Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, troche mnie nie było a w międzyczasie pojawiło się kilka problemów
1. Gdzie znajde tego bandyte Tchórza? Obiegłem całe bagna i nic

2. Misja z buggy nie działa. Przejechałem nim wiele razy przez wszystkie przejścia i ciągle nic. Misji nie da się zrobić.

3. Nie doczytałem kiedyś gdzie jest ten Pustynny Orzeł Freemana a w opisie misji pusto

4 Gdzie są te tajne materiały dla Woronina. Miały być na Mrocznej Dolinie w tych budynkach gdzie są laby. Miały leżeć w kwasowej anomali. Na mapie kółko zaznacza miejsce przy tym dźwigu ale tam nie ma anomalii czy dokumentów. Wrzucam screeny dla uwagi

ss_sarkazm_10-22-20_15-36-44_(l01_escape).jpg

ss_sarkazm_10-22-20_15-37-11_(l01_escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm

1. Na Bagnach na północ od chutoru, jest dziura w ogrodzeniu. Musisz się tam trochę pokręcić przy tej dziurze kilka minut i pojawia się zombi, a wśród nich Tchórz.

2. Trzeba podjechać pod bunkier Sidora, zadanie powinno się zaliczyć.

3. W podziemnym parkingu na Dziczy. W kontenerze przy ognisku jest skrzynka, którą trzeba rozbić.

4. 

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, boberm napisał:

Nie trzeba z Sidorem gadać - podjazd pod Bunkier powoduje zaliczenie zadania ( o ile nie było czitowania :-))

Nie było nie było, wsiadłem i przejechałem. W pełni legalnie, zachowując przepisy :v Próbowałem wielokrotnie. No trudno. To chyba nie jest ważna misja tylko jakieś zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sarkazm napisał:

Nie było nie było, wsiadłem i przejechałem. W pełni legalnie, zachowując przepisy :v Próbowałem wielokrotnie. No trudno. To chyba nie jest ważna misja tylko jakieś zlecenie.

Kiedy ja robiłem to zadanie, przejechałem Buggy przejsciem koło posterunku wojskowego kiedy BTR juz miałem zniszczone, Buggy musi stać koło wiatraka i zadanie powinno zaliczyc.17396399363260940288_screenshots_20201023152924_1.thumb.jpg.77742e2578f23e360faa844d47937c09.jpg

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wariat napisał:

@Sarkazm

1. Na Bagnach na północ od chutoru, jest dziura w ogrodzeniu. Musisz się tam trochę pokręcić przy tej dziurze kilka minut i pojawia się zombi, a wśród nich Tchórz.

 

No kręce się tam jakieś 10 godzin w świecie gry i nie ma zombiaków, za to ciągle miga mi obraz na czerwono i pojawia się jakiś dziwny dźwięk.  To wina tego nieśmiertelnego zombiaka który jest obok w osadzie rybackiej. Tam gdzie był ten niezwykły kontroler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sarkazm napisał:

ciągle miga mi obraz na czerwono i pojawia się jakiś dziwny dźwięk.  

A to nie jest przypadkiem Biomasa?

To jest Roślina która jest dobrze ukryta koło krzaczków i zabiera zdrowie psychiczne jesli jestes zbyt blisko tej rosliny, i własnie ta roslina daje ten efekt czerwonego tła

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Samotnik67 napisał:

A to nie jest przypadkiem Biomasa?

To jest Roślina która jest dobrze ukryta koło krzaczków i zabiera zdrowie psychiczne jesli jestes zbyt blisko tej rosliny, i własnie ta roslina daje ten efekt czerwonego tła

a to nawet nie wiedziałem że coś takiego jest, a co z tym zombiakiem nieśmiertelnym? Bug jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sarkazm napisał:

a to nawet nie wiedziałem że coś takiego jest, a co z tym zombiakiem nieśmiertelnym? Bug jakiś?

Nie pamiętam czy był on "niesmiertelny", Te przezroczyste zombiaki Czarne nazywają sie Topielcami, one umierają ale bardzo dużo trafien potrzeba zeby ich zabić. najlepiej ich omijać z daleka i ich nie tykać

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topielce mordujesz z broni białej waląc w głowę. Bez problemu padają.

Tchórz pojawił się u mnie jak kręciłem się u góry przy miejscu gdzie jest przejście do Zakładu.

A jak nie to przejść się po bagnach na trasie ta brama wioska z wieża i snorkami musi się pojawić.

 

Jeśli nie zaliczają się Ci zadania to możesz mieć coś z grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tego starego magazynu broni w Zapomnianym Lesie tym wykrywaczem i złapałem jeden sygnał w rogu mapy na dole w jakiś krzakach przy głazie, niestety nic tam więcej nie ma choć sygnał jest tam najlepszy. Przeszukałem teren dookoła myśląc że może wejście gdzieś będzie ale nic.

ss_sarkazm_10-24-20_12-39-19_(puzir).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.