Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie parę spraw.

1) Schowek Boloboki czy jak mu tam.. tego dowcipnisia ze Zatonu z trawką dla Fenira gdzie to szukać?

2) Schowek Anny w x8

3)Doktor mam jego całe zamówienie.. Żywe serca od Sacharowa, i resztę i nie mam dialogu, że mam mu to oddać? Co robię źle? Mam tylko to mieć w ekwipunku czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

Zioło Bubulki jest w Starej wsi. Za laskiem, za granicą lokacji w rogu stoi mała szopka, ziele tam jest.

Schowek w x-8, pod antenami jest taki niewidzialny schowek, tam poszukaj. A jak nie tam, to pootwieraj wszystkie drzwiczki od szafek przy ziemi, w jednej z nich będzie plecak. Któreś z tych miejsc na pewno.

A co do zamówienia Doktora to nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowków w tym modzie lepiej nie zaczepiać. Twórcy je tak zaprojektowali, aby gracze nie przeciążali silnika gry i co za tym idzie by uniknąć problemów technicznych, wylotów itp.

A zrobić schowek - plecak to żaden problem, tylko pamiętaj żeby nie kłaść ich na widoku gdzie chodzą npc, tylko gdzieś w odludnym miejscu albo na dachach budynków. W tym modzie plecaków będziesz miał naprawdę mnóstwo.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST SKANDAL!

Zadanie z Gilem od prosta sprawa... wybiłem sobie całe towarzystwo tak jak bóg i poradnik nakazywał.

Zadanie zaliczone i maszeruje sobie do moim ziomeczków..

i CO I WIELKI!

NAGLE RESPI SIĘ TAM MONOLIT I MORDUJE TYPÓW I NIC NIE JESTEM W STANIE ZROBIĆ!

Monolit respi się jak się zbliżę w takiej liczbie że nic nie jestem w stanie zrobić!

 

TWÓRCOM TEGO MODA

 

I nie idzie tego przejść.... z każdej strony próbowałem.. zbliżam się i pyk pięciu typa z KM i mordują tych cweli od Gila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje...

Bardzo przepraszam, że się uniosłem ale twórcy gry powinni przemyśleć takie rzeczy..

Udało się... Co prawda wymagało to biegania i szukania swobodnej pozycji no ale w końcu Gil uratowany.

 

Teraz tak, Kalinin coś gada że Gil tam po schowek poszedł.. rozumiem, że schowek opróżnił i te dwa arty które daje to wszystko?

Rezerwowy schowek gdzieś na dachu CEA ktoś pomoże gdzie trzeba iść? Ten od Prime...

Schowek Tubylca na CEA-2 to tez czarna magia...

 

No i najważniejsze usiadłem na spokojnie i chyba wiem, że jest błąd dawno mnie na CEA-2 nie było i nie czyściłem lokacji. Dlatego obstawiam gra respi Monolit gdyż nakłada to na zadanie i oni muszą tam powstać.

Uff na całe szczęście to już za mną :)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat mam problem w tych miejscach są schowki. W dźwigu był ale już następny na estakadzie według filmu w środku nie istnieje jest tam pusto co robić?

To samo z Prime schowkami... Pierwszy był drugi powinien być na dachu ale go nie ma :P

 

Nie korzystam z zdobytych teleportów szefa monolitu (tych czaszek )

 

ss_igla_04-13-20_13-38-28_(l12_stancia_2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Ten schowek w estakadzie ma 3 miejsca w których może się pojawić. A jak na estakadzie nie ma, to szukaj innego schowka np ten na rurach i na schodach, potem znowu poszukaj na estakadzie. Pamiętam że u mnie też któryś schowek nie chciał pojawić, ale jakoś poszło.

A ja pobawiłem się trochę na swoim starym zapisie i udało mi sie odpalić fabułę Wojny mutantów:) Będzie jatka:pilatarczowa: No i zauważyłem, że w tej wersji przygotowania do wojny mutantów są o wiele bardziej rozbudowane niż to było w 2.0. Jeszcze z tydzień grania będzie:happy:

Spoiler

ss_tracer_04-13-20_14-06-01_(zaton).thumb.jpg.94cb7365ecf1fbe8c09b3e4a8ded9bfe.jpg

 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z innej beczki, widziałem już na forum że ktoś miał podobny problem ale rozwiązania brak. Jestem w szpitalu z Modyfikowanym sercem poltergejsta, Czarny Doktor po rozmowie z nim i ojcem Pantery każe abym wrzucił artefakt do miejsca w pomieszczeniu obok.... Problem w tym że nic się nie dzieje. Próbowałem ze 200x i nic wrzucałem na tysiąc sposobów i nic. Raz się udało za pierwszym razem ale gdy postanowiłem wykorzystać art by wskrzesić Muchę miałem dokładnie taki sam problem, "Kamień Powodzenia" wrzucałem na ciało muchy na milion sposobów i nic. Wtedy wczytałem sejwa od początku lokacji i od tej pory nie da się transmutować serca w finalny art. Wczytywałem nawet od zadania z Kłem. Ma ktoś jakiś pomysł ???

 

 

ramir_quicksave.dds ramir_quicksave.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.