Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, wariat napisał:

On Ci da zadanie na schematy bioradaru i wtedy na Skadowsku pojawi się Fenrir i spółka:) tzn wszyscy kwestowi npc.

Apropos Lokacji z Oryginalnych gier, Kiedy odblokuje mi sie Czerwony las, Wschodnia prypeć, jowisz i Zaton?

Czerwony Las mam cały w schowkach, cała lokacja zapełniona schowkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Czerwony las.... Rób kwesty Kota i kwesty soljanki na poszukiwanie tajemniczego stalkera, jeśli jeszcze nie robiłeś. Po odblokowaniu Warlabu do Czerwonego wyśle Cię Kieł.

A lokacje z Zewu... Po wykonaniu zadania Sacharowa na traktaty naukowe z laboratoriów, u Wilka na MW zaczniesz fabułę na Egzoszkielet Czarnego Doktora. Ta linia fabularna zaprowadzi Cię do Wsch. Prypeci, Jupiter, Zaton i podziemia. Nie spiesz się.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony las to dostaniesz od Kła, nie wiem w którym momencie gry jesteś, ale zaraz po znalezieniu Kła dostaniesz przejście na Czerwony las a w tym na Limańsk

Na Wschodnią Prypeć to dostaniesz w fabule "poszukiwanie egzoszkieletu Czarnego doktora" jakoś pod koniec fabuły, tam poznasz Dimaka który ci da przejście na Jupiter, czy jak to mówisz, na Jowisz, i na Zaton ;) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Albo jakoś Borowa zrespić

Da się spawnerem.... 

Ale używanie spawnera do respawnu postaci czy przedmiotów kwestowych to tak, jakby..... Usunąć ból zęba strzelając sobie z pistoletu w łeb. No niby boleć przestaje... tylko czy warto?

Mogę podpowiedzieć jak go zrespić, ale nie gwarantuję że wszystko będzie zajebiście śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, wariat napisał:

Da się spawnerem.... 

No dobra, raz się żyje, tylko będę się modlić, żeby żaden diaboł mnie nie podkusił żebym sobie jakiegoś karabinka nie pojawił

A on czasem do mnie nie będzie wrogo nastawiony? Czy trzeba u Sidora wykupić przepustkę na lubienie? Bo jak by mnie ktoś zabił i bym się pojawił z powrotem na świat to raczej nie darował bym mu tego :D.

23 minuty temu, wariat napisał:

Mogę podpowiedzieć jak go zrespić, ale nie gwarantuję że wszystko będzie zajebiście śmigać.

To bardzo bym prosił bo ja jestem takim typem osoby że serce mi się kraja jak coś na czym długo pracowałem idzie sobie do trumienki... fantastycznie to na pewno nie będzie śmigać bo to jest jak taka proteza, nigdy nie będzie tak dobre jak jego pierwszy model. 

Z góry dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dr_Sztychowka napisał:

A on czasem do mnie nie będzie wrogo nastawiony? Czy trzeba u Sidora wykupić przepustkę na lubienie?

Nie da się u Sidora poprawić relacji z bandytami. Z bandytami to działa tak, że przy pierwszym wejściu do Doliny gdzie spotykamy Naboja, pomagamy temu rannemu bandycie, Mongołowi, i wtedy wszyscy bandyci w DM są do nas przyjacielsko nastawieni. Nie mam pojęcia, czy będzie wrogi, czy nie.

Są dwie opcje by zrespić Borowa. Pierwsza to taka, żebys poszedł do Doliny i jak gdzieś tam leży jego trup, wskrześ go Żywym sercem.

A jak spawnerem, to zakładka npc, a tam gdzie na zrzucie jest kursor, masz nazwy npc. Szukaj takiego jak na screenie, a potem środkowy klawisz poniżej.

Spoiler

ss_tracer_08-28-20_07-10-19_(marsh).thumb.jpg.20319708baeb08f06fe79d4b161853c3.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wariat napisał:

Pierwsza to taka, żebys poszedł do Doliny i jak gdzieś tam leży jego trup, wskrześ go Żywym sercem

Dzisiaj poszukam truchła, ale on i tak chyba już się rozłożył, tak jak Prapor...

No dobra, jestem w Dolinie Mroku, mam spawnera, znalazłem Borowa, pojawiam go a tu "Borow" ale taka podróba jego prędzej, pewnie z nim pogadać by się dało jak by nie strzelał do mnie jak mnie zobaczy... Da się jakoś zrobić żeby nie strzelał?

Spoiler

192659356_ss_kubafilip_08-28-20_14-27-49_(l04_darkvalley).thumb.jpg.d48d79f7d8a153e555f81ab8b719bf47.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Faktycznie jakaś podróbka:biggrin: Przeszukaj jeszcze raz tą listę w spawnerze i zobacz czy nie ma tam innego borowa.

Żeby nie strzelał, trzeba było uleczyć Mongoła:) I wtedy nikogo byś nie zabijał.

Chyba, że ktoś by Ci pogrzebał w pliku game_relations i zmienił relacje z bandytami. Ale najpierw musisz znaleźć tego prawdziwego Borowa, a nie tego przebierańca:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu paru nowych zadan i poczekania 5 dni, Sidorowicz dalej nie chce mi odnowić zadań cyklicznych, chce ten plastyd od niego bo demomana juz chce ukonczyc niewiem chyba obraził sie na mnie

Inne NPC Normalnie odnawiają zadania po 3-5 dniach rozgrywki a sidor? z 20 dni i cisza, jedynie co zostało mi zrobic u cyklicznych u sidora to obrona agropromu

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wariat napisał:

Faktycznie jakaś podróbka:biggrin: Przeszukaj jeszcze raz tą listę w spawnerze i zobacz czy nie ma tam innego borowa.

To jest jedyny Borow, po prostu ma inny wygląd. Zrespiłem sobie jeszcze Arniego, tak dla nauki, i też miał inny model. Po prostu tak jak mówiłeś, ktoś musi pogrzebać w tych relacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ignachinio napisał:

żyła się przyda

Żyła to jest do mnie wrogo nastawiony, ale można sobie z nim pogadać, nawet jedną misję dla niego zrobiłem.

 

20 godzin temu, Ignachinio napisał:

Ale jak zabił Mongoła to koniec gry

Ależ ja go nie zabiłem, tylko zostawiłem na pastwę losu :D. Nie wiem gdzie jest, w tym spawnerze można wszystko zrobić, nawet misje pomijać.

Tylko tu jest jeden problem w spawnerze. I dlatego się tutaj zgłaszam. Generalnie to zwiększenie udźwigu. Dodało mi 500kg do maksymalnego udźwigu, ale mi się nie bardzo to widzi... Patrzyłem w plik "actor.ltx" bo w nim w Zewie Prypeci się zmieniało udźwig, i tam dalej pisze że mogę tylko 80kg dźwigać. Da się jakoś to zmienić? 

Ps. Udało mi się z @wariat pominąć gadkę z Borowem, i aktywowaliśmy misję, wszystko dobrze poszło i da się robić tą fabułę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dr_Sztychowka napisał:

Patrzyłem w plik "actor.ltx" bo w nim w Zewie Prypeci się zmieniało udźwig, i tam dalej pisze że mogę tylko 80kg dźwigać. Da się jakoś to zmienić?

Jak w pliku actor.ltx to patrz linijkę max_walk_weight czy tam nie jest zmienione. Na moje oko jest, tak samo jak linijka inv_weight w pliku system.ltx. Tam pozmieniaj.

I nie chwal się używaniem spawnera:biggrin: Co prawda, zawsze to jakiś sposób, ale wiedz, że Zona cziterów nie lubi...:biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Żyła to jest do mnie wrogo nastawiony, ale można sobie z nim pogadać, nawet jedną misję dla niego zrobiłem.

 

Ależ ja go nie zabiłem, tylko zostawiłem na pastwę losu :D. Nie wiem gdzie jest, w tym spawnerze można wszystko zrobić, nawet misje pomijać.

Tylko tu jest jeden problem w spawnerze. I dlatego się tutaj zgłaszam. Generalnie to zwiększenie udźwigu. Dodało mi 500kg do maksymalnego udźwigu, ale mi się nie bardzo to widzi... Patrzyłem w plik "actor.ltx" bo w nim w Zewie Prypeci się zmieniało udźwig, i tam dalej pisze że mogę tylko 80kg dźwigać. Da się jakoś to zmienić? 

Ps. Udało mi się z @wariat pominąć gadkę z Borowem, i aktywowaliśmy misję, wszystko dobrze poszło i da się robić tą fabułę :)

 

Czyli zginął bo po twojej akcji nabój i Maks wracając dobijają go..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ignachinio napisał:

Czyli zginął bo po twojej akcji nabój i Maks wracając dobijają go..

Niekoniecznie. Jeśli Sztychówka był wtedy w zasięgu a-life Naboja i maksa, to tak pewnie go dobili, ale jeśli odszedł od nich wystarczająco daleko wychodząc z a-life, to oni w trybie "offline" minęli go i poszli sobie dalej.

Ale z drugiej strony.... Jakby go minęli, to dalej by tam sobie leżał półżywy i kolega na pewno by go spotkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wariat napisał:

Jak w pliku actor.ltx to patrz linijkę max_walk_weight czy tam nie jest zmienione. Na moje oko jest, tak samo jak linijka inv_weight w pliku system.ltx. Tam pozmieniaj.

A, tak tak tak, jest faktycznie :). Dzięki wielkie :)

Mam pytanie, macie czasem problemy z cytowaniem? Bo teraz chcę zacytować zdanie @wariat i jak klikam w "cytuj zaznaczenie" to nic się nie dzieje...

To trochę prymitywniej to zrobie.

"I nie chwal się używaniem spawnera:biggrin: Co prawda, zawsze to jakiś sposób, ale wiedz, że Zona cziterów nie lubi...:biggrin:"

No no :D, Ja go używam i tak jak coś nie chce pyknąć tylko w fabule, teraz z tą kartką z podpowiedzią Borowa, nie zrespiła się, patrzyłem po wszystkich kamazach w barze i w Dziczy, i tego w którym ta karteczka miała być, przeszukałem go na wszystkie strony ale karteczki nie znalazłem. 

8 minut temu, Ignachinio napisał:

Czyli zginął bo po twojej akcji nabój i Maks wracając dobijają go..

O zaś teraz cytowanie działa... Ale do rzeczy. Ja pamiętam, że nie robiłem tej misji dla Naboja bo nie chciało mi się :P, ale to jeszcze były te czasy kiedy nie wiedziałem jak bardzo duży OP 2.1 jest, myślałem że to jest takie dopracowanie fabuły Cienia Czarnobyla. Dopiero usprawiedliwiłem sobie to, jak wróciłem do Baru... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

patrzyłem po wszystkich kamazach w barze i w Dziczy, i tego w którym ta karteczka miała być, przeszukałem go na wszystkie strony ale karteczki nie znalazłem. 

Kamaz jest na terytorium Baru, ale dostać się do niego trzeba z terytorium Dziczy:)

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, sprawdziłem sobie akurat to, byłem dokładnie w tym kamazie :).

6 minut temu, Ignachinio napisał:

A podeśle ktoś te niewidzialne schowki?

To znaczy film jak je zdobyć?

Jak tak to tu: 

Spoiler

 

 

I dalej to nie wiem gdzie są, bo sam nie zaszedłem tak daleko :P

Edytowane przez Dr_Sztychowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.