Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio 

W dniu 13.02.2021 o 11:31, Ignachinio napisał:

Jupter tam płynie rzeka :D a przynajmniej tak to wygląda ;) Tam go szukaj.

rzeka płynie przez środek całej mapy i obok niej jest kilka lokacji, tak myślałem, do Jupitera jeszcze nie mam przejścia

@boberm 

@Lycoris Radiata

22 godziny temu, boberm napisał:

jaka rzeka? Jakie terytorium? Znalazłeś kartkę>>>>> to zasuwaj do Akima i  pokaż informację . 

 

22 godziny temu, Lycoris Radiata napisał:

Pokaż kartkę Akimowi,

dobra zrobione

 

Pytanko mam jeszcze, dałem górnikowi skalp, gdzie jest sala z przejściem do labiryntu? nie ma jej na mapie

 

ss_cez137_02-14-21_12-36-26_(peshera).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Lycoris Radiata 

hmm? no poszedłem zgodnie w Twoją mapką, i dotarłem do tej sali, mam nadzieję że to ta sala, przynajmniej to sala do której prowadzi mapka, ale ja tam na żadne przejście się nie natknąłem natomiast znalazłem PDA Striełoka i dostałem wiadomość o przejściu z pod monolitu na CEA1 oraz żeby pogadać z Doktorem, czy to ta sala? wg tego co piszesz przejście powinno się znajdować tam gdzie jest celownik na zrzucie

ss_cez137_02-14-21_15-28-03_(peshera).jpg

ss_cez137_02-14-21_15-25-16_(peshera).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata oficjalnie przejścia nie dostałem ale górnik mówił że moje PDA jest przy trupie który leży właśnie przy owym przejściu dlatego go szukam, znalazłem jeszcze taki filmik i na nim rzeczywiście jest jakiś trup i zaznaczone przejście ale ja go nie mam, więc nie wiem jak mam odzyskać to PDA, pewnie trzeba pogadać z doktorem i może on daje przejście?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam znowu kilka pytań

1. Pamiętam z NS16 że z Arharą był jako taki problem, przypomnijcie mi proszę kiedy on się pojawia na Agro bo oczywiście go nie ma tam gdzie miał być

2. Gdzie jest sejf w bazie wolności z zadania dla Kuziecowa i fleszka do niego? czy to ten z foto? obstawiam że nie

3. Na którym słupie jest ta teczka dla Kuziecowa? na słupach obok heli nic nie zauważyłem

poniżej opis zadań żeby było wiadomo co i jak

Spoiler

ss_cez137_02-17-21_11-33-16_(l07_military).thumb.jpg.4ce12a9db0145f2b4517d7896f5f8a2e.jpgss_cez137_02-17-21_11-32-57_(l07_military).thumb.jpg.8e7ab08bc94a8f7a14d060da8376102f.jpgss_cez137_02-17-21_11-21-39_(l07_military).thumb.jpg.75e43097c7de885afa76e190334f76a1.jpgss_cez137_02-17-21_11-12-25_(l03_agroprom).thumb.jpg.082aa6df1711c8364789c6bcb1cf258f.jpgss_cez137_02-17-21_11-11-16_(l03_agroprom).thumb.jpg.14ffd9e8ae7b023725ade0771738ccc2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - jeżeli nie masz zaliczonego questu na karabin , to w trakcie nie pojawi się Dan , ergo -nie  dostaniesz questu na Arhare ,  ergo- nie spotkasz Arhary ,  i tak dalej ......

                     Podpowiem sposób na ciche działanie - na  zbiornik przy budynku   , potem wejdz na dach , i dziurą wskocz po cichu do srodka , i plecak masz nieledwie na wyciągnięcie dłoni .....

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Nie zaleca się mieć zadań fabularnych w niewykonanych...:happy: Musisz cofnąć się w zapisach by wykonać te zadania.

Zadanie na pkm jest ważne, bo bez niego nie pojawi się Dan i leżysz. 

A to drugie zadanie od Kuznieca też jest istotne, bo może Ci niespodziewanie zablokować informację od majora o schowku z notatką z szyfrem, który będzie potrzebny do odnalezienia jego finalnego schowka z wojennym fotoalbumem. 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cez137 napisał:

@boberm coś takiego mam z tym karabinem 

A może on gdzieś jest a ja nawet nie wiem i go szukam w bazie? gdzie ten Dan się pojawia?

 

ss_cez137_02-18-21_08-31-19_(l07_military).jpg

https://www.youtube.com/watch?v=mLBdfc1dp6I

Karabin -tu masz pokazane jak to zrobić.

 

BTW; - aby łatwiej Ci było w przyszłości . Poniżej masz link do pomocy w przechodzeniu Op-ka 

https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/gid_po_prokhozhdeniju_obedinennyj_pak_2_1_op_2_1_osnovnye_nps/9-1-0-694

Wrzuć to sobie w translator np ten ;https://www.deepl.com/translator

 

 

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat @Ignachinio @boberm @Dr_Sztychowka panowie, z tego co ja pamiętam to ja wykradlem im ten karabin i dałem Swiblowowi tylko nie zrobiłem tego po cichu, już nie pamiętam teraz co on mi tam za to dał ale karabin dostał, o cofaniu się w zapisach nie ma mowy bo to zadanie to było bardzo wcześnie w opku i musiałbym się cofnąć praktycznie na sam początek a to w ogóle nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania muszą być wszystkie wykonane, ja tak miałem że zawaliłem na początku zadanie na pda krysiuka u kuźniecowa i potem na późnym etapie gry wariat mi musiał pomagać to ogarnąć  bo miałem zablokowaną fabułę 

Nie wiesz o tym z ns2016? 

Edytowane przez Zwinny
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.