Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 Jak pamiętam, to się da, skacząc z komina i prowadzi albo do tunelu, albo na tę wieżę przy nim.

Natomiast na komin mod przenosi sam, jak szukamy i zabierzemy schowek który znajduje się na drzewie. Drzewo zaś jest jakbyś szedł z zakładu w stronę północnej części bajora, obok tych kamieni z mutkami. A na kominie jest chyba jakiś dokument. teleport jest po to, abyś z komina mógł bezpiecznie zejść.

Ale kto na ten schowek daje naprowadzenie, to Ci nie powiem, nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie potrzebuję porady bo wisi mi już to dosyć długo, ostatnim razem to zostawiłem bo myślałem że znajdę jakiś sensowniejszy sposób na ten schowek ale niestety nic takiego się nie stało, znalazłem filmik ale widać że tylko fartem mu się udało i powtórzyć taką operację czy taki akurat skok to czysty przypadek albo trzeba by mieć z 10 palców w lewej ręce , akcja od 5:30, może macie jakiś inny sposób? oczywiście próbowałem w to strzelać, skoki uprawiałem jak Małysz w telemarku, niestety, nic z tego, nie da się tam wskoczyć, a żeby się dostać normalnie jest za daleko, może jakoś po dachach? nie mam pojęcia

https://www.youtube.com/watch?v=ts5oudHKGTk&ab_channel=Barriston

 

ss_cez137_02-11-21_11-14-41_(l06_rostok).jpg

ss_cez137_02-11-21_11-14-24_(l06_rostok).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

4 minuty temu, kondotier napisał:

weź i "wydłuż" sobie ręce w system.ltx,

:007: ta, jak ja nawet nie mam takiego pliku albo nie wiem gdzie jest, z resztą, nauczony doświadczeniem nie będę tam nic grzebał bo jeszcze coś popsuje, skoro jest schowek to musi się go przecież dać wziąć, musi być jakiś sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 gamedata.7z

rozpakuj i wrzuć do katalogu Op2.1

I w fsgame.ltx  zmień  : $game_data$             = true     | false     | $fs_root$         | gamedata\ 

na :$game_data$             = true     | true     | $fs_root$         | gamedata\

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio 

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

A nie masz na nie recept? Ja już na tym etapie miałem na nie recepty.

A wiesz że nawet nie wiem? ja nigdy z nich nie korzystam, za dużo zawracania d**y z nimi

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

Wiem, że na pewno od czasu do czasu rubinowa sprężyna wyskakuje na zakręcie na Radarze :D Tak gdzie obok jest obóz z Monolitem i wieżą z typkiem z RPG.

rzucę okiem jak tam będę

@Lycoris Radiata 

48 minut temu, Lycoris Radiata napisał:

Pamiętam że Maks Luber na wysypisku daję receptę na rubinową błonę

On daje rubinową błonę, i właśnie od niego ją mam, a czy receptę daje? nie kojarze w tej chwili, możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Dobra zobacze, ale jeszcze mam pytanie, bo zdobyłem medalion dla Górnika i myślałem że on mi da ten kawałek monolitu a ten cwaniaczek jeszcze mnie posłał po jakieś badziewne latarki, no i masz, teraz lataj za jakimiś latarkami do tego dał zadanie na jakieś chipy kąkuterowe😆 co to jest i gdzie szukać tych pierdół?:066:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm aha, rozumiem, nowe terytorium? gdzie to jest? na mapie nie ma takiej lokacji przecież, Akim mówił że obok płynie rzeka, takich lokacji obok rzeki jest kilka ale żadna nie nazywa się nowe terytorium, a te chipy to się zdobywa za zadania czy też są porozrzucane po zonie tak jak karty Kuzniecowa?

 

ss_cez137_02-13-21_09-58-41_(l04_darkvalley).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.