Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

Od czego zaczyna się linia kwestów na Egzę Czarnego Doktora?

Od przyniesienia Sacharowowi 4 traktatów naukowych z laboratoriów x10, x16, x18 i warlabu. Po wykonaniu tego zadania Sacharow powie Ci żebyś poszedł do Wilka, od niego dostaniesz zadanie na artefakt Czarny Anioł i tak się to zaczyna.

A ognista chimera wygląda tak:

Spoiler

ss_tracer_02-21-20_21-04-34_(l05_bar).thumb.jpg.93354a44e2ec1d0f000c9aa26b96ce81.jpg

Ale nie pamiętam gdzie ją można znależc. Chyba najszybciej w zapomnianym lesie poszukać, a i podczas zadania Wilka na art Czarny Anioł na Radarze możesz ją spotkać ale nie jestem pewny.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Tu masz gdzie znależć likier dla niego:

Spoiler

 

To zadanie jest ważne, bo dostajesz za nie namiar na schowek z notką z szyfrem. To ważne bo w schowku z albumem znajdujemy też schemat FN2000 "komandos" i artefakt "Upadły Anioł" który jest potrzebny do zamówienia Dragunowa (chociaż potem też go można zdobyć, ale to dopiero pod sam koniec gry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematy na unikalne bronie zbierasz sobie:) 

W schowku kuzniecowa będzie też Upadły Anioł, ten art jest potrzebny do zamówienia Dragunowa. To zamówienie trzeba wykonać, bo odblokuje zadanie na schowek Monolitu, a to z kolei jest powiązane ze zbieraniem i tajemnicą chipów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wariat napisał:

Od przyniesienia Sacharowowi 4 traktatów naukowych z laboratoriów x10, x16, x18 i warlabu. Po wykonaniu tego zadania Sacharow powie Ci żebyś poszedł do Wilka, od niego dostaniesz zadanie na artefakt Czarny Anioł i tak się to zaczyna.

A ognista chimera wygląda tak:

  Ukryj zawartość

ss_tracer_02-21-20_21-04-34_(l05_bar).thumb.jpg.93354a44e2ec1d0f000c9aa26b96ce81.jpg

Ale nie pamiętam gdzie ją można znależc. Chyba najszybciej w zapomnianym lesie poszukać, a i podczas zadania Wilka na art Czarny Anioł na Radarze możesz ją spotkać ale nie jestem pewny.

No właśnie coś nie mogę jej dorwać. Latają te inne.. Embrionu jej nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań bo stoję z fabułą i nie wiem co dalej. Zaniosłem likiery kuźniecowowi i znalazłem schowek w czerwonym lesie ale gdzie jest ten kolejny schowek? 

Gdzie jest snajper Fenrir?

Jakiś filmik z playboyami dla majora?

U swibłowa jest dialog "popatrzcie mam tu coś dla was" ale nie pamiętam co mu się przynosiło

W fabryce jupiter zaznaczony jest punkt z chemiczną substancją, w tym samym miejscu jest też przejście do wschodniej prypeci ale nie wiem jak tam się dostać bo blokują siatki 

 

IMG_20200225_122734.jpg

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zwinny napisał:

znalazłem schowek w czerwonym lesie ale gdzie jest ten kolejny schowek?

Na CEA-1 przy wejściu na lokację, obszukaj pomnik.

 

23 minuty temu, Zwinny napisał:

Gdzie jest snajper Fenrir?

Na Skadowsku.

 

24 minuty temu, Zwinny napisał:

Jakiś filmik z playboyami dla majora?

Proszę.

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skadowsku? Jak ja go nie znalazłem, a to przejście i butla ze screena to da się tam jakoś wejść? Próbowałem przeskoczyć siatkę i nie idzie w żaden sposób 

Przejście byłoby pomocne bo nie chce mi się za każdym razem iść przez podziemia i wybijać tą samą falę mutantów 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Jak przynosisz Dimakowi 3 dokumenty z zatonu to on mówi Ci żebyś poszedł na Skadowsk bo osiedli tam jacyś stalkerzy. Znajdziesz tam Prime, Bubulke, Resident Evila, Annę i Fenrira.

A co do tego znacznika. Zrobiłeś już zadanie Akila na zabicie tego wenoma w podziemiach gdzie trzeba strzelać do tych butli? Możliwe że którejś nie zniszczyłeś i stąd znacznik na mapie. A i ten znacznik przejścia to też coś nie tak, bo z Jupitera do Wsch. Prypeci jest obok magazynu kontenerów, dostaniesz je od żołnierza po wykonaniu zadania Nieuchwytnego na zabicie Liebermana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wariat napisał:

Oj @Zwinny.... Jest poważny problem.

Masz zawalone zadanie na pda Krysiuka i to właśnie wszystko Ci blokuje. Bo nawet Kotobehemota w Barze nie masz, a to też kluczowa postać. Nie masz kwestowych postaci na Skadowsku bo nie masz aktywnego zadania na bioradar.

Tak myślałem czy to nie będzie problem później z tym pda krysiuka

Czyli game over 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze da się coś zrobić. Spróbuję spawnerem uaktywnić zadanie Borowa na znalezienie Kotobehemota, bo od tego się wszystko zaczyna. Jak dojdę co do czego, dam Ci znać.

@Zwinny Włącz spawner, zakładka informacje, wybierz linijkę z Arharą a potem znajdz to co zaznaczone

Spoiler

ss_tracer_02-27-20_21-59-11_(l04_darkvalley).thumb.jpg.9f4ef191823c2976d4ad171482740181.jpg

wybierz to, potem przycisk dodaj i uaktywni się zadanie "Poznać imię stalkera". 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.