Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tom3kb napisał:

ten handlarz wojskowych bodajże wraca na noc do bazy więc jeśli atakowałeś bazę w nocy to pewnie też się z nim strzelałeś i lipa.

O to to. Jak Szerstiuk zobaczy jak tłuczesz się z jego kumplami to on też będzie strzelać.

@Agrael Musisz cofnąć się w zapisach i zaatakować bazę w dzień. Najpierw upewnij się, czy Szerstiuk stoi pod swoją wieżą. Nie wiem czy u Sidora można naprawić relacje z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobranoc...

Schowek Kabaczka w Sarkofagu.. no gdzie go szukać.. Byłem już wszędzie.. każdy kąt przy spełnaiczu życzeń obszedłem nawet się w akrobatę pobawiłem i dupa..

 

W zadaniu piszą coś i schowku Monolitu wcześniej do zrobienia.. no ale jak to zrobić?

I gdzie ten schowek Monolitu jest...

ss_igla_04-05-20_12-26-15_(l12u_sarcofag).jpg

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Zadanie na schowek Monolitu uaktywni Ci się jak przyniesiesz Dragunowowi wszystkie artefakty z jego zamówienia. On Ci pomoże go znależć.

A schowek Kabaczka wcale nie jest przy Monolicie....:happy:

Zawartość schowka będzie inna bo to film z wersji 2.0, ale droga do schowka taka sama:happy:

Spoiler

 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Czasem tak bywa, że za jakiś gruz dostajemy dość dobrą giwerę lib średniodystansową snajperkę... A czasem bywa tak, że za coś wartościowego dostajemy gruz:happy:

Niemniej jednak, finalna nagroda za wykonanie wszystkich tych zadań powinna Cię zadowolić, przynajmniej tak sądzę.

Panowie znów ja mam pytanie. Zawsze odpuszczałem sobie ten kwest z naprawą miotacza ognia, a teraz postanowiłem go zrobić. I czy ktoś z Was mógłby podpowiedzieć o co chodzi i jakie anomalie anihilują rubinowe artefakty? Zadanie od Wasylego dotyczące palnika.

I tak, oglądałem trochę o tym na YT ale za wiele mi to nie pomogło, zdaje się na Wasze porady:happy:

edit - Problem już rozwiązany.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

ściągnąłem OP2.1 i mam problem z cieniami, strasznie podobny jak w Priboi Story Overhaul o ile nie identyczny. Dzieje się tak tylko na platformie z Cieniem Czarnobyla. Czy może ktoś mi pomóc? :< Przekonałem się do moda, nawet mi się spodobał ale irytuje mnie to i wiem że nie zagram dopóki tego nie naprawię, priboi story do tej pory mi nie działa i mimo próby zwiększenia rozdzielczości cieni przez dodanie wartości do .exe nic nie działa. Wiadomo, stalker bez błędów to nie stalker ale ehh, jeśli ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie to bardzo proszę o pomoc.
W spoilerze linkacz do OP2.1 i podobnego problemu co miałem w priboju
 

Spoiler

 

 

Edytowane przez Mokebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamci mieli zgoła inny problem, bo mieli cienie wokół ekranu i owszem również się z tym zetknalem, lecz ja mam problem jak kolega z końcu wątku bardzo niską jakością cieni dalej niż 5 metrów od siebie które ciągle "skaczą". Irytuje mnie to i nie zagram ani w OP ani priboja dopóki tego nie ogarnę, nie daje mi to spokoju bo ciągle szukam jakiejś pomocy do priboia bo kocham ten mod a chcę sprawdzić overhaul
EDIT: @tom3kb zakochałem się w Tobie,  r2_sun_near 18 LUDZIE TO JEST ODPOWIEDŹ NA WASZ BÓL DZIĘKUJĘ CI! Idę masakrować Priboi Story 

Edytowane przez Mokebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wariat napisał:

@Ignachinio Czasem tak bywa, że za jakiś gruz dostajemy dość dobrą giwerę lib średniodystansową snajperkę... A czasem bywa tak, że za coś wartościowego dostajemy gruz:happy:

Niemniej jednak, finalna nagroda za wykonanie wszystkich tych zadań powinna Cię zadowolić, przynajmniej tak sądzę.

Panowie znów ja mam pytanie. Zawsze odpuszczałem sobie ten kwest z naprawą miotacza ognia, a teraz postanowiłem go zrobić. I czy ktoś z Was mógłby podpowiedzieć o co chodzi i jakie anomalie anihilują rubinowe artefakty? Zadanie od Wasylego dotyczące palnika.

I tak, oglądałem trochę o tym na YT ale za wiele mi to nie pomogło, zdaje się na Wasze porady:happy:

edit - Problem już rozwiązany.

To zadnie na anomalie jest chore.. do dziś nie wiem jak je zaliczyłem... :P

Moje pytanie brzmi... skąd mam wziąć ten karabin skoro on występował tylko w jednej sztuce i musiałem go oddać Krzyżowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

 

Moje pytanie brzmi... skąd mam wziąć ten karabin skoro on występował tylko w jednej sztuce i musiałem go oddać Krzyżowi!

Zrobisz kompletny ciąg zadan na kombinezony dla Witaminy (gostka z  Wolności którego przeprowadzasz do Warlabu) , dostaniesz w ostatecznym prezencie tę bron , plus  jako bonus osiągniecie Fantomas.

Ponawiam pytanie : skąd , lub od kogo dostac Igłowce .

Edytowane przez boberm
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ignachinio napisał:

Igłowce ktoś sprzedaje.. na pewno. Wejdę do gry to sprawdzę. Czyli trzeba robić zadanie..

a jeśli spytać @boberm opłaca się taką giwerę oddawać Woronowi daje on coś fajnego za to?

 Obecny - z nudów-  powrót do Opka jest poprzedzony wielomiesięczną przerwą i przyznam , że nie pamietam:happy:.Ale chyba nic specjalnego. A onoz AA12 Camo - oprócz deszczu pocisków niczym superspecjalnym nie zachwyca , i uzywanie jej wymaga wagonu amunicji.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

opłaca się taką giwerę oddawać Woronowi daje on coś fajnego za to?

Hmm.... On skupuje od nas unikalne spluwy, ale moim zdaniem to zwykły złodziej i tyle. Nie opłaca się mu oddawać unikalnych spluw, a już szczególnie tych, które ze schematów zrobił nam Wasyli. Bo jak się takiej broni pozbędziemy, już więcej takiej nie zobaczymy.

No chyba że wezmiesz od niego zadanie na broń tak jak na tą AA-12 Camo, to tak. Może i za nią nie da w zamian nic bardzo cennego, ale po wykonaniu wszystkich jego zadań na broń finalnie dostaniesz osiągnięcie, drogi art + coś jeszcze do tego Ci skapnie. 

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Ignachinio napisał:

Igłowce ktoś sprzedaje.. na pewno. Wejdę do gry to sprawdzę. Czyli trzeba robić zadanie

@bobermZa macki Czerwonej Pijawki Swibłow w bazie Czystego Nieba daje pukawki, zrób zapis przed rozmową i próbuj do skutku save/load.

Igłowce też się trafiają.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.