Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Agrael napisał:

A jak u was było na początku z Zapomnianym Lasem ? W którym momencie tam poszliście ?

Ja się nie spieszyłem z tym i poszedłem tam po zakończeniu fabuły Cienia, gdy już miałem receptę na art Żywe Serce. Ożywiłem nim tego biedaka, Chemika. 

No i byłem już uzbrojony jak Terminator, kreatury nie były mi straszne:happy:

Edytowane przez wariat
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, boberm napisał:

Pliczko żąda  arta który jest ( na tym etapie gry) dostepny tylko na tym terenie.....

A no tak, zapomniałem o tym:happy: Ale nie trzeba się za bardzo spinać by go drapnąć.

Mój poprzedni post dotyczył tego zadania Sidora na art Inferno. Lubię zbierać osiągnięcia w tym modzie (tak, dziwny nawyk...) a za pomoc Chemikowi mamy 2 osiągnięcia - jedno za ożywienie go, drugie za wykonanie wszystkich jego zadań cyklicznych.

A w barze jest taki trick że można ominąć Pliczko i dostać się do Piertenki - jak iść do baru to w pierwszym hangarze przeskakujemy przez kratę w oknie (gg mieści się tam) i idziemy do handlarza Pietrenki. Trzeba tylko pamiętać że będąc na terytorium Powinności nie podchodzić do Pliczko tylko wracać tą sama drogą przez okno.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat- fakt - arta zdobyc nie jest trudno - wystarczy byc szybkim w nogach :033:. I -broń boże - nie angazowac sie w walkę. Przyjdzie się pózniej i dokona eksterminacji tego co trzeba - a okazji bedzie sporo.

BTW : ten Chemik daje jakieś fajne Itemki jako finalizacja jego "ciągów zbierackich"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm On dawał chyba jakieś pierdoły bo jakby było coś konkretnego to raczej bym zapamiętał. Ja to robiłem dla osiągnięć, ale chyba finalnie daje jakąś broń.  

@Zwinny a tego to nie wiedziałem że tam jest jakiś teleport:happy: A i za łapówki dla Garika też jest osiągnięcie:happy:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Tego czy zwłoki Chemika znikną to nie wiem, ja go ożywiałem od razu po rozmowie z tym drugim a potem oni grzecznie szli do Krzyża i siadali przy ognisku. 

Najprostsza metoda to wyjść z lokacji i wejść na nią jeszcze raz i sprawdzić, czy zniknął.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

 

Autorzy nie chwalą się nowościami.

A może  spłodzą tak z cichacza Nowy Scenariusz?   

Eeeeee - raczej nie . Dodadzą kilka nowych ficzerów ogólnowk...cych , może kilka mniej lub bardziej rozebranych dziewoj ( musże przyznac że Pantera w odsłonie 2.1 wyglada juz całkiem noo , popzrednia kolarzyła mi się z garkotłukiem w czapeczce ) . Niestety nie doczekałem Mołni ani Ariadny , a ten kierunek rozwoju postaci mi sie widzi. 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Jednak zwłoki Chemika nie znikają. Czyli będzie możliwość przywrócenia mu życia. 

Tymczasem poszedłem do Zapomnianego Lasu. Zadania z tej lokacji pamiętałem z OP2 więc łatwo poszło. Tylko z mutantami miałem pod górkę i bandytami z wysypiska, którzy zabrali art Inferno. Prawie cały posterunek powinności załatwili, bo ich próbowałem odciągnąć. Na szczęście Prapor przeżył. 

Mam pytanie do was. 
Czy jest możliwość naprawy broni białej ? Młot nieźle popsuty, a handlarze nie mają opcji żeby go naprawić. Przeciągam w slot młota zestaw naprawczy, ale to też nic nie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Agrael napisał:

@wariat Jednak zwłoki Chemika nie znikają. Czyli będzie możliwość przywrócenia mu życia. 

Tymczasem poszedłem do Zapomnianego Lasu. Zadania z tej lokacji pamiętałem z OP2 więc łatwo poszło. Tylko z mutantami miałem pod górkę i bandytami z wysypiska, którzy zabrali art Inferno. Prawie cały posterunek powinności załatwili, bo ich próbowałem odciągnąć. Na szczęście Prapor przeżył. 

Mam pytanie do was. 
Czy jest możliwość naprawy broni białej ? Młot nieźle popsuty, a handlarze nie mają opcji żeby go naprawić. Przeciągam w slot młota zestaw naprawczy, ale to też nic nie daje. 

Wzceśniej czy pózniej młot trafi Ci sie w którymś ze schowków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dał radę wrzucić też z Bagien Jantaru i Kordonu... Nie ogarniam tych schowków..

I jeszcze jedno pytanie...

Teraz dopiero się zorientowałem, że z dekoderów wypadają schowki dodatkowe... Ale to już jest dopiero jazda...

Co oznacza schowek

Na jupiterze w pomieszczeniu ze śluzom na wydziale....

ktoś wie?

Albo obok rowerzysty na Zatonie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

Bagna

Spoiler

 

A ten schowek na Jupiterze, to w śluzie prowadzącej do podziemi. Sprytnie schowany:happy:

Musisz strzelić w kratę na górze, jak się podsunie to na szynie po której się przesunęła po prawej stronie zobaczysz plecak.

Znalazłem poradnik do niego

Spoiler

 

 

Edytowane przez wariat
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.