Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@boberm Ariadna wygląda tak samo jak w 2.0:happy:

@Ignachinio Jak masz już notatkę z szyfrem to schowek z albumem chyba się już pojawił. Przeszukaj pomnik z napisem CZAES  jak wejdziesz na CEA-1. 

Nie wiem czym skutkuje zdanie zadania bez wszystkich kart. Jak znajdziesz wszystkie i mu oddasz otrzymasz osiągnięcie "karciarz".

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wariat napisał:

Pamiętacie kiedy od Łukasza dostajemy namiar na przejście na Plac budowy?

Bo mi się już troszkę zapomniało:happy:

Po akcji z modzierzami , i wyłaczeniu Mozgozweglacza rozmowa z Krzyzem kieruje Cie do łukasza.

Edytowane przez boberm
  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ignachinio napisał:

 

 godzinę myślicie co wsiąść na misje?

Nie - mam kilka broni których używam naprzemiennie - ze względu na ilości amunicji zbieranej z trupków.

BTW : dzie można kupic , lub zdobyc Igłowce - mam trzy (dwa za questy chyba i jeden z labiryntu), a potrzebuję pięciu.

A zbieractwo śmieci w Op-ku było "zawsze" .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Tak, za godziny grozy są osiągnięcia.

7 minut temu, Ignachinio napisał:

Też tak macie, że kolekcjonujecie wszystkie unikalne karabiny

Tak, zbieram... Po to żeby oddać jakiemuś npc jak ma serię zadań cyklicznych.... Po wykonaniu ciągu zadań od jednego npc finalnie otrzymujemy unikalny, drogi artefakt. Kasę, broń czy też super schowek też, ale to już zależy u jakiego npc.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo unikalnych broni (nie wszystkie, ale sporo) są dostępne lub do znalezienia w dwóch, a czasem nawet i kilku egzemplarzach. Trzeba uważać. 

@Zwinny Co do tego gościa na Wysypisku, Witka Worona, to jemu nie ma co żadnej spluwy oddawać bo to złodziej i tyle.:happy:

Lepiej wykonywać ciągi zadań od npc np. glocki dla Jurika, rewolwery dla strażnika na bazie Wolności, snajperki dla Iwancowa, pistolety dla Freemana itp. Za to są osiągnięcia, rzadki art jako finalna nagroda i sporo kasy i schowków.

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś źle zrobiłem podczas swojej pierwszej wizyty na Agropromie. 

Nie rozmawiałem wtedy z handlarzem wojskowych ( Szerszczuk ? ) w sprawie PDA Kreta. 
Teraz gdy wróciłem na Agroprom i przy okazji wykonując zadanie na książkę lotów to okazuje się, że wojskowy handlarz jest w bazie wojaków i mało tego - atakuje mnie. 

I co z tym fantem zrobić ? Nie wiem sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.