Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam/miałem dwa ten w X-8 i ten w schowku w Prypeci. Jeden już wydałem zadanie na czerwony mózg ktoś tam chciał (nie łukasz) zostały mi dwa zadania to na arty na Zatonie i na Cienia Monolitu :P

Pytanie bo Woron kieruje na Jupiter rozumiem tam nie będzie?

A podesłał byś link do Wysp Prima na Zatonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

na arty na Zatonie

Chodzi o Klondike artów od Worona? Leżą sobie na płaskowyżu w jaskini... przy zbieraniu ich respi się masa zombich:happy:

6 minut temu, Ignachinio napisał:

Pytanie bo Woron kieruje na Jupiter rozumiem tam nie będzie?

Nie wiem jak u Ciebie ze spawnem, ale u mnie na Jupiterze w ogóle nie pojawił się żaden kontroler, tak więc i pozyskać go nie miałem z czego.

8 minut temu, Ignachinio napisał:

A podesłał byś link do Wysp Prima na Zatonie?

Jak mi się zechce....:biggrin: Trzymaj.

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio wybacz ale niestety nic nie przychodzi mi do głowy... Nie gram w OP, dawno grałem i nie jestem w stanie sobie tak dokładnie wszystkiego przypomnieć. Na 100% jestem pewny że kupując schowki u Informatora na Bagnach w schowkach są. Ale trzeba grać na opcji "rzadkich schowków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu gdybym dopadł ten nieszczęsny mózg zrobiłbym to zadanie na zabicie Cienia. O ile dobrze pamiętam to info o tym klondaiku chyba nie jest pokazywane jako zadanie w pda.

A i w tym Klondaiku nie ma jakichś nie wiadomo jakich artów.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moich przygodach z OP 2 olałem całkowicie potem OP 2.1, bo nerwy mi puściły, ale spróbuję i tym razem. Dokąd dojdę - czas pokaże. 

Póki, co jestem po pierwszej wizycie na Agropromie. Amunicji tyle, co nic. Chociaż na tych cyklicznych zadaniach sobie można nieco dorobić. Mam pytanie odnośnie do schowków. Czy naprawdę mogą zostać okradzione bez zamka ? Pytam, bo w OP 2 nigdy kradzież mnie nie spotkała. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Mnie już parę razy spotkało..... Ale tak szczerze mówiąc to różnie z tym bywa.

Ja kiedyś miałem "strzeżony" przez Barmana schowek u niego na ladzie i dość często miałem wiadomość będąc na innych lokacjach że schowek na lokacji bar okradziony. Co prawda ginęły mi pierdoły (fajki, konserwy, czasem troszkę amunicji) ale nic kwestowego jak broń itp. Wydaje mi się że to przez to że w Barze przebywa sporo narodu i to może być przyczyną.

Bo jak w Barze założysz schowek u Zachara albo u Pietrenki, masz gwarant żer nic nie zginie.

A co do takich "niestrzeżonych" schowków-plecaków, to mi nigdy nic nie zniknęło, ale fakt faktem, że nigdy nie zostawiałem ich przy drodze, tylko w odludnych miejscach.

No i co do schowków które zabezpieczysz zamkiem - takiego nikt nie okradnie.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael - niestety tak. Niekoniecznie ze wszystkiego , ale co wartościowsze itemki jak najbardziej. Sugeruje robic schowki w miejscach niedostepnych . Np - za płotem przy podejściu do Baru - czyli tam gdzier na 100% żaden NPC nie bedzie łaził . Zamki  na tym etapie gry są co najmniej piramidalnie obciążające finansowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję schowek w tym magazynie obok wejścia do bazy powinności. Dostać się tam można przez dach.. i jest bezpiecznie. To mój główny magazyn i nigdy mi nic z niego nie zginęło..

 

Za to mam inna sprawę..

O co chodzi do k... nędzy że podczas wykonywania zadań dla Prime na wyspach giną mi arty... od tak jest.. pyk i nie ma.. Ani brukowca ani nic.. po prostu wyparowuje.. CO to ma być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ignachinio napisał:

O co chodzi do k... nędzy że podczas wykonywania zadań dla Prime na wyspach giną mi arty... od tak jest.. pyk i nie ma.. Ani brukowca ani nic.. po prostu wyparowuje.. CO to ma być!

O co Ci biega? Arty wyparowują? A może skrzydeł dostały hehe:biggrin: 

Artami się nie przejmuj za bardzo, ważne są tylko dekodery z cyframi. Arty to tylko taka "dodatkowa" nagroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mam artefakt w pkt 1...

a w pkt dwa po teleporcie artefakt znika..

Jak takie coś wytłumaczyć...

 

Panowie a ten typek od Winogrona na niezbadanych terenach to pojawia się konkretnie kiedy? Bo wybiłem wszystkich mścicieli oprócz Chimery(nieśmiertelny) i nikt tego arta nie miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.