sie wykonac ten "dłuuuugi" quest.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 Musisz wykonywać zadania dla Kutwy. Po wykonaniu kilku powinien pojawić się u niego dialog dotyczący niewidzialnego schowka w Dolinie mroku. Tak rozpocznie się linia fabularna na niewidzialne schowki, które są rozsiane na kilkunastu lokacjach. Podczas ich znajdywania, w jednym z tych schowków znajdziesz ten kontener dla Sacharowa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zwinny napisał:

Komu by się chciało latać aż na bagna co 12h, ten quest jest przesadzony jak wiele w tym modzie 

Jakby na to nie patrzeć,  to cały Op-ek  zbudowany został na zasadzie -Solianka plus multum idiotycznych questów zawartych w innych questach . No i masz kilkaset godzin gry :033:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.