Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@ZwinnyKtoś chyba dawał zadanie, że po jednym z każdego gatunku trzeba targać, pewnie sacharowowi będą do czegoś potrzebne.

Nie wiem czy lepiej nie wychodzi brać misje u Arniego w Barze na przynoszenie embrionów i dostawać ammo i granaty niż sprzedawać za kasę.

No chyba, że masz faktycznie w ciul ich.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta walizka była na tym słupie w pobliżu helikoptera (północny rejon mapy) jakby OP wiedziało, że trzeba utrudniać :) bo tam siedzi kilka chimer i oczywiście się uruchamiały :D

A no i strzelaj powoli bo za dużo trafień i walizka się niszczy, mówił ci, że wytrzyma ileś tam strzałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobra czy zła wiadomość? :D

Tak sobie wyczytałem, że trwają prace/testy nad OP 2.2, główne założenie to przejście na silnik 64bitowy. Jak zwykle trochę różnych zmian i dodatków gameplayowych, nowe modele npców, mutantów, przedmiotów, broni.

Zmiany w nagrodach, zadaniach, trochę nowych zadań.

Coś tam napisali, że niektórzy testerzy doszli do nowej fabuły w Dolinie Szeptów? Była taka lokacja w Op 2.1? To chodzi o tą z tego moda do Zewu?

Zmieniony spawn mutantów, zmiany w mutantach, np z niektórych zombiaków wypadną szczury, karaluchy. W podziemiach mają być pająki, Rodenty trzymać się bagien itp. 

Przy przesiadce na 64bit pojawiło się sporo nowych problemów no ale prace trwają.

Także na razie testy trwają, w sumie niechcący się na to natknąłem to jakoś bardziej szczegółowych informacji na razie nie szukałem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, tom3kb napisał:

Coś tam napisali, że niektórzy testerzy doszli do nowej fabuły w Dolinie Szeptów? Była taka lokacja w Op 2.1? To chodzi o tą z tego moda do Zewu?

Tak, jest w Op 2.1 taka lokacja, nawet trochę npc-ów z unikatowymi imionami, ale ja podczas swojej gry nie miałem tam żadnych zadań. 

Nie znam ja się na silnikach itp ale 2.1 było bardzo stabilne, więc po co zmieniać silnik? To jakoś poprawi lub w znacznym stopniu zmieni grę? Nie rozumiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.