Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ale spodziewałem się czegoś innego :P

Ten schowek w Starej Wsi to która piwnica? :P

 

Panowie kto daje albo jak zrobić embrion anomalnej pijawki potrzebuję do Szpona śmierci i Monolitowca :)

Tak na przyszłość receptę na Embrion Cienia Monolitu daje Cień po czaszkach :P

 

No i gdzie jest leże Fenira w Warlabie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wiedzieć? Spróbuj to zobaczysz:happy: 

Mi się wydaje że recepta zadziała bez względu na to czy masz ją w pda czy też nie, bo po wrzuceniu składników w anomalię skrypt zaskakuje ten sam. 

Ale nie jestem w 100% pewny więc zrobimy z Ciebie królika doświadczalnego hehe:biggrin: Daj znać  o rezultatach, może innym graczom się kiedyś przyda.:happy:

  • Super 2
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek Fenira na Wysypisku...

Powiedzcie tak szczerze kto wlazł tam bez oszustwa :P Przecież na tą wieżę na cmentarzysku nie da się normalnie wejść..

To już przegięcie..

P.S

Wiem, ze pewnie istnieje film jak to jakiś rusek akrobata skacze po tych rurach i wchodzi... ale to nie o to chodzi w tym modzie... Tu nie ma trybu wspinaczki.. to nie jakiś Asasyn..

 

Spoiler

Ale Nagroda zajebista. Opłacało się :)

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo :D ze musiało się udać..

Teraz z tym pancerzem to nic nie jest mi straszne :D

 

Ogarnięte...

Za to mam inny problem jak zrobić fotkę tej gazety w podziemiach?

Faktu Agroporomu oczywiście.. Gazetę znalazłem.. Leży na samym końcu ale nic mi się nie zalicza :P

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio tu masz wszystkie leżą łącznie z fotkami i filmikami jak tam wejść leża Fenrira , to leże o które Ci chodzi to pkt 31

A podpowie ktoś o co chodzi w tym niby zadaniu (nie ma go na liście zadań w PDA) które daje Watażka, ten zmutowany wilk gadający? Chodzi o to żeby o 18stej pójść do Martwego Miasta z tym artem z zadania na kryształowe czaszki (idol monolitu bodaj) - poszedłem i nie wiem o co tam niby chodzi. Po dotarciu do pomnika na rynku dostałem wiadomość w PDA że art zmienił właściwość i nic więcej. Obszedłem lokację i w dalszym ciągu nie mam bladego pojęcia co mogę jeszcze zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 Tak się właśnie zaczyna linia zadań "Cienie".

Chodzi o to, aby być w określonym miejscu o określonym czasie. Oczywiście, z artem Idol Monolitu na pasie.

Jak grasz na statyce to jest kijowo, bo nie widać cieni.... Ale ten w MM to musisz o 18 stać na kratce do ścieków, o 18 pojawi się teleport i przeniesie Cię tam gdzie trzeba.

Znalazłem film, może Ci pomoże:)

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @wariat ja rozumiem że ten mod jest wch** specyficzny i wiele osób ma wiele zastrzeżeń do niego (różnej natury) ale takie rzeczy jak wyświetlanie zadań w PDA (przy tak rozbudowanym na maxa modzie) powinno być obowiązkowe no i troszkę lepsze opisy bo gdyby nie Ty to za nic w świecie bym się nie domyślił o co idzie i gdzie mam niby stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 Jakbyś wcześniej ukończył OP 2.0, to byś wiedział o co kaman:biggrin: Bo 2.1 od 2.0 różni się praktycznie tylko pierdółkami. Fabularnie to prawie ten sam mod, tyle, że lokalizacje niektórych schowków zostały zmienione. No i pod względem stabilności jest naprawdę.... kozacki.:)

Fakt, ten mod jest paskudny, ale też wciągający zarazem. Ma mnóstwo przegięć, ale jednak ma też w sobie coś, co gracza do niego przyciąga.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.